Jump to content

Ellatrice

Members
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

About Ellatrice

 • Rank
  Hero from Nowhere

Profile Information

 • Gender
  Male

Game server

 • EU-Emerald

Recent Profile Visitors

386 profile views
 1. Bd with new skill is too much OP. On 4/4 skill, 4 resistance for +22 sec. Bd have high damage, shield, stun, resist from rush, 4 resist from new skill. My reaction when I tested this badass in pvp:
 2. #3 Zaktualizowano temat. - Link do discorda, w celach rekrutacji można znaleźć w pierwszym poście.
 3. #2 Zaktualizowano temat. - Zniesione zostały całkowicie godziny stałego buffa. Buff zostaje odpalony dla każdego kto go potrzebuje. - Discord jest udostępniany każdej osobie, która chce podczas różnego typu wypadów bardziej zintegrować się ekipą.
 4. #1 Zaktualizowano temat oraz dodano kilka informacji. - Aktualnie, aż do momentu zakończenia eventu wiosennego, exp buff jest włączany dla każdego kto go potrzebuje. - Discord jest już dostępny (obecnie wyłącznie dla rady, a przyszłości wraz z rozwojem zostanie on udostępniony wszystkim graczom w gildii)
 5. Heya! At the beginning I would like to point out that I have the funds to fully equip a given character. I'm thinking about choosing between seeker and mage. Which of these characters is doing better when it comes to: - solo content, - usefulness in a group, - endgame ( dungeon, raids etc), - pvp (1vs1 / group / war). I would be grateful if anyone could help.
 6. Działalność gildii zawieszona od 14.06.2020 do odwołania Nazwa Kaer Morhen wywodzi się z sagi o Wiedźminie. Była to siedziba wiedźmińskiej szkoły cechu Wilka. W tym miejscu niegdyś trenowano młodych chłopców na wiedźminów. Mieszkało tam na stałe piętnastu wiedźminów, którzy trenowali i przygotowywali chłopców przed próbami. Oprócz nich, zimą, do warowni wracali wiedźmini ze szlaku, jeżeli tylko nie znaleźli żadnego innego miejsca na zimowanie. Ogólne założenia: Kaer Morhen to gildia skierowana w szczególności dla graczy nowych, rozpoczynających swoją przygodę z Warspear Online czy też powracających do tego tytułu oraz dla osób które chcą wykonywać wspólnie aktywności, w celu lvlowania swojej postaci. Jeśli jesteś hardcorem i szukasz gildii która zapewni Ci wyłącznie buffy, to ta, nie jest dla Ciebie. Gildia powstała po to, aby wspólnie wykonywać różne czynności w grze jak lab, dungi, questy reputacyjne (bossy) itp.. Jak wiadomo, w grze aktualnie nie jest łatwo znaleźć grupę lub w miarę chętnych, czy też ogarniętych graczy którzy pomogą. Gildia to ma to ułatwić - rozwiązać powyżej wymienione problemy. Wiemy, że każdy ma życie prywatne i są momenty, że nie ma się czasu na grę. Dlatego nie ma u nas wymaganej liczby gp którą musisz nabić w tygodniu. Gdzie gramy? Gramy na serwerze EU-Emerald, po stronie Sentinels (firstborn, chosen). Co możemy Ci zaoferować? pomoc z bossami, dungeonami i innymi niebezpieczeństwami czyhającymi na Ciebie na szlaku, exp buff kiedy go potrzebujesz, aktywności gildyjne (wspólne wypady na lab, dungi, questy reputacyjne (bossy), dostęp do serwera na discordzie. Wymagania: główna postać, skończona 1 wyspa, branie udziału w miarę możliwości w aktywnościach gildyjnych i składkach na rzecz rozbudowy gildii, kultura osobista na czacie oraz discordzie, zgłaszanie planowanych dłuższych nieobecności w grze, trwających co najmniej 5 dni, do rady gildii lub na kanale #urlopy. Kontakt Jeżeli jesteś pewien, że chcesz dołączyć do wiedźmińskiej gildii i sprostasz postawionych wymaganiom. To w sprawie rekrutacji możesz się do nas zgłosić na 2 sposoby: - poprzez dołączenie na nasz kanał discord, a następnie postępowanie zgodnie ze wskazówkami: (link skasowany 😶) - poprzez kontakt w grze do jednej z osób z rady Ellatrice, Rivarov, Akyte.
 7. Polacy grają na serwerze EU po obu stronach, na serwerze US po stronie elfów również polaków znajdziesz (nie wiem jak ze stroną mc).
 8. What about relics? For individual skills? And what wpn you recomend?
 9. In games I play, when one of the factions has a significant advantage over the weaker faction, the system applies an offensive and defense buff that accumulates until winning. In this way, even the weaker faction has a chance to win after some time. After each win the buff accumulation would decrease. In Warspear, I suggest using a buff that works in cities with the flag and enemy cities for the weaker faction. Such a buff would increase attack, defense, resilience and resistance.
×
×
 • Create New...