Jump to content

tjamka

Members
 • Posts

  28
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by tjamka

 1. I am done with play warspear online. I ll thanks every my friends for nice game and spending time together. I hope u won't miss me soo much. My account is given to one of my best friends. Good luck & have fun! Goodbye everyone! :) Sorandor.
 2. Welcome everyone who reads my post! ;D I want challenge pvprange for 1v1, if u guys want I can also create a movies during my and his sparring. I hope You, my dear Pvprange accept my challenge! Everyone wants to see your [glow=red,2,300]POWER[/glow]. :dirol:
 3. Again guys... i challenge pvprange for 1v1! SHOW ME YOUR POWER! :rofl:
 4. Hahaha u lost 80k. :pleasantry:
 5. I challenge "#1 pro player"! Come 1vs1, i ll show other people your big defeat :rofl: ;D !
 6. Wake up guys, in the fact he has problem with his brain lol. :facepalm:
 7. US Sapphire: Subzerox [20] Barbarian. Sorandor [20] Warlock.
 8. Zrobiłby ktoś może screena mapki Astral, jak do którego bossa dojść? :blush: guwer: nowa lopate kupiles ze tak odkopujesz? Chlopie sprawdz date ostatniego postu zanim napiszesz.
 9. Zgadzam się, ws umiera... połowa graczy upycha sie mcoinami a potem smieja sie z tych co probuja cos normalnie zrobic. Znam goscia co odrazu 100tys mcoinow kupil po tygodniu mial najlepszego warlocka na 20lvl... nie widze sensu gry ;/
 10. Doszły mnie słuchy, że duża część was chce się przenieść z Eu-Emerald na Us-Sapphire? Ciekawi mnie czemu, może jakieś wskazówki?:P :blush:
 11. I am Subzero and for example I don't earn 10k but 2x 200k per month it tooks me two days. ;D I agree earning system is some shit coz we can't get a lot of gold without farm shit moobs. Devs should change it. Good IDEA Elmy !:)
 12. Wczoraj ulepszalem tarcze z +0-+8(włączine) zużyłem 67signów. Na bank to w jakimś stopniu pomaga, ale definitywnie im item ma wiekszy lvl tym trudniej go ulepszyć. Podałem metodę, mając nadzieję, że chociaż kilku osobom pomoge. :facepalm:
 13. Prosiłbym o odpowiedzi na priv jak komu poszło, ciekawi mnie czy jest to dobra metoda w dużym procencie ;)
 14. Ja znam takie miejsce u górali. Jest ono w T2 w lewym górnym rogu jest wejście. :)
 15. Ostatnimi czasy sprawdziłem pewną metode na ulepszanie itemów. Sprawdziła się w 4 przypadkach na 4. 1. Wchodze do miejsca gdzie nie ma npc, moobów i przedewszystkim graczy. 2.Ściągam item i kładę go do plecaka. 3.Wylogowuje się i znowu zalogowuje. Przedmiotu nie zakładam. 4.Następnie biore zaznaczam użycie signa i ulepszam. Co jedną próbe ulepszenia itemu poruszam się o jedną kratkę, w jakąkolwiek stronę byleby nie stać w tym samym miejscu. ***Ulepszyłem staff 18lvl z +0-+7(włącznie) 14signami. Armor 18lvl z +0-+7(włącznie) 9signami. miecz dwuręczny 15lvl +0-+7(włącznie) 19signami. Buty 18lvl +0-+6 - 6signami. Moim zdaniem największy przeskok, żeby udało sie ulepszyć cokolwiek zaczyna się od +7-+8. Niedługo bedę próbował dalej, aż zrobie +9 to dam znać. ;) :pleasantry:
 16. Haha... mi to szczerze obojętne jest kto bedzię moderatorem, grunt żeby dbał o ład, porządek i trzymał się zasad na forum. Reszty nie musimy o nim wiedzieć. :) Jestem za! :pleasantry: Kolejny górnik...
 17. Nie zgadzam się, na Sapphire gra teraz po stronie mc około 20polakow, a po stronie elfow z 30-40. Wiem też, że na ruskim jest kilkunastu. Osobiście uważam, że to niezły pomysł, ale wątpie by admini zechcieli nam przenieść postacie. Choćby z tego względu, że tworząc taki serwer mogliby nieźle na niektórych zarobić. :pleasantry: :diablo:
 18. tjamka

  Server down?

  Ohhh... yea right. Thank you :blush:
 19. I can't connect to the game. "Server is temporarily unavaivable due to maintanance service". Does anyone know what's the problem? Maybe it's any uptade?
 20. Zgadzam się, jak mają mi wrzucać jakies idiotyczne uptade co kilka tygodni to wole w to nie grać. Nie mam zamiaru co 5sekund robić na nowy eq. Powariowali Ci ruscy już całkiem.
 21. US-Sapphire. Moje nicki to: Sorandor, Subzerox, Norgar. Santor: W tym temacie polecamy innych:) przedstawiamy sie w innym, odpowiednim dla frakcji
 22. tjamka

  Favorite Class

  Warlock best in my opinion. :blush:
 23. Kurde to czemu mi nie działa... Normalnie do innych sieci moge pisac smsy. :cray:
 24. Mam pytanko... czy normalnie działa w naszym kraju sms payment opcja? Cóż mam fundusze a smsa wysłać nie moge. =[
 25. A więc, robiłem sobie questy na 14lvl-u i dostałem w Nadir misję Whetstone. Wraz z wzięciem questa dostałem topór do brania kryształków. Mam zebrać 4black emery, no to idę do jaskini i patrzę a tu kuźwa moge zebrać tylko 3/4. Skasowałem questa i powtórzyłem kilka razy i nic. Nie wiem czy jest to kwestia buga, może jest możliwość, że powinienem zrobić pare daily, żeby odblokowało mi misję? Proszę o szybką radę, z góry dziekuję. :)
×
×
 • Create New...