Jump to content

Dyskusja o nadchodzącym update


Santor

Recommended Posts

Jak zauważyliście Kuzmitch publikuje ss'y z nowej wyspy skilli nie ukazuje na nich. Czy oni czasem nie zrobią najpierw wyspy poźniej czarów? Albo kawałek wyspy i czary od razu?

Link to comment
Share on other sites

Na żadnym screenie nie ma też sytuacji, w której atakowałby moba - nie znaczy to, że nie będziemy mogli atakować :D Skoro namiętnie powtarzali, że w najbliższym upie będą skille, daily questy i duele, to pewnie tak będzie. Nie można wykluczyć, że dadzą też wyspę, ale w dalszych postach, w temacie o zapowiedzi update'u, jest tabelka, w której pokazane jest, że cały update, a raczej wersja finalna gry, rozłożony jest na kilka etapów o niewiadomych odstępach.

Link to comment
Share on other sites

bazując na innych grach, może być tak.

 

Walki odbywają się w grupach 1v1, 3v3, 5v5, i może 8v8.

Aby zarejestrować się, musimy, albo czekać na arenie aż będą przeciwnicy, albo z menu wybieramy arenę, i expimy na poczekaniu.

Walka na arenie odbywa się na punkty drużynowe. Dostajemy je za zabicia, i z czasem dostajemy małe ilości.

Honor mamy za zabicia, i za wygrane. Sądze, że otrzymamy go też za PKowanie. Ilość honoru jest mniejsza za każde kolejne zabójstwo jednego gracza.

Mogą pojawić się różne tryby, jak ctf, domination, czy nawet tower defence.

 

A honor? Wymieniamy na itemki!

Na pewno będą zestawy. Jednak mogą być potiony i scrolle z misji, może nowe itemy na to miejsce pod bronią.

 

 

Pożyjemy zobaczymy ;]

Link to comment
Share on other sites

A ja miałbym takie małe pytanko :) Czy w tej grze będzie ogólnie w późniejszym czasie jakoś zmieniony drop... Tak że będą leciały np normalne przedmioty ??

Pozdrawiam :good:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Czy w tej grze będzie ogólnie w późniejszym czasie jakoś zmieniony drop... Tak że będą leciały np normalne przedmioty ??

W betach leciały. Jestem przekonany, że niedługo tutaj też będą. To jeden z ważniejszych elementów mmorpg'ów.
Link to comment
Share on other sites

Oj chyba niebedzie patcha wciągu najblizszych dni. Niema zadnych info o patchu. Kto wie moze dzis wprowadzą ale ja bym sie niełudził

 

haha. Wypuszczą o 21:59,(w rosji od nas 2h różnicy). XD

Link to comment
Share on other sites

W kulki sobie lecą. Miało by pod koniec Lutego a tu już marzec. Mogli by chociaż napisac mniejwięcej kiedy będzie.

Link to comment
Share on other sites

Myśleli, że się wyrobią, ale się najwidoczniej nie udało. Chociaż skoro pracują nad sporą ilością elementów, mogliby chociaż dodać zapowiedziane skille, daily questy i duele.

Link to comment
Share on other sites

pogoda sie zrobi i nie będzie komu grać jak będziemy musieli tyle czekać ;] warspear nie wygra z piwkiem na ławce  :drinks:

Link to comment
Share on other sites

juz jestem po formacie ;D i od dzis mam nowa prace hehe opylam duze ilosci alko ;] ale pewnie zostawie se asortyment dla siebie ;] zielskiem od dawna sie nie bawie a po tym i tak  nie da sie utracic softu ;p soft wgrany temat to miedzy innymi przetrwac nadchodzacego kaca ;p Zdrastwujtie czy jakos tak ;]

Link to comment
Share on other sites

Jestem przekonany, że niektórzy ruscy czytają nasze posty przez translator i życzę im powodzenia, żeby cokolwiek z waszej rozmowy zrozumieli :D

Link to comment
Share on other sites

Niech zobaczą co to jest prawdziwy polak. A tak na powaznie to marnuje mi sie pacc a o patchu narazie mozna pomazyc.

Link to comment
Share on other sites

chyba czas im zaspamować emaile  :diablo: gdzie ten update??!!  :shout: :shout: :shout:  w temacie o update totalnie nas ignorują..

Link to comment
Share on other sites

Mam pomysl. Kazdy wysle im po 2 emaile z inna trescia dotyczace patcha. Jak ktos ruskiego nie umie to w tlanzlator zawsze jakos przetlumaczy. Na bank po takim spamie odpiszą.

 

 

 

 

 

 

Edit//:

Koniec pacc.

Nie kupuje kolejnego do czasy aż wprowadzą patcha.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mi sie też dziś kończy więc kolejny jak będzie update ;p hmm a ja myślałem że cipy są nie słowne ale ci to już mnie wkurzają bo nie ma po co tera grać ehh..

Link to comment
Share on other sites

hehe powodzenia  :clapping:

 

 

zacząłeś coś w ogóle ?? zebrałeś jakiś materiał na warspedię?? czegoś potrzebujesz??  ;p

Link to comment
Share on other sites

mam 1 stronę.

Witamy na warspedii!

 

Zbiorę ekipę tych co jeszcze mają paka, ci co nie mają mogą zrobić konto, i artykuły o questach się zrobi ;]

 

Kurde. Trzeba zacząć strajk! Robimy sygnatury żeby ludzie nie przedłużali pacca, to nasi ukochani aigrindowcy przestaną siedzieć na 4 literach, a robili co mieli zrobić miesiąc temu.

Tylko politycy mają do tego prawo xD

Link to comment
Share on other sites

W poprzednim moim poscie pisalem ze koniec pacc. Dzis tak o 17 wchodze patrze i moge normalnie sie zalogowac i grac xd.    Powodzenia z warspedia D pisz w czym pomoc moze pomoge. Ale nie wiem czy czas znajde na to i czy mi sie chce xd.

Link to comment
Share on other sites

Widzieliscie to?

 

Dear Players!

 

 

Updated version of Warspear Online for iPhone was sent to the App Store. Usually approval process takes up to two weeks, and as soon as Apple engineers will give us a green light, you can begin to explore the first update in the world of “Legacy Of Berengar”.

 

 

Опубликованное фото

 

 

List of updates:

  • Added a new continent and quests (48 for each faction). Now players who have completed the quests of the original game can get on the new island Irselnort by paying to captain in the ports of each faction. The whole continent will not be opened immediately, but gradually, with regular updates.
  • Added daily quests. By completing the daily quests on Irselnort players get a reputation and money.
  • Added ability to auto-update game resurces. The new system allows you to receive updates without having to reinstall the whole game. Also, content updates (quests, territories) and minor fixes will appear in the game as soon as possible without the delay of App Store approval process.
  • Added anti-flood system. Restrictions on communication in the chat channels applied, with the exception of the party chats.
  • Many improvements of the interface.
  • Fixed a large number of bugs and defects.
List of most important device-dependent fixes:

 

 

All phones with touch-screens support

  • Added support for scrolling with "strokes"
Android

  • Whole game optimization
  • Fixed bug with turning the screen on some devices
  • Set the volume in the options menu
  • Ability to pay the subscription through Paypal directly from application
Android + Symbian

  • Vibration option in the settings menu

iPhone

  • When the game starts iTunes music is not interrupted
  • After the incoming call sounds of the game played correctly
Screenshots

 

 

Опубликованное фотоОпубликованное фотоОпубликованное фотоОпубликованное фотоОпубликованное фотоОпубликованное фотоОпубликованное фотоОпубликованное фото

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...