Jump to content

Ksardess

Members
 • Content Count

  363
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by Ksardess

 1. W sumie.niektorzy tutaj maja racje, ja dawno nie gralem,.moje BG to byl chyba najlepszy set dla heavy, a teraz HE, DD sety, heh :) Ta zmiana mnie cieczy bo tak juz myslalem, pare jeszcze itemow i nic do roboty juz tylko PVP lac i arene. W sumie zakonczylem gre jak juz byl LAB, ale i tak bylem dalej bardzo mocny w BG jak na tamte czasy, wiec taka zmiana, ze wiecej nowych setow to jak najbardziej mnie cieszy :-) Dungeon, cos nowego, jak tez Swamp ktore nie duzo poznalem, to urozmaica gre jak najbardziej i tak wiele rzeczy mozna wymienic ktore pozytywnie wplynwly na mnie gdy wczoraj wszedlem na g
 2. Bardzo dobry poradnik :-)
 3. Na dysku C lub E musi być folder związany z RomPatcherem. Sprawdź czy tam są pliki Oper4all.rpm oraz installserver.rpm, rozszerzenie może być różne. A tego installserver.exe na komputerze nie ruszaj on jest nie potrzebny dla nowicjuszy w łamaniu systemu.
 4. Poprawione, za kłopot przepraszam. 8)
 5. I present to you the map in Warspear maps: Godgarrat - Isle of mountaint Clans, Moraktar - Isle of Forsaken, Melvendil - Isle of Firstborn, Langasard - Isle of Chosen and Irselnort. Maps were created courtesy of players who have expressed to me a desire to help the pictures of your accounts. Really thank them for that! In the event of damage to the image, please let me know by either form of contact, the reason for this may be testing a new hosting. Legend to the map Godgarrat - Isle of Mountaint Clans The current version is v.1.1 Map: Changelog: v.
 6. Aktualizacja! - Optymalizacja i przygotowanie map pod tłumaczenie na inne języki. - Nowy, lepszy hosting.
 7. Tak wiem, nikt o mnie nie wspomina i dobrze ;]
 8. Cieszę się że wszyscy macie mnie w dupie. Ja tam kocham Wilka :)
 9. Jest lepiej na polskiej stronie bo wirka nie ma :)
 10. Wiem że zakończenie było ale Azebu na moda a Wirek na prezydenta ^^ Jeszcze jedno odkopanie niepotrzebne a postaram sie o konkretniejszą nagrode...
 11. Można było by pomyśleć. Tylko głowy do tego nie mam :) Gratulacje, otrzymujesz nagrodę od moda:
 12. To jest prawda, przynajmniej po części. Od kiedy miałem wypadek, kontroluje swoje sny. Sposób na wyjście ze snu? Prosty. To jest dziwne uczucie jak robię to we śnie, ale zazwyczaj, wyskakuje przez okno. Albo spadam z wysokości i nagle budzę się w nocy ;)
 13. Wersja v.1.0.1 Final Beta Poprawki: - Głównie poprawki w tłumaczeniu 21207_.txt
 14. Ja znam potrzebne zwroty, przykładowo who kill, something else .itd xD wiecej nie potrzeba xD
 15. Tak jak w temacie, aktualnie Wirek i Kleen buszują na wyspie Forsaken, także jak ktoś potrzebuje, zabijemy każdego bossa z pierwszej wyspy. Także pisać na Wirek, od razu zaznaczajcie że jesteście polakami ;D
 16. Filmik fajny, występują... - Kibel, myślałem że zarzuci jakimś debuffem np. water closed xD
 17. W przyszłości na pewno będzie.
 18. Trzeba było ogarniać przed marcem kiedy aktywnie grałem.
 19. Wiesz tak się tłumaczy jak nie wiadomo gdzie ta funkcja będzie.
 20. Jutro chłopaki myślę że nie macie co robić, ja będępoprawiał błędy które aż wyrzynają się w oczach :crazy: . A potem jak już zejdą te poprawki to będziecie mogli je wyszukiwać, zgłaszać i proponować poprawne tłumaczenie ;)
 21. Ale jednocześnie polacy co do spraw komputerowych są najbardziej zajebiści na świecie ;) :crazy: Przepraszam, poniosło mnie, bo sam nim jestem ku :bomb:
×
×
 • Create New...