Jump to content

Yeni Skiller

Rapor

Recommended Posts

Yeni skilli açma 40k her geliştirme de 40k yani yeni skilli 4/4 yapacaksaniz 160k parayi gözden cikarmaniz gerekecek.

Devs nasil mcoin cektirebilirz diye akla hayale gelmedik yöntemler bulmaya basladilar .

Bizede bug mcoin/gold u bulma düşer buyuk ihtimal bu konuyu legion kaldıracak ama arkadaşlar bir kac sey buldum ne bilmiyorum .

Area chata        /*  başlayarak bisiler yazin area chatte gözükmüyor acaba bu bir kodun baslangicimi hiçbir fikrim yok.herneyse

oyunun eski tadi kalmadi , +basma hangi oyuna geldiyse o zamandan beri oyunun içine etmeye yavaş yavaş basliyorlar .

Herkese tavsiyem su oyuna para yatirmayin inanin değmez bırakmak istediğiniz zaman param araya gider diye zorsunursunuz o yüzden yatirmayin derim..herkese "reel"de basarilar dilerim.

tünaydın rapor xd tüm oyunların acık kodu o xdxdxdxd ve ordan yazılan sadece bir satır kod var suan açık :mega_shok:

birkez skili almak icin 40k vermeniz yeterlidir sonrasinda lwl aldikca gelen ustalik puanlarinizla skillde ustalasabilirsiniz, skilli kullanabilmek ve puan verebilmek icin main skillerinize en az 10 puanlik yatirim yapmaniz gerekir. bu sebepten oturudurki 4lwl yapamasiniz buda bizlere 22lwlin habercisidir.... :give_rose:

aliniyo en son sürümü indir knk :blush:

birkez skili almak icin 40k vermeniz yeterlidir sonrasinda lwl aldikca gelen ustalik puanlarinizla skillde ustalasabilirsiniz, skilli kullanabilmek ve puan verebilmek icin main skillerinize en az 10 puanlik yatirim yapmaniz gerekir. bu sebepten oturudurki 4lwl yapamasiniz buda bizlere 22lwlin habercisidir.... :give_rose:

rus forumda yazılanlara göre daha 3 hafta varimiş lvl upa  :snorlax:

Karma vermek icin en az 50 mesaj atmalisiniz. Karma sayginlik gibi bir sey. Eskiden "-" karma da verilebiliyordu ancak yanlis kullanimdan dolayi artik sadece "+" veriliyor. Benim hesabimdaki karmalarada bakarsan - mevcut. O bahsettigin kullanici da yanlis kullanima guzel bir ornek.

Ya Legionn su paladinin yeni skilli ne öyle yaa ne 40k verip aldik ama her moba işlemiyor.Bu bahsettiğim Illumination skilli hakkında bilgi verir misin? şimdiden teşekkürler.

Ya Legionn su paladinin yeni skilli ne öyle yaa ne 40k verip aldik ama her moba işlemiyor.Bu bahsettiğim Illumination skilli hakkında bilgi verir misin? şimdiden teşekkürler.

Paladinin yeni becerisi sadece zombi veya hayalet gibi canavarlara karsi etkili olabiliyor. Belli bir alandaki bu tur canavarlar buyu hasari aliyor.

gelicek gibi değil herhalde bir daha ki yeni update sürüm esnasında 2 sini birden halledicekler

Arkadaslar izninizle 1 hafta tatile giriyorum haftaya tekrar burdayim lutfen paylastiklarimiza dikkat edelim!

peki modum iyi hayırlı tatilleriniz ola  ::)

iyi tatiller , ygs ye mi caliscaksiniz modum  :yahoo:

Hayır başka bir şeyi halletmem gerekiyor :)

Aslında karakterler için asıl skilleri yeterdi.Tamam ilk expert skill kabul edilebilir belki ama ikinci expert skill geldiğinde 7 skill oyunun tadını kacıracak gibi geliyor bana

Cok  skill demek oyunculugun gosterilebilmesi acisindan cok onemli bu sekilde  artik siniflar  degil oyuncular oyuna hakim olur. Yani dogru anda ve dogru yerde  critik skill kullanbilmek oyuna ayri bi zevk katicaktir. :yahoo:

Cok  skill demek oyunculugun gosterilebilmesi acisindan cok onemli bu sekilde  artik siniflar  degil oyuncular oyuna hakim olur. Yani dogru anda ve dogru yerde  critik skill kullanbilmek oyuna ayri bi zevk katicaktir. :yahoo:

doğru haklısın aslında ama karmaşada oluyo demek istediğim  :)

desene senin adina kotu oldu  :facepalm:

İkinizin de ikişer gün mesaj atması engellenmiştir arkadaşlar. Bir daha aynısının olmamasını diliyorum.

Modum arkadasi 14lv lockla 18lv carlarini kesiyorum hala pvp gel diyor , her kesilmesinde kufur ediyor hemen hemen hepsini foruma attim ama konuyu kapatmissiniz . Neyse bundan sonra size sozumdur bu cocugun havlamalarina karsilik vermeyecegim

adamlar raporlu  ;D

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...