Jump to content

LeBlanco

Members
 • Content Count

  377
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

LeBlanco last won the day on February 2 2016

LeBlanco had the most liked content!

About LeBlanco

 • Rank
  Lone Ranger
 • Birthday May 16

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location:
  Tekirdağ

Game server

 • 4

Recent Profile Visitors

865 profile views
 1. Do you not have an update on the arena? level 28 equips or level 25 arena weapons?
 2. Yıllarca bu foruma emek veren biri olarak koca metinleri çeviripte bir teşekkür almadığım günleri biliyorum. Ve bu forumun en sağlam destekçileri bizler olduk (kim sonuna kadar buradaysa). Daria yakında bu konuyu çözecektir merak etmeyin. Yeni tercümanlar Türkçe dil üzerinde çalışmalara çoktan başlamıştır. Eminim yakında moderatör için de birilerini bulurlar.
 3. Arinar Halkı! Sizlere muhteşem haberlerimiz var! Çok önemli bir hafta olacağını düşündük ve sizlere iki etkinliği bir arada sunduk. Çifte kazanç ve görkemli ödüller! Sadece bu haftaya özel: - Crimson Corundum Klan Turnuvasında iki kat arttırıldı. (1-3. sıradakiler için) - 4-10 Klanlarda Crimson Corundums kazanabilecek ve bir Bronze Chest kazanacaklar. ("Neverfading glory" arşivi sayılacaktır) - Klan puanı her mahzen için çift kat arttırıldı. - Mahzenlerdeki essence ve catalys çıkma şansı iki kat arttrıldı. - Heroic ve Hard mahzenlerinde her klastan Expert Beceri kitapları eklendi. (72 çeşit!) Fakat dahası var! - Sadece bu haftaya özel Heroic mahzenleri ziyaret edenlere eşsiz pasif beceri kitabı var! "Improved penetration". - Ve yine tüm Heroic mahzenlerinde eşsiz kostüm Demonologist sizleri bekliyor! Etkinlik 29 Ağustos, 13:00 CEST başlayıp, 4 Eylül, 12:00 CEST'de son bulacaktır. Herkese iyi şanslar! AIGRIND Warspear Online Türkiye Takımı
 4. Bunların hepsi önerildi. Ama geliştiriciler açıkçası önerilere pek kulak asmıyorlar ama tabiki de senin için aynı konuları gündeme getirebilirim.
 5. Numaran sende olması lazım eklersen tekrardan sevinirim
 6. 23 bilmiyorum ama 26.seviyede %100 pot ve FAME skiliyle 150 geliyor.
 7. Hesap transferinin şirket adına hiçbir zararı yoktur. Eğer bir Rus sunucusuna girerseniz ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Bizim oynadığımız EU-US-BR gibi yan sunucular oyunun sadece ek gelir kapısı. Olmasa da olur cinsten. Rus sunuculardan kazandığı paranın haddi hesabı yoktur. Konu başka yere gitmeden kuralların açık olduğunu hepimiz biliyoruz. Alım-Satım yasaktır. Çünkü artık Destek Ekibi mesajlara yetişemiyor arkadaşlar. Günde aldıkları mesajın sayısı yoktur. Hal böyle olunca böyle katı kurallarda olmak zorunda. Çünkü oyuncu hesabını satıp bir ay sonra bilgilerini destek ekibine verirse hesap bloke olur ya da insiyatife göre sureli bloke ile açılır. Siz siz olun kimseyle hesabınızı paylaşmayın. Çünkü oyunun ilk kuralı "Hesabı açan şahıs, kendi hesabından sorumludur" kuralıdır. O zaman bizde hesabımızı paylaşmaktan sakınalım. Bu her oyun için böyledir. Bir diğer konu gold transferi vs. bunlar zaten hala yapılan şeyler. Buna kimse dur diyemez ki. Biz defalarca dememize rağmen biri çıkıp yapar. Sonra "kandırıldım, soyuldum" der burada ve ya world chatte. O yüzden bir daha sakınalım. Hesabımızın kötü ellere geçmesinden, bizleri kandırabilecek insanlardan. Ve son olarak, para konusuna gelirsek. Oyun Free to Play fakat pek de öyle söylenemez. 5 yılda para yatırmadan bu oyunu oynayıp usta olsan, 1 ayda bütün parasını oyuna yatıran Ada'mı alt edemezsin. Doğruya doğru. Dahası oyun, hedeflediği "2 level up" sistemiyle kendini hiç bir zaman eskitmiyor. Nasıl yani? Sen oynarsın oynarsın (para yatırırsın) sıkılmaya başladığın o anda oyun yenilenir. Ve döngü devam eder. İnsan hırsının en sevdiği şey, yeni gelen şeyleri ilk deneyip, ilk bulup, ilk tadıp oyun da en önde olmaktır. Eğer bu oyunun içindeki oyundaysak bizler ne yazık ki içindeyiz, yapılacak bişey yok. O anın tadını çıkarcaz. Söyleyeceklerim bu kadar umarım faydalı olmuştur demek istediklerim.
 8. Aramıza hoşgeldin!
 9. Merhaba @Arkasis. Oynadığın sunucuda Türk arkadaşlarlarımız Sentinel tarafında bulunmaktadır. Aynı sunucuda olmadığımız için sana yardımcı olamayabilirim
 10. I have a list but i can't access to you from message. Can you message me?
 11. Really finally i will be happy so i thought change my nickname coz of that And this Beautiful words list only russian and english words? So I have some Beautiful turkish words that people using them from world chat.
×
×
 • Create New...