Jump to content

Ellatrice

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

About Ellatrice

 • Rank
  Hero from Nowhere

Profile Information

 • Gender
  Male

Game server

 • EU-Emerald

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. na chwilę obecną gildia jest nieaktywna Nazwa Kaer Morhen wywodzi się z sagi o Wiedźminie. Była to siedziba wiedźmińskiej szkoły cechu Wilka. W tym miejscu niegdyś trenowano młodych chłopców na wiedźminów. Mieszkało tam na stałe piętnastu wiedźminów, którzy trenowali i przygotowywali chłopców przed próbami. Oprócz nich, zimą, do warowni wracali wiedźmini ze szlaku, jeżeli tylko nie znaleźli żadnego innego miejsca na zimowanie. Ogólne założenia: Kaer Morhen to nowo powstała gildia skierowana w szczególności dla graczy nowych, rozpoczynających swoją przygodę z Warspear Online czy też powracających do tego tytułu oraz dla osób które chcą wykonywać wspólnie aktywności w celu lvlowania swojej postaci. Jeśli jesteś hardcorem i szukasz gildii która zapewni Ci wyłącznie buffy, to ta, nie jest dla Ciebie. Gildia powstała po to, aby wspólnie wykonywać różne czynności w grze jak lab, dungi, questy reputacyjne (bossy) itp.. Jak wiadomo, w grze aktualnie nie jest łatwo znaleźć grupę lub w miarę chętnych, czy też ogarniętych graczy którzy pomogą. Dlatego gildia ma to ułatwić - rozwiązać powyżej wymienione problemy. Jak wiadomo również każdy ma życie prywatne, są też dni, że nie chce się komuś grać i to dla nas zrozumiałe. Gdzie gramy? Gramy na serwerze EU-Emerald, po stronie Sentinels (firstborn, chosen). Co możemy Ci zaoferować? - pomoc z bossami, dungeonami i innymi aktywnościami wymagającymi kogoś silniejszego, - exp buff o stałych godzinach w tygodniu oraz weekendy, - aktywności gildyjne (wspólne wypady na lab, dungi, questy reputacyjne (bossy), - serwer na discordzie (w trakcie tworzenia) Wymagania: - minimum 9lvl, maximum Ayvondil T2, - główna postać, - branie udziału w miarę możliwości w aktywnościach gildyjnych i składkach na rzecz rozbudowy gildii, - kultura osobista, - zgłaszanie planowanych dłuższych nieobecności w grze do rady gildii trwających co najmniej 4 dni (a w przyszłości na kanale #urlopy) Kontakt Jeżeli jesteś pewien, że chcesz dołączyć do wiedźmińskiej gildii i sprostasz postawionych wymaganiom. To w sprawie rekrutacji proszę kontaktować się w tym temacie, na PW lub bezpośrednio w grze do Ellatrice, Rivarov, Qproxyy.
 2. Polacy grają na serwerze EU po obu stronach, na serwerze US po stronie elfów również polaków znajdziesz (nie wiem jak ze stroną mc).
 3. What about relics? For individual skills? And what wpn you recomend?
 4. In games I play, when one of the factions has a significant advantage over the weaker faction, the system applies an offensive and defense buff that accumulates until winning. In this way, even the weaker faction has a chance to win after some time. After each win the buff accumulation would decrease. In Warspear, I suggest using a buff that works in cities with the flag and enemy cities for the weaker faction. Such a buff would increase attack, defense, resilience and resistance.
 5. Ellatrice

  Hi!

  Heya! Welcome! Have fun too! 🙂
 6. I finally decided to play a ranger. Priest for me is not interesting. So thanks for help! See you in the game! 🙂 Subject to close.
 7. I'm still don't choosed any class on mc site. You can tell me how this looks on elfs sites? I'm thinking about the choice on elfs site between paladin, druid or seeker.
 8. Hello everyone! 🙂 I planning return to game after more than 4 years and begin journey on new character, on server EU-Emerald and on the Legion side. I still wonder about choosing a class because new skills have been added. I'm thinking about the choice rogue, dk, warlock, necro, shaman. Which of these classes is wanted on late game dungeons, will do something in pvp and doesn't require a lot of money? I'm counting on your help! 🙂
×
×
 • Create New...