Jump to content

bana yardım edebilcek var mı ?

mamosss

Recommended Posts

ben dün akşam paypal hesabımla miracle coins aldm bana e-mail geldi ve orda kod gibi bişey var. onu nasl karakterime yükleyip item alabilirm.  :cray: :cray:

ben paypaldan aldıgımda emailime bı msj geldı orda oyunun sitesinin linki felan war altındada 11 haneli sayılar war. nasl halledeblrm ya  :sorry:  bosamı gitcek yani verdiğim para  :sorry: :'(

oyunun ana sitesinden buy coins kısmını denedin mi? oraya paypal dan alacağın için paypal hesabını filan girmen gerekiyor hesabını girince o kodu yazcak bi yer açılabilir ben daha önce paypal la almadım o yüzden tam bilmiyorum paypal i :bad:

şu an yapabilecegim tek şey senin için moderatoru aramak ya da mesaj atmak foruma gelmesi için uygunsa. Kaan biliyordur nasıl olacağını bilmiyorsa da öğrenir :)

cok tsk edıorm kardeşim. ben oyuna girip miracle shopa girdim. ordan alacgm ıtemı sectm sonrada gittim paypalla aldm. öle yaptm ama yanls mı yaptm kı bılmıorum. moderatörüm bide yanls anlamasnda hızlı geleblrse cok iyi olur kardesm bnm.

ya arkadas bi ara sms i acmislar simdi nie kapattilar baswuralim surekli acik kalsin bnde almk istiyom ama sms den baska yolum yok bi daha sms i actiramazmiyiz?

Bow'larla ilgili fazla bir bilgim yok ama tavsiyem bir an önce 13-15 lv olup miracle coin itemlerini o zaman alman. İyi bir silah olarak 14 lv yada 10 lv kalıp,arena yapıp arena silah ve zırhlarını alabilirsin. Miracle coinle de bunları geliştirmek için kristal yada rune alabilirsin. Yani miracle coinle silah alınmaz. Anca recruit setleri var onlarda 9 -10lv'de görevlerin verdiği  silahlar gibi yani ilerde bir işine yaramaz onları almanı tavsiye etmem. Sadece yeni oyuncuların hızlı lv atlaması için onlar. Ki oyuncular arasında sana yardım edecek çok kişi bulursun.

Yani bence bir 14 lv olmadan miracle coinle fazla birşey yapmanı iyi olmaz.

M.coin item sat LONGBOW alırsın 13 lvl bow daha iyi. dediği kazıklanmaya dikkat et. Ben 50k ya 3 kostum almştım  :rofl: . Uniform: 499mc: 10k + Black Suit of Chosen 699mc: 20k High-society Suit 699mc:20k toplam 50k ya almıştım hepsini  ;D ;D . Adama biraz kazık attım ama napim kendi kaşındı  ;D . Yani sende dikkat et :)

Bow'larla ilgili fazla bir bilgim yok ama tavsiyem bir an önce 13-15 lv olup miracle coin itemlerini o zaman alman. İyi bir silah olarak 14 lv yada 10 lv kalıp,arena yapıp arena silah ve zırhlarını alabilirsin. Miracle coinle de bunları geliştirmek için kristal yada rune alabilirsin. Yani miracle coinle silah alınmaz. Anca recruit setleri var onlarda 9 -10lv'de görevlerin verdiği  silahlar gibi yani ilerde bir işine yaramaz onları almanı tavsiye etmem. Sadece yeni oyuncuların hızlı lv atlaması için onlar. Ki oyuncular arasında sana yardım edecek çok kişi bulursun.

Yani bence bir 14 lv olmadan miracle coinle fazla birşey yapmanı iyi olmaz.

Aynen öylede olabilir Arena Ticket al 14 lvl de arena yap ne zaman 15 lv bow alınca lvl atla

eğer item satmayı düşünüyorsan 10mcoins i 1k dan yani 1000 goldtan sat ya da örneğin 39mc lik bi itemi 3k dan sat en kötü ihtimalle almiyorlarsa da satmak için çok fiyat düşürme bence ama sen bilirsin tabi yine de

arkadaslar hersey ıcın cok tsk edıorm. Hepinizden Allah razı olsn. KArdeşlerim benm oyunda nıkım Majestik görürseniz ekleyn muhabbet kurarız ;)  hepiniz çok iyisiniz. Kendinize iyi bakın görüşürüz ::)

Para içinde aslında çok yüksek miktarlar değilse fazla birşey satmana gerek yok. Görevleri yaparken yatmamaya dikkat et. Çünkü her yattığında itemlerin kırılır(%10 oranında) Bu 100olunca repair yapman gerekir. Ki zaten en büyük para buraya gider oyunda. Özellikle ilk başlayanlarda. Baktın boss görevi iyi vuruyor hemen crossa kaç, sağlam biriyle gel yap.

Ayrıca hangi serverda ve hangi ırktasın :)

Bi tavsiyede ben verim hani Mcoin indirimleri oluyor ya o itemlerden bi kaç tane al (kostum, sign, rune ve crystall) pahalı olandan sakla indirim bittiğinde daha pahalıya satar sen kâra geçersin ben hep öyle yapıyorum  ;D Örn: Uniform indirm geldiğinde 399 mc düşüyo fiyatı 18k oluyor indirm bittiğinde 499 tekrar oluyor yani 25k ya tekrar dönüyor o zaman Kâr elde ediyorsun ;D Ben muhasebe bölümü okuyorum Kâr zarar dan anlıyorum biraz :blush:

Yok ya daha miracle coin alamadım nereye karaborsacılık. :)

Qiwi hata verdi, paypal'a kartı ekleyemedim. Yeni ırklar gelene kadar başarmam lazım.

Engin öldürdün beni :D "ben muhasebe bölümü okuyorum "  :rofl: :rofl:

↲Özlem sen benle niye uğrasıyon ya ;D ;D

↲Özlem sen benle niye uğrasıyon ya ;D ;D

sadece seninle defile ki herkesle uğraşıyorum ben bakınız Cemre sonra Kaan, Alp vs vs uğraşıyorum yani :blush: :blush: :blush: O:-) O:-) O:-) :search: