Jump to content

Hizcanavar

Members
 • Content count

  1063
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Hizcanavar last won the day on March 29 2015

Hizcanavar had the most liked content!

About Hizcanavar

 • Rank
  [: Musliman :] Elhamdülillahhhhh
 • Birthday 10/22/94

core_pfieldgroups_1

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location:
  ♥1♥0♥7♥1♥♥W♥e♥♥T♥u♥r♥k♥s♥♥A♥g♥a♥♥i♥n♥♥W♥o♥r♥l♥d♥♥2♥0♥2♥3♥
 • Interests
  DEVLET-İ ALİYYE-İ OSMÂNİYYE
  OSMANLI IMPARATORLUĞU
  OTTOMAN EMPIRE
  ISLAM EMPIRE
  PEOPLE EMPIRE
  ♥...II. Abdülhamid...♥

  Османская империя
  исламской империи
  ЛЮДИ ИМПЕРИЯ

  دَوْلَتِ عَلِيّهٔ عُثمَانِیّه
  الإمبراطورية العثمانية
  إمبراطورية إسلامية
  إمبراطورية بشرية

  1299 - ∞

Game server

 • Realm
  SA-Pearl

Recent Profile Visitors

838 profile views
 1. BOSS İS @snorlax Hello Big Boss Snorlax. First,Please Read This Topic. We are (Turk Players) have a few request. We are want block rules alleviate. Blocking is not good. İf Aigrind company Block Rules be alleviate ,All Peoples Play War Spear . Else too much lose players each day. and We are want Turkish Language. We wait 6 year.We think enought 6 year. We Trust You You Boss and You can Thanks For Reading :) Sincerely :)
 2. 27.08.2017 İLK KALE SAVAŞLARI

  SORAN OLURSA OYUNUN İLK 2 KALE SAVAŞINI KAZANAN , LİDERLİK YAPAN TÜRKLER DERSİNİZ :) TÜRKÇE DİL DESTEKSİZ (Test Serverde de ilk biz kazanmıştık ama pumpurum(admin) sonucu değiştirerek kaleyi ruslara verdi) Warriors of Arinar! This topic is for schedule and any official information concerning battles for castles. Pay attention that the schedule may change in the future. Forest's Heart, castle in the I sector of Ayvondil Minimum level of the guild: 4 Sunday, August 27 US-Sapphire - 17:00 CEST EU-Emerald - 16:00 CEST SEA-Pearl - 15:00 CEST BR-Tourmaline - 02:00 CEST (next day, August 28) RU-Amber - 20:00 CEST RU-Topaz - 18:00 CEST RU-Ruby - 13:00 CEST
 3. Türkçe Forum Adminlerinin Tembelliği!!

  o minionlardan uçan kuşlar varya o fena .d stun atıp duruyo kahpeler :D 5-6 adım da 1 stun yedim geçen .d
 4. Seeker Skill Yardim

  1.skille 5.skill birbirine zıt. 5.skillde normal atakları arttırıyor diye biliyorum.dolayisiyla skill ataklarından çok normal vurduğun ataklar daha fazla hasar veriyor.1 yerine 3 yani penete puan vermen bence daha mantıklı 1.skillde 7sn de 1 atak yapabiliyorsun lakin normal ataklarda 7 sn de 3-4 defa atak yapabilirsin :)
 5. Seeker Skill Yardim

  1. skil çok önemli değil önemli olan 2-3-5 onları fulleyebilirsin. 3.yi 3puan da bırakıp,o 2 puanı test serverde beğendiğin experte yönlendirebilirsin.
 6. Seeker Skill Yardim

  pve için görünmezliği 3/5 yapabilirsin veya 1 bırakıp , inspriration skiline yüklenebilirsin.Expertleride test serverde kendin yorumlamanı tavsiye ediyorum :)
 7. Yeniler İçin Dev Rehber

  AYNEN KARDEŞİM
 8. Yardim ederseniz cok iyi olur seeker

  oyunun başlarında disappearance (görünmezlik +koşma hızı katkısı ) skilini fulle ki karakterini hızlı kasasın. daha sonra da sırasıyla harad shieldi(kalkan ve hasar aldıkça hasar gücünü arttırır) ve exacerbation(otomatik ataklarda hasarı güçlendirir) yeteneklerini fullemelisin. ardından expert sun nets(düşmanı uyutur) alıp devam edebilirsin. iyi eğlenceler :)
 9. Seeker expert skilleri

  ilk bunu SUN NETS Bir süre için düşmana "olumsuz" etkisi "uyku" yapan şeyleri havaya uçurun. Rakip hareket edemez veya becerileri uygulayamaz; hedefe zarar verilme etkisi ortadan kaldırır. Düşmana karşı "Uyku" uygulanırsa, karakter "Silah Kaybı" becerisini bir rakibe karşı kullanabilir. almak gayet mantıklıymış
 10. WarSpear Forum Hesaplarında 3 Tehdit Puanıyla,Tehdit Oluşturan Hesaba Ceza Verilmesi Gerekirken,Türk Oyunculara Özel İlgi Gösterip Hesabı Askıya Alan Akasha Ve Daria 'yı tebrik ederiz.

  1 Aylık Engelleme Sonunda Bitti.

  :fuck_that:Lakin Bu İki Ergen Kız , Bu Hesaptan Sınırsız Süreyle Engel Yediler :fuck_that:

   

   

  Bu Arada,Bu Kazandığım 2 Tehdit Puanı Akasha'nın Türkçe Foruma Sulanıp Saldırması İle Karşı Atak Sonucu Kazanılmıştır.(Küfür,Saldırganlık Vs. Olmadan.)

  AkLn4Q.png

   

 11. Haftalık Anket

  Lanetlenmişler Ve Seçilmişler İlk Doğanlar Ve Dağ adamları
 12. yazdın ama yazıp okuduğunu bildirdin
×