Jump to content

Jak wyjść z pierwszej wyspy


Eshirael

Recommended Posts

W końcu udało mi się namówić jakiegoś ruska, żeby chociaż pisał fonetycznie. Usiadłem sobie z google translate, i trochę się dowiedziałem. Z założenia trzeba mieć 1050 reputacji, żeby z pierwszej wyspy wyjść. Nie wiem czy to jest ze wszystkimi bossami, czy któregoś można ominąć, w każdym razie ja na druidzie mam 851 bez 11 bossów i pacca, a na rangerze 1034, ale pacca nie ma i nie mam zamiaru kupować - 2/3 osób gra rangerami więc wystarczy. W międzyczasie rozmowy coś wspomniał, że gra jest wciąż rozwijana, więc w końcu nie wiem, czy to kwestia wbicia 1050 czy wbicia i czekania, aż będzie update. W każdym razie gdy chciałem go dopytać troszkę nie ogarniał, pewnie translator śmieszne rzeczy pokazywał.

 

Na rosyjskim serwerze były tłumy ludzi, ale praktycznie nikogo z rankiem 3. Krążyłem między głównym miastem a portem, więc gdyby ktoś nadal siedział na wyspie i się irytował faktem, że nie może wyjść, raczej też w takich miejscach by był. Poza tym Pomidor napisał na forum tme, że dostał odpowiedź, żeby ściągnąć klienta od nowa.

 

Nie ma 100% pewności jak to jest, ale najlepiej, gdyby każdy kto może, kupił pacca (8,63 zł) - ubijemy wszystkie bossy jeszcze raz i oby się udało wyjść. Wiem, że Santor i Ogi będą mieć pacca na dniach, ale w 3 osoby nie damy rady z Black Unicornem. Najlepiej gdyby Inferius kupił pacca - w sumie mimo, że próbował z wszystkimi questami, może 5 darmowych dni jest ustawione jako trial, a dopiero premium odblokowuje wszystkie opcje.

 

Chętni do ubijania wszystkich bossów wpisywać się najlepiej tutaj, albo pisać na privie na Druid, często na afku klient chodzi z wlączonym czatem. Najlepiej gdybyś miał odblokowane wszystkie bossy z Black Unicornem na końcu, ale jeśli nie masz i pomożesz, odwdzięczymy się, jak sam będziesz pomocy potrzebował. Z założenia rank nie gra roli, bo prawie nic do ataku nie wnosi. Blokerów też będzie raczej dość. Mile widziana broń za 1,5k, albo 2 swordy po 700-800 golda, ale nie wymagane (chociaż polecam, do końca wyspę przechodzi się szybciej, a i tak te bronie nie są nagrodami z żadnych questów. Najlepiej farmić na will'o'wisp'ach).

 

#

Obecność premium niczego nie zmienia. Musimy czekać na updaty.

Link to comment
Share on other sites

Usunąłem postać bo mam na tym koncie wykupioną subskrypcję i się tylko marnowała :P. Zrobiłem Rangera i póki co mam 203 rep. Co mnie zaskoczyło to to, że w Firstborn biegają prawie sami Rangerzy :D.  W party jest nas 6 i wszyscy z łukami ^^.

Link to comment
Share on other sites

Ja bladedancer i dobze ze duzo lucznikow. Bede jednym z niewielu tak jak w tme niewiem czy grales ale jest wiecej wojownikow

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...