Jump to content

Ogi

Members
 • Content Count

  214
 • Joined

 • Last visited

  Never

1 Follower

About Ogi

 • Rank
  Brave Squire

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Ja nikomu nie zaglądam ale po co płaczą że ktoś wydał pieniądze jak sami lepsi nie są...
 2. No tak flaszek, pieniadze.. Bo wlasnie Ty z swoimi kolegami zaczeliscie gre u umarlakow od wladowania zlotowek... A gratow z swamp raczej nikt nie ma checi nosic..
 3. Ogi

  PET'y

  Pet pasuje do kółka wzajemnej adoracji 8)
 4. Coś się dzieje przynajmniej na forum a i krzykacze mogą się wyżyć ;D
 5. Laps no to ładnie napisałeś o Lili... Korek, niestety muszę Cię zmartwić ale najpierw padła ta czekolada dopiero potem ja ;] No i mnie ubiles na big ravva a kolega padł na smal :(
 6. @UpWystarczyło by jakbyś wkleił swoje dzisiejsze płacze 8)
 7. No to teraz czekam aż reszta obrzuci Cie błotem. Tak żeby było sprawiedliwie :crazy:
 8. Mają po prostu jeden powód więcej żeby latać za mną po Irselnorth albo na small ravva. Wcale mi nie przeszkadza to że sobie pokrzyczą sobie troche. C u in game :good:
 9. Uznałem to po prostu za zabawne i wrzuciłem na forum. :tease: Może nie od razu wielbić ale wiedziałem że wywoła to burze w pewnych kegach graczy Legionu :crazy: Nie wiem jak to u was bywa (a rózne rzeczy sie widzi i słyszy), ale u nas lubi sie kogoś za to kim jest a nie z kim się zadaje :facepalm:
 10. Ale kto powiedział że mam 2... zresztą nieważne. PS po koszernym bym sie nie spodziewał, a to niespodzianka ;D
 11. PO prostu uznałem że skoro znalazłem swoj fanclub u elfów to powinienem poinformować ten u mc. Po co te podziały, mozecie sie połączyć :lol: Flaszek zapewne u was lider nie? ;D Edit: Azebu, zauważ że tam jest "We" a więc co najmniej dwóch 8)
 12. Pieski to ma hassn, ja nie musze nikomu nic dawac zeby ktos mnie lubił :drinks:
 13. Skoro ubicie mojego ranga to dla was powod do takiej dumy ze musicie to na forum wrzucić i pochwalić się całemu światu to widocznie czujecie straszny respekcior 8) tak trzymać chłopaki :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 14. I dont know this guy but is great to have funclub ;D
×
×
 • Create New...