Jump to content

SURPRISE CHEST

burq

Recommended Posts

modarotarum  , benim bir full mc hesap , 1tane 6lv full elf  hesap , 1tanede pvp cavede jumplamak icin full 1lv carlarin oldugu hesap var .

simdi bu yasakmi , benim bildigim 5karakter kasmis 5i de farkli hesapta olan arkadaslarimda var , ban sebebi olabilirmi ?

modarotarum  , benim bir full mc hesap , 1tane 6lv full elf  hesap , 1tanede pvp cavede jumplamak icin full 1lv carlarin oldugu hesap var .

simdi bu yasakmi , benim bildigim 5karakter kasmis 5i de farkli hesapta olan arkadaslarimda var , ban sebebi olabilirmi ?

Illegal herhangi bir şey yapmazsanız yasak değil.

google crome indir http://warspear-online.com/en/rules/community sayfayi ac bi goz at kardesim :good:

ingilizcem pro değil knk yarısını bile anlamıyorum  :fool: :facepalm:

Oyun Warspear Online davranış kuralları dikkatlice yanı sıra kullanıcı hesapların bloke edilmesi için olası nedenleri okuyunuz. Başkalarıyla etkileşim sırasında bu kuralları ihlal kaçının.

[/size]Oyunda davranış Standartları oyunda Lisans sözleşmesi ve davranış mevcut kuralları ile düzenlenir. Bu Kurallar tüm oyuncular için geçerlidir. Kullanıcı tarafından mevcut Kuralları ihlal edilmesi durumunda, yönetim hizmetine Bu kullanıcının daha fazla erişim inkar ve karakter engelleyebilir. Kurallar Cehalet bahane değildir.

Warspear Online oyun bu iletişim unutmayın karşılıklı saygı ilkelerine dayanmaktadır. Yönetim bu kurallara için izler.

[/size]Oyunda iletişim:[/size]

• Onları kurallarını ihlal yapmak için diğer oyunculara karşı kışkırtıcı sözler kullanmak, hakaret ve kötü dil (her ikisi de açıkça ve örtülü biçimde) kullanılması yasaktır.
  • Irksal, etnik, dini ve diğer gerekçelerle şiddet ve ayrımcılık propagandası Rusya Federasyonu ya da ahlaki ve etik standartların yasaları ihlal eden hem de yayılan bilgi yasaktır.
  • Farklı forum bölümleri ve Caps Lock haksız kullanımı konu iki katına Sel (herhangi bir anlamsal yükü anlamsız ya da yineleyici mesajları), yasaktır.
  • Bazı site ve imzalar diğer kaynaklara bağlantıları ziyaret davetiye dahil olmak üzere reklam bilgileri, yayınlamak yasaktır.Istisnalar ana sayfaları ve Warspear Çevrimiçi filolar sitelere bağlantılar vardır.
  • Bu bilerek yanlış bilgi yaymak yasaktır.
  • Bu içerir Takma (ekran adı) kullanmak yasaktır:
  • E-posta adresleri, site adreslerini;
  • faul kelime ve ifadeler;
  • kelime ve Rusya Federasyonu ya da ahlaki ve etik standartların yasaları ihlal ifadeler;
  • kelime ve forum yöneticileri ve geliştiriciler Takma Adlar Doç benzer ifadeler.

• [/size]Warspear Online oyun yönetimi tarafından kullanılan ceza türleri:[/size]
  • Uyarı:
  • faul dil (örtülü formu dahil), hakaret;
  • Yukarıda belirtilen kuralların ihlali.

• Oyun erişim zamansal kısmi reddi (sohbet dilsizlik, ticaret anlaşmaları, grup davetleri vb yasağı):
  • faul dil (örtülü formu dahil), hakaret;
  • sel (benzer içerik veya bir ifade, sembol, harfler, kelimeler ya da tekrar kısa mesaj gönderme tekrarlayan), reklam;
  • yalvarıyor;
  • Yukarıda belirtilen kuralların ihlali.

• Oyun erişim zamansal tam reddi:
  • yönetim temsilcisi olarak poz;
  • oluştururken veya bot-karakter yaratma şüphesiyle, yanlış onay kodu girerek üçlü;
  • ticaret ya da gerçek para için oyun içi para birimi de dahil olmak üzere oyun nesneleri, ticaret sunan;
  • sistematik yalvarıyor.

• Karakter ve filolar yeniden adlandırma:
  • karakter veya lonca adına faul dil (örtülü formu dahil);
  • açıkça yönetim temsilcilerinin Takma Adlar Doç benzeyen isimlerin kullanımı.

• Oyun erişim Daimi tam reddi:
  • bot-karakter tekrar oluşturulması.

• 5 months later...

beni pumachanto şikayetr etti 1 ay banlandim trade konuşma v.s. yapamadim kısacası  sessiz moda alındım. pumaya  özür dilettm  :rofl: