Jump to content

Eskilere torpil var

Rapor

Recommended Posts

6lv adam 10lv silah takiyor arenada kesemedigi adam yok , eskiden itemlerde level siniri olmadigi icin takmis oylede kalmis adam bugdan mi diyim her ney dense yararlaniyor olan biz gariplere oluyor  :(

Sadece çok eski kullanıcıların küçük bir avantajı.

Sadce "küçük" derken Adam lvl 9 bowu +9 yaptı .... lvl 4-6 lere 270 felan giriyor ztn maximum 1,5k hp var oda arena barbar dk pala veya bd de... onlari bile 2 saniyede yok ediyor.... sadece vulkan map de sans var kesmeye başka yok

Olması Gereken Bir avantaj bence  :blush:

Bende bu avantajı 2 ay farkla kaçırdım :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray: :cray:

Olması Gereken Bir avantaj bence  :blush:

Tabiki Haksizlik herzaman olmasi gerek  :pleasantry:

Nasil olsa amplarda beli oluyor adamlar 100 signle +9/+10 yapiyor ben su amk oynunda 25k mc harcadim +8 olan staffi +10 yapmaya ama oda nafile +9 oldu ..... :diablo:

Parayi nasil olsa aliyorlar bu da benden rest Legionn bu duruma aciklik getir dogru degilmi devs ler bu amp sistemini kontroll etmiyormu ? :dirol: ;)

Tabiki Haksizlik herzaman olmasi gerek  :pleasantry:

Nasil olsa amplarda beli oluyor adamlar 100 signle +9/+10 yapiyor ben su amk oynunda 25k mc harcadim +8 olan staffi +10 yapmaya ama oda nafile +9 oldu ..... :diablo:

Parayi nasil olsa aliyorlar bu da benden rest Legionn bu duruma aciklik getir dogru degilmi devs ler bu amp sistemini kontroll etmiyormu ? :dirol: ;)

ehuheuehehu

73602_.jpg

Dedigim gibi ... :facepalm:  adalet beyler  :diablo:

adalet istiyorsan bro sen ID şifreyi bana ver sign falan alıp çara. ben amplayayım :F

Bir gün deneriz bro

o gün hiç gelmedi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Eu.emarld 4-6lv arena birincisi Legionner :) , adam +10 9lv bow(sanirim,ama +10 5lv crossbow o hasara ulasamiyor demekki 9,13lv bow) .bide simdi cape aldi %5 hasarli  herkesi kesiyor, karsima duserse arenada kacabildigim kadar kaciyorum Kazanmasin vakti gitsin , diger oyuncularin biletleri yanmasin diye :)

Eu.emarld 4-6lv arena birincisi Legionner :) , adam +10 9lv bow(sanirim,ama +10 5lv crossbow o hasara ulasamiyor demekki 9,13lv bow) .bide simdi cape aldi %5 hasarli  herkesi kesiyor, karsima duserse arenada kacabildigim kadar kaciyorum Kazanmasin vakti gitsin , diger oyuncularin biletleri yanmasin diye :)

6 lv de o arkadaşı kestim lava mapte geldi  ;D bee + root atıp atıp kaçtım. yüzükleri arkadaş vermese öyle bir şansım da yoktu ama neyseki mana regen vardı :lol:

o gün hiç gelmedi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gelmesin  :dirol:7

o legionneri bir kere kestim ondada yanindaki pala onden tek geldi kestik yanimdaki bd de saglamdi o arkadan geldi onuda kestik bir ara oyle bir taktik uyguluyorlardi  :yahoo: