Jump to content

Rapor

Members
  • Content Count

    417
  • Joined

  • Last visited

1 Follower

About Rapor

  • Rank
    Lone Ranger
  • Birthday 03/07/1990

Game server

  • Realm
    4
  1. I rebemmer crusang ,she call Dogs who in AoA. Today i can see , she become her old enemies. So bad for you! (rip english)
  2. Rapor

    Günün Sözü

    İnsanlari yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lakin mağlup edilemezler Napoleon Bonaparte – Fransız İmparatoru
  3. Rapor

    Turk sunucusu

    Calismalarinizda gelisme varmi , yardim edilecek noktalar varsa soyleyim elimizden geleni yapmaya calisalim.
  4. novice dagger ve sworda amp yapmis 6lv lere axeyi amp yaptiriorlar oda bitsin 5lv silahlar icin bisiler gelir
  5. Rapor

    Oyundan Kareler..

    Fotolar Musti abimindir. - eu/emarld herkesi beklemeyiz
  6. eski adı taunt hepsinde oleydi , degistirdiler sonra.
  7. eu da holyangels 27yasinda kiz ama carlari erkek
  8. ben fakirlikten biraktim veda etmeye gerek yok ottu ye girem gelecegum
  9. Rapor

    cya all..

    Bye bye bro! :(
  10. basinda yazmis otomatik mesaj diye , 1-2gun sonra attigin ticketi okurlar asil cevap gelir o zaman.
  11. Rapor

    Nickname

    sulemem kiymete biniyor sonra ;D
  12. Rapor

    Oyundan Kareler..

    4 .Turk. arkadas eyegulden sonra tuttururkene
  13. Rapor

    Nickname

    Modlardan ses seda yok e.e
×
×
  • Create New...