Jump to content

Eshirael

Members
 • Posts

  248
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by Eshirael

 1. Private messages might be still blocked, decided to made this thread then. For some reasons I am leaving, pretty sure forever this time, please downgrade me from moderator position in Polish section - I will not be checking on the forum anymore. I made "poll" to pick someone to recommend, but noone was really interrested. At the beginning I made few guides, but they did not have much readers (Warspear is still not popular in Poland). If there will be someone interrested in updating them, you have my permission to pass those threads management. Bye.
 2. Grać nie umiem? Tylko tyle potrafisz napisać? Jeszcze najedź mi na mamę i będziesz mógł sobie przybić piątkę z paroma trollami na forum. Jakieś wielkie pretensje do mnie że nie piszę och i ach o skillach, które nie dość, że się spóźniły kilka miesięcy, nie działają do końca sprawnie i znieśli p2p, co w przypadku wersji demo było paranoją? Chętnie podyskutuję, jeśli widzicie temat inaczej, bo z tego co mi wiadomo, między innymi do tego służy forum. Jak ktoś ma jakiś większy problem zapraszam na priva, bo lojalność na zasadzie "bo bije ze mną bossy w party" to śmiech na sali. ;)
 3. Naprawdę? Myślałem, że jak przestanę wchodzić na forum to mnie dopadniesz i wyrwiesz mi nogi. O twoje zdanie w mojej sprawie nikt cię nie pytał, a już na pewno nie ja. Jest za friko, więc czasem wbiję w tramwaju zabić czas.
 4. W sumie druid ma leczenie. Nie wiem, pograłem 10 minut po dodaniu skilli, przeczytałem na forum, że ludzie je lvlują i nic to nie daje. Nie mam cierpliwości do tego warspear.
 5. Skille miały być w lipcu. Jak już są to i tak praktycznie nic nie dają. Jeśli nie będzie za rok lepszej gry na telefon (wątpliwe), a ta się rozwinie i znudzi mi się tme, wrócę. Nawet mogę płacić za premkę, byle miało to sens.
 6. No jak to, przecież jak bijesz moby bez celu to dostajesz q itemy, które sprzedajesz u NPC i masz na naprawy. I rosną ci skille dzięki czemu nadal tyle samo nimi zadajesz. [/sarcasm] Jeśli byłeś czymś konkretnie zmieszany, to wystarczy użyć opcji "odpowiedz".
 7. Po co kasować chary odkąd gra jest za darmo?
 8. Maemo is kinda dead before it even was popular. Who would make special game version for ONE and EXPENSIVE smartphone? Since nokia recently gave up on symbian and WM7 is getting more popular, I'm not even waiting for some good maemo phone anymore.
 9. Jak dla mnie świat jest za duży żeby miało to sens i będzie jeszcze większy. Ilu polaków będzie zwykle na raz online? Ja bym za bardzo nie chciał się czuć jak na jakimś kompletnie nieznanym privie jakiejkolwiek gry. Wystarczy, że wszyscy polacy będą grać na europejskim serwerze, to oprócz tego, że KIEDYŚ będzie mógł powstać klan, będzie się z kim bić jak pojawią się skille i pvp.
 10. Jak serwery wywali, albo po prostu je wyłączą, automatycznie wywala ci wszystkie questy których nie dokończyłeś - musisz je pozbierać od nowa od tych samych NPC. Wywala też party.
 11. You're fastest guy to discover this BTW if you get 10k rep there still are no skills. Guess what, I can assure u 50k wouldn't make difference.
 12. Nie ma skilli. Miały być w pierwszym patchu, miesiąc po wystartowaniu angielskich serwerów, a pierwszy update był po 2 miesiącach. Skilli nie ma do dziś. Głównie dlatego prawie nikt już pewnie nie gra. Po 5 dniach nie masz możliwości zalogowania się, ale postaci nie kasuje. Nie jest to już beta, przynajmniej brak tego określenia w nazwie - nie powinno być już nigdy wipe, chociaż stan w jakim jest możliwość gry to "demo z płatnym abonamentem". Z całym szacunkiem dla tych, którzy ciągle grają, ale sam chyba bym musiał być idiotą, żeby spędzać sporo czasu dzień w dzień na tych samych daily questach, wiecznie na tej samej mapie tylko po to, żeby zdobywać reputację, która notabene nie daje nic, oprócz odrobiny hp i jego regeneracji, ze śladową ilością pozostałych - już bez kompletnie jakiejkolwiek przyjemności.
 13. @up Nobody cares about phone specs, question was what were ur impressions. # I belive this post was the beginning of ur troll fight. Still here.
 14. Eshirael

  The FoF Clan Book

  Is there anything special about 2nd picture to not use EDIT option?
 15. Eshirael

  The FoF Clan Book

  Well, if people are not interrested in thread, they're not replying. Bumping over and over again, for example with single screenshot, is just waste of time for people that are using "unread posts" option. @down Not for edit button, obviously. They might recruit you.
 16. Could be moon phases as well and certain NPCs avialible at some moon phases only. But whole game "day" should be like 3 hours or so. I'm pretty sure there are some players playing usually same hours, and not exactly few.
 17. Eshirael

  The FoF Clan Book

  You reply urself to bump thread, I belive, but quoting? :D
 18. Thanks cpt. Obvious, but psp is more popular than bada. There are mobile games released on psp.
 19. Since there are no plans to make psp version, I don't belive Bada would be faster.
 20. I guess there is bump needed ... ? Kuzmitch, you offered us to come here from polish forum, and after 8 days name of section can't be changed? Even having moderator there, can't edit sections.
 21. Stats are still messed up, just like physical defense. Critical hits appear more often than it's in % value. And no, you can't be that lucky all the time.
 22. Overall? Can't confirm right now but it used to be comparable. Still, bladedancers got much more hp, at "least".
×
×
 • Create New...