Jump to content

Ksardess

Members
 • Posts

  363
 • Joined

 • Last visited

  Never

About Ksardess

 • Birthday 08/27/1995

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location:
  Europe/Poland/Malopolska/Nowosadecki/Rytro

Ksardess's Achievements

Lone Ranger

Lone Ranger (4/7)

0

Reputation

 1. W sumie.niektorzy tutaj maja racje, ja dawno nie gralem,.moje BG to byl chyba najlepszy set dla heavy, a teraz HE, DD sety, heh :) Ta zmiana mnie cieczy bo tak juz myslalem, pare jeszcze itemow i nic do roboty juz tylko PVP lac i arene. W sumie zakonczylem gre jak juz byl LAB, ale i tak bylem dalej bardzo mocny w BG jak na tamte czasy, wiec taka zmiana, ze wiecej nowych setow to jak najbardziej mnie cieszy :-) Dungeon, cos nowego, jak tez Swamp ktore nie duzo poznalem, to urozmaica gre jak najbardziej i tak wiele rzeczy mozna wymienic ktore pozytywnie wplynwly na mnie gdy wczoraj wszedlem na gre :-) Tyle rzeczy ze zlapalem Polaka i mi musial tlumaczyc jak nowemu noobkowi :-) Takze ja z tych wszystkich rzeczy jestem bardzo zadowolony, jedynie co myslalem to ze zmienia maks level :-) Podsumowujac bardzo jestem zadowolony z tych ich zmian :-) Tak patrzac, mogli by wrescie wprowadzic rzeczy typu HH czy MHH, ktore bylo by np. co tydzien o ktorej porze czy cos w tym stylu podobnego :-) Ogolnie jestem zadowolony :-)
 2. Bardzo dobry poradnik :-)
 3. Na dysku C lub E musi być folder związany z RomPatcherem. Sprawdź czy tam są pliki Oper4all.rpm oraz installserver.rpm, rozszerzenie może być różne. A tego installserver.exe na komputerze nie ruszaj on jest nie potrzebny dla nowicjuszy w łamaniu systemu.
 4. Poprawione, za kłopot przepraszam. 8)
 5. Aktualizacja! - Optymalizacja i przygotowanie map pod tłumaczenie na inne języki. - Nowy, lepszy hosting.
 6. Tak wiem, nikt o mnie nie wspomina i dobrze ;]
 7. Cieszę się że wszyscy macie mnie w dupie. Ja tam kocham Wilka :)
 8. Jest lepiej na polskiej stronie bo wirka nie ma :)
 9. Wiem że zakończenie było ale Azebu na moda a Wirek na prezydenta ^^ Jeszcze jedno odkopanie niepotrzebne a postaram sie o konkretniejszą nagrode...
 10. Można było by pomyśleć. Tylko głowy do tego nie mam :) Gratulacje, otrzymujesz nagrodę od moda:
 11. To jest prawda, przynajmniej po części. Od kiedy miałem wypadek, kontroluje swoje sny. Sposób na wyjście ze snu? Prosty. To jest dziwne uczucie jak robię to we śnie, ale zazwyczaj, wyskakuje przez okno. Albo spadam z wysokości i nagle budzę się w nocy ;)
 12. Wersja v.1.0.1 Final Beta Poprawki: - Głównie poprawki w tłumaczeniu 21207_.txt
 13. Ja znam potrzebne zwroty, przykładowo who kill, something else .itd xD wiecej nie potrzeba xD
×
×
 • Create New...