Jump to content

shamaniac

Members
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

 1. Arkadaşlar bildiğiniz gibi Shamaniac olarak oyunu bırakmıştım.Oyuna dönme kararı aldım.Us serverinde oynarsam Shamaniac karakterinin itemlerini yenileyip devam edicem.Başka bi serverde başlarsam bu sefer Rogue ile devam etmeyi düşünüyorum. Sizce hangi serverde devam etmeliyim. Oyunda türkler nerde fazlaysa oraya gitmeyi planlıyorum.
 2. Hızcanavar wartacticspear diyosun da oyunun simgesine baktın mı hiç :D
 3. Amp konusuna girme Bence girersen çıkamazsın :D 300healli druid yeni skiliyle 3k heal atıyorsa ve bi paladin Adam başı 1.5k atıyorsa sadece bir skille Orda sen adaletten bahsedemezsin. Ve hiç 5x5yaptın mı bilmiyorum 22lvlde eğer yapsaydın sanırım böyle konuşmazdın..
 4. Bak şimdi bizim oyunu bırakmamızın sebebi son güncellemeler sen hala anlamadın sanırım ve abdullah çok haklı +9-10 karakter her yerde aynıdır server farketmez. Önceden 12saniyede kestiğim 300heal ve 4500magic defansı olan druidi şimdi kesememek benim oyunu bırakma sebebim şahsen.. Murat ve Abdullah 'ın da aynı şekilde.. Us'ta oynayanlar tpaini bilir. Murat ve Abdullah rogue olmalarına rağmen dalga geçer gibi kesiyorlardı Pvpde. Ama şimdi gel gör ki durum tam tersi... Elfler şuan mclerin yaklaşık 4katı. Durum böyle olunca kimlerden para kazanacaklarsa güncellemeler de malesef o tarafa doğru olu
 5. Gidin başka konuyu kirletin burda yapmayın şunu !
 6. Anaconda sana bunları kim öğretiyo bilmiyorum ama us"ta oynamadığın çok açık . Neyse konuyu kirletmeyelim lütfen
 7. Anaconda ben o server yokken bu oyunu oynuyordum ;)
 8. Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Bu konuyu aslında bir veda olarak açtık. Ben , Murat , ve Abdullah bu oyunu genel olarak birlikte oynadık , birlikte arenaya gittik , birlikte Lab'da öldük (abdullah bu sanaydı :D :D ) , birlikte elf townu kapattık ve birçok şey daha... Herşeyi 3kişi yaptık. Bu oyunu uzun bir zamandır oynuyoruz. Birçok iyi insanlar tanıdık. Zaten onların da çoğu bıraktı oyunu... Elbette herşey ya da herkes iyi değildi.. Yeri geldi kaybettik,başaramadık.. Ama hiç bi zaman moralimizi bozmadık çünkü biz 3kişiydik bu oyunda. Önümüzde hiç kimse , HIÇBIR GUILD DURAMAZDI.. Ve dur
 9. Geri dönmek gibi bi planın olursa tek bir mesaj atman yeterli :)
 10. us sapphire de oynayanlara sorarsan merakını giderirler ;)
 11. Shamaniac ve Darkpainn pvpcaveyi istila ederse :blush: :yahoo: :blush:
 12. Arkadaşlar hiç kimse yenilmez değil ki arenada ne olacağını bilemezsiniz. 10 vuruşunuzun 10u da dodge olabilir bunun bir garantisi yok. Ama bizim iddiamız herhangi bir ikiliyi (kim olduğu farketmez) büyük bir üstünlük kurarak yenebiliriz :drinks:
 13. I killed snipedownx many times on pvp you can ask him and we always ready for pvp ;)
 14. Elf townunda kampanya varmış biz öyle duyduk :)
×
×
 • Create New...