Jump to content

Płatność przez SMS - Polska.


Desiu

Recommended Posts

Witam, ze względu na fakt iż na 3 już zapytanie do supportu warspear otrzymuje jednakową wiadomość typu "dziękujemy za Twoje zainteresowanie zaistniałym problemem, planujemy naprawić ten problem, ect." pytam tu, czy ktokolwiek ma pojęcie dlaczego do tej pory nie ma możliwości zapłacić za abonament poprzez sms z polski? I czy oraz kiedy dane rozwiązanie będzie możliwe? Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Obawiam się, że oni bez problemu mogą opłacać abonament poprzez sms. Nadmienie, że używam klienta do gry na symbianie v5. Mam nadzieję, że problem zostanie naprawiony gdyż dzisiaj rano pojawiła się w kliencie opcja sms payment jednak po przejściu w tą opcję pojawia się puste pole :) Jestem dobrej myśli.

Link to comment
Share on other sites

z tego co pamiętam na początku też była taka opcja a po kilku dniach zniknęła. zadałem pytanie tutaj http://forum.warspear-online.com/index.php?topic=104.0

zobaczymy co odpiszą.

Link to comment
Share on other sites

Siemano. jako że gram od samiutkiego początku angielskiego serwera moga was zapewni że nie było opcji premium by sms. I nie wiadomo czy będzie. Może w przyszłości;) Narazie mozna przez pyapal albo z pośrednikiem Mertuchem ( kupuje on konta premium takze do innej mmo rpg na komórki) oto link:

http://forum.tibiame.com.pl/premia-do-warspear-t1242.html

Jest to w 100% pewny człowiek nie zdarzyło się żeby kogoś oszukał :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tam jestem innego zdanie jak było to i będzie już jest opcja sms-paymo tak jak było kiedyś lecz okienko jest puste zobaczymy co bedzie dalej... ale Ci co nie maja opłaconych kont to radzę się wstrzymać bo na koncie mobilka zawsze coś się znajdzie;p

 

Link to comment
Share on other sites

Ja premie z santem kupilem u pitkinga z w21 tme. Wyslalem mu doladowanie za 30zl i santowi kupil 2pacc mi 1. Jak ktos chce tak zamawiac to piszcie pw do GingOfPyrland na forum tme. On tylko za 30zl doladowania przyjmuje wiec 3pacc beda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...