Jump to content

bu oyunun mantığını hala anlamadım!

xxXaNaCoNDaXxx

Recommended Posts

öncelikle hepinize iyi akşamlar, hayırlı bayramlar...

Konuya girecem direkt...yaklaşık 1 aydır eye kesioruz ama sadece 1 drope alabildik oko dan...bu nasıl bşi supporta ticket attım nie böyle oluyor diye onlardan da cevap gelmedi...bildiğim kadarıyla bu oyunun mantığı kasıl güçlen lab git item diz deep lab git oyunun en sağlamı ol idi ama nortlant ile itemler havada uçuşuyor yine bşi demedim ne de olsa nortlant olmasa ben 18itemi asla göremezdim bile...faakat nortlant geldi diye de eyenin dropesi o kadar düşürülmez...torturerde 10bossta 3 drope fln aldık ama eyede haftalardır bşi yok...hoş anaxta da aynısı oldu rahat 20boss fln kestik ondan da drope alamadık bu nasıl bşi ki?bizim serverda sadece bizim ptmiz farmlıyor o da max 4-5 saattir bu kadar farmla ancak 1 haftada drope alanlar olmuş...acımıyorlar mı bize orda devamlı repair harcıyoruz :( adminim bşiler yapalım tek pt farmla ordan ayda 1 item alacaksak ne anlamı var ki eye kesmenin

Arkadaşa katılıyorum bizde 4 gün huntladık ve drop alamadık norlantda itemler hergün herkese düşüyor o zaman eye bosunu kaldirsinlar herkes norlant yapsın eye kesip drop alamıcak isek eye kesmenin ne anlamı var ?

Konuya girecem direkt...yaklaşık 1 aydır eye kesioruz ama sadece 1 drope alabildik oko dan...bu nasıl bşi supporta ticket attım nie böyle oluyor diye onlardan da cevap gelmedi...bildiğim kadarıyla bu oyunun mantığı kasıl güçlen lab git item diz deep lab git oyunun en sağlamı ol idi ama nortlant ile itemler havada uçuşuyor yine bşi demedim ne de olsa nortlant olmasa ben 18itemi asla göremezdim bile...faakat nortlant geldi diye de eyenin dropesi o kadar düşürülmez...torturerde 10bossta 3 drope fln aldık ama eyede haftalardır bşi yok...hoş anaxta da aynısı oldu rahat 20boss fln kestik ondan da drope alamadık bu nasıl bşi ki?bizim serverda sadece bizim ptmiz farmlıyor o da max 4-5 saattir bu kadar farmla ancak 1 haftada drope alanlar olmuş...acımıyorlar mı bize orda devamlı repair harcıyoruz :( adminim bşiler yapalım tek pt farmla ordan ayda 1 item alacaksak ne anlamı var ki eye kesmenin

aralıksız 4 saat farmladıgım halde 1 drop almıstım ben.

olması gerekende o zaten.

norlant konusunda herkesde iyi biliyorki oyunun içine sıctılar telafısı yok.

ama drop oranı zaten sımdı eskısıne gore daha yuksek. sıze tavsıyem mumkunse gece 02:00-04:00 arası farmlamanız. farkı goreceksınız  ;)

eye nın drop ratesının olması gerekenı o zaten. herkeste doom silah olursa ne anlamı kaldı  ;D

günlük 3-4 saat farmlıyoruz ama 2-3 haftadır item yok ben buna sinirleniyorum...onu da geçtim bizim swde nerdeyse günlük 18item düşürenler var en kötüsü bot-eldiven ama biz ne nortlant ne lab bşi yok...sizin server kalabalık ondan 4 saat farm ile almış olman normal emin ol senden önce de bayaa farmlayıp drope alamayanlar vardır...ayrıca 4 saatte yaklaşık 15-20boss kesersiniz sen de normali o diyorsun o zaman öyleyse biz bayaa item düşürmüş olmalıydık...nerde bu itemler nerde niye elimizde sadece radiant fame zırh var???

Destekliyorum , Labirent içindeki patronların eşya düşme oranı artırılısın . Bazen Defence taşı Bile Düşmediği Oluyor :sorry:

ilginctir ki birtane bile guild sign alamadik :) bence bu sol gozde bi sorun var :D digerlerinden hic degilse o düşüyordu. :D minyon düşüyor atakci, healer dussun de yardimci olsn  ::)

günlük 3-4 saat farmlıyoruz ama 2-3 haftadır item yok ben buna sinirleniyorum...onu da geçtim bizim swde nerdeyse günlük 18item düşürenler var en kötüsü bot-eldiven ama biz ne nortlant ne lab bşi yok...sizin server kalabalık ondan 4 saat farm ile almış olman normal emin ol senden önce de bayaa farmlayıp drope alamayanlar vardır...ayrıca 4 saatte yaklaşık 15-20boss kesersiniz sen de normali o diyorsun o zaman öyleyse biz bayaa item düşürmüş olmalıydık...nerde bu itemler nerde niye elimizde sadece radiant fame zırh var???

norlant gelmeden 1 hafta once 4. saatin sonunda doom bow dusurmustuk biz. o gun yaklasık 3 drop aldık. Hatta 2 party anlasmalı farmlıyorduk. sırayla yanı. bıze sıra geldıgınde drop verıyordu  ;D  dıger party çıldırıyordu o yuzden. norlant geldigi zaman drop oranı arttırılmıstı. sımdı ne desem yalan olur. şanssızlıkmı desem ne desem bılmıyorum o kadar emegınıze yazık yanı. sızde benım gıbı norlantta pot farmlıyorsunuz . us-sapphirede de aynı sacmalık var labirentte 1. bossa gıdemeyen adam doom dusuruyor. bol şans dıyorum elden bısı gelmez  ;D

nortlant bi işkence eye farmı ayrı bi işkence herşey şu 3.0daki hale gelsin bu ne böyle yaa?adam 14lvl oyuna yeni başlamış kalkıyor sd item buluyor ben 1yıldır oynuyorum ölümüne pot ve rune kasıyorum nortlantta...adalet nerde merak ediyorum!..

nortlant bi işkence eye farmı ayrı bi işkence herşey şu 3.0daki hale gelsin bu ne böyle yaa?adam 14lvl oyuna yeni başlamış kalkıyor sd item buluyor ben 1yıldır oynuyorum ölümüne pot ve rune kasıyorum nortlantta...adalet nerde merak ediyorum!..

oyunlarda adalet arama  ;D  oyle birsey yok cunku

:aggressive: Adminler Bizi Duymuyor  Ve Anlamıyor Anlaşılan  :aggressive:  Labirentin İtem Düşürme Olasılığının Yükseltilmesini İstiyoruz  :fool:

1-2 hafta daha deneyelim olmassa yatarız yapcak bisi yok.

• 2 weeks later...

Labin Dropları Yükseltilsin diyoruz biz en zoru o iken captivesten 18 item cikması Mantıksızlık Ve saçmalık :give_rose:

labi bi duzeltsinlerde özellikle şu eyeleri  :bad:  18 Level item için hala labda 18 level kiyafete sahip olmak gerekiyor :search:

:shok: :shok: :shok:

Forum kasmak?

yani sadece post olarak görünmesi için bşiler yazıyormuşuz gibi umursamıyorlar :S supporta mail attım cevap vermediler bile :X açtığım konuları kapadılar..

:blush: doğu =  :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: ...