Jump to content

Jak odzyskać passy do konta i....


tjamka

Recommended Posts

No więc, właściwie mam dwa problemy... . Zakładałem konto około półtora miesiąca temu, zrobiłem to for fun i nie zapamiętałem passów. Nie martwiłem się tym do dziś, bo miałem ustawione autologowanie i zero problemów z tym.

Dzisiaj kupilem sobie Sign of Imperiashiblity... użyłem go przed ampfily, żeby broń mi się nie spaliła. Wszystko niby okej.. klikam ampfily i broń znika... nie pisze nawet co się z nią stało... . Zapierniczałem 4tygodnie na ten łuk a teraz zniknął sobie poprostu. Żenada... zastanawia mnie fakt czy mogę odzyskać tą broń albo dostać jakąś rekompensate.

Dodatkowo wkurzyłem się i usunąłem grę z początku... zupełnie zapomniałem, że nie pamietam passów. Czy da się je jakoś odzyskać. Mam dwie postacie, nicki: Ashira, Davidof.

 

Proszę o szybką radę w tej sprawie. :( 

Link to comment
Share on other sites

zapraszam tutaj po przypomnienie hasla :X

http://warspear-online.com/en/account/password/restore

 

Jak pamietasz swoj email albo sprawdzaj kazdy email po kolei ;) jak masz kilka

 

A co do eq to musisz pisac support i opisac sprawe ale masz baaardzo małą szansę na odzyskanie bo nie chętnie to robią

Link to comment
Share on other sites

no niestety ...

Jak by pasy sie zapolmnialo i support mialby oddawac konta tym co nie znaja passwow to wiesz jak by bylo :x zlodziejstwo ... Sprawdz e-mail w linku up ...moze sie uda trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

Jest możliwość odzyskania hasła i loginu, musisz tylko podać jak najwięcej info dotyczących konta typu kiedy zakładałeś, jakie postacie, ile golda, ile exp, jaki tel, ile MC, czy i kiedy kupowałeś, z jakiego numeru, kto w friend list kto w ignore, kiedy ostatnio logowałeś, ogólnie jak najwięcej informacji dotyczących twojego konta, które możesz tylko ty znać. Wszystko na [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...