Jump to content

LeBlanco

Members
 • Content Count

  387
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

LeBlanco last won the day on February 2 2016

LeBlanco had the most liked content!

About LeBlanco

 • Rank
  Lone Ranger
 • Birthday May 16

Profile Information

 • Location:
  Tekirdağ

Game server

 • EU-Emerald

Recent Profile Visitors

1141 profile views
 1. I can explain for you. We found a bug that we duplicated everything (spring chests, reputation points etc.) all of battle pass rewards. So AIGIRING stopped servers 8th times or wait maybe 7th. Then they fixed that. But still many players continue farm botting afk gold and many player still continue botting in arena. By the way, previous reset they fixed battle pass quests that you could have given unlimited tasks.
 2. maybe level exp pot can be add to miracle shop for test server..
 3. You re so funny. I remember you while you play hunter. Now probably you sold your hunter and cry for it here for defend your class sentinel.
 4. Mountain Instincts: Now instead of attack speed of the character, increases the “Penetration” parameter by 4-5-6-8% for 15-18-22-26 seconds. Already nobody plays hunter and today you says we gave you pene.. I HAVE ALREADY MAX PENE.
 5. Mountain Instincts: Now instead of attack speed of the character, increases the “Penetration” parameter by 4-5-6-8% for 15-18-22-26 seconds. Stop delete my post and dont touch my skill
 6. Are you sure to add book in dungeons? 5 days passed and nobody still got drop. Better change to rarity IMPOSSIBLE non-class "Enhanced Fury" skill book.
 7. Do you not have an update on the arena? level 28 equips or level 25 arena weapons?
 8. Yıllarca bu foruma emek veren biri olarak koca metinleri çeviripte bir teşekkür almadığım günleri biliyorum. Ve bu forumun en sağlam destekçileri bizler olduk (kim sonuna kadar buradaysa). Daria yakında bu konuyu çözecektir merak etmeyin. Yeni tercümanlar Türkçe dil üzerinde çalışmalara çoktan başlamıştır. Eminim yakında moderatör için de birilerini bulurlar.
 9. Arinar Halkı! Sizlere muhteşem haberlerimiz var! Çok önemli bir hafta olacağını düşündük ve sizlere iki etkinliği bir arada sunduk. Çifte kazanç ve görkemli ödüller! Sadece bu haftaya özel: - Crimson Corundum Klan Turnuvasında iki kat arttırıldı. (1-3. sıradakiler için) - 4-10 Klanlarda Crimson Corundums kazanabilecek ve bir Bronze Chest kazanacaklar. ("Neverfading glory" arşivi sayılacaktır) - Klan puanı her mahzen için çift kat arttırıldı. - Mahzenlerdeki essence ve catalys çıkma şansı iki kat arttrıldı. - Heroic ve Hard mahzenlerinde her klastan Expert Beceri kitapları eklen
 10. Bunların hepsi önerildi. Ama geliştiriciler açıkçası önerilere pek kulak asmıyorlar ama tabiki de senin için aynı konuları gündeme getirebilirim.
 11. Numaran sende olması lazım eklersen tekrardan sevinirim
×
×
 • Create New...