Jump to content

tjamka

Members
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

  Never

2 Followers

About tjamka

 • Rank
  Hero from Nowhere
 • Birthday 05/27/1993

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location:
  Poland
 1. I am done with play warspear online. I ll thanks every my friends for nice game and spending time together. I hope u won't miss me soo much. My account is given to one of my best friends. Good luck & have fun! Goodbye everyone! :) Sorandor.
 2. Welcome everyone who reads my post! ;D I want challenge pvprange for 1v1, if u guys want I can also create a movies during my and his sparring. I hope You, my dear Pvprange accept my challenge! Everyone wants to see your [glow=red,2,300]POWER[/glow]. :dirol:
 3. Again guys... i challenge pvprange for 1v1! SHOW ME YOUR POWER! :rofl:
 4. Hahaha u lost 80k. :pleasantry:
 5. I challenge "#1 pro player"! Come 1vs1, i ll show other people your big defeat :rofl: ;D !
 6. Wake up guys, in the fact he has problem with his brain lol. :facepalm:
 7. US Sapphire: Subzerox [20] Barbarian. Sorandor [20] Warlock.
 8. Zrobiłby ktoś może screena mapki Astral, jak do którego bossa dojść? :blush: guwer: nowa lopate kupiles ze tak odkopujesz? Chlopie sprawdz date ostatniego postu zanim napiszesz.
 9. tjamka

  stare czasy

  Zgadzam się, ws umiera... połowa graczy upycha sie mcoinami a potem smieja sie z tych co probuja cos normalnie zrobic. Znam goscia co odrazu 100tys mcoinow kupil po tygodniu mial najlepszego warlocka na 20lvl... nie widze sensu gry ;/
 10. Doszły mnie słuchy, że duża część was chce się przenieść z Eu-Emerald na Us-Sapphire? Ciekawi mnie czemu, może jakieś wskazówki?:P :blush:
 11. I am Subzero and for example I don't earn 10k but 2x 200k per month it tooks me two days. ;D I agree earning system is some shit coz we can't get a lot of gold without farm shit moobs. Devs should change it. Good IDEA Elmy !:)
 12. Wczoraj ulepszalem tarcze z +0-+8(włączine) zużyłem 67signów. Na bank to w jakimś stopniu pomaga, ale definitywnie im item ma wiekszy lvl tym trudniej go ulepszyć. Podałem metodę, mając nadzieję, że chociaż kilku osobom pomoge. :facepalm:
 13. Prosiłbym o odpowiedzi na priv jak komu poszło, ciekawi mnie czy jest to dobra metoda w dużym procencie ;)
 14. Ja znam takie miejsce u górali. Jest ono w T2 w lewym górnym rogu jest wejście. :)
 15. Ostatnimi czasy sprawdziłem pewną metode na ulepszanie itemów. Sprawdziła się w 4 przypadkach na 4. 1. Wchodze do miejsca gdzie nie ma npc, moobów i przedewszystkim graczy. 2.Ściągam item i kładę go do plecaka. 3.Wylogowuje się i znowu zalogowuje. Przedmiotu nie zakładam. 4.Następnie biore zaznaczam użycie signa i ulepszam. Co jedną próbe ulepszenia itemu poruszam się o jedną kratkę, w jakąkolwiek stronę byleby nie stać w tym samym miejscu. ***Ulepszyłem staff 18lvl z +0-+7(włącznie) 14signami. Armor 18lvl z +0-+7(włącznie) 9signami. miecz dwuręczny 15lvl +0-+7(włącznie) 19signami. Buty 18lvl +0-+6 - 6signami. Moim zdaniem największy przeskok, żeby udało sie ulepszyć cokolwiek zaczyna się od +7-+8. Niedługo bedę próbował dalej, aż zrobie +9 to dam znać. ;) :pleasantry:
×
×
 • Create New...