Jump to content

Sebepsiz ve Haksız yere Bloke!

babycore

Recommended Posts

Sayın moderator legion.

Pvp cavede oyun esnasında oyun hesabım birden disconnect oldu ve ekranda( accound has blocked) mesajı aldım.

Tekrar oyun hesabıma giriş yapmak istediğimde hesabımın bloke olduğunu gördüm.

1 ci olarak hemen oyunumuzun destek bölümüne ticket attım ve cevap geldi.

Oyun kuralları  dışında ikinci bir hesap bulundurmak , karakter satışı  yada takas yapmak hakkında ilyhlallerin bulunduğu söz konusu olduğu için hesabımın sürekli bloke edildiği bilgisi geldi.

Anlamadığım olay ise herhangibi takas alım satım işlemi olmadığı halde ve geçerli bir kanıt örn.(ekran alıntısı) olmamasına ragmen nasıl olursa müşterilerin hesabını bloke edebiliyorlar buna akıl sır erdiremedim.

Oyun hesabıma satın almıs oldugum Mcoin paypal faturaları banka dekontlarım bile mevcut elimde yani hesabımın bana ait olduğunu kanıtlaya bilmem için.Ve de yapmıi olduğum satın alma işlemleri toplamda 300$ tutarında tekamül ediyor.

Hem oyun için para yatıralım hemde hesabımız biz gerekçe ve kanıt olmadan rasgele bloke ediliyor ise neden sorunun düzeltilip magduriyetini gidermiyorlar?

Lütfen konu hakkında bana yardımcı ol.!

1 ci isteğim oyun hesabımın bana geri iade edilmesi (İşin prosedürüne göre)

2 cisi ise Hukuki yol ile çare arama şekli yani AİGRİND Firmasını bilişim suçları mahkemesine şikayet ederek elimdeki fatura dekondları sunmak !

Sonuç olarak burada senden isteğim Bizim temsilci moderatorümüz olarak muhakkak ki Adminler ile kontakt halinde olduğundan dolayı bir de olayı senin dile getirmen.Ben gerekli yasal olarak ticket çağrımı yaptım ve elimde  gereken delillerim mevcut bu konuda sıkıntı kesinlikle yok!.

Konu yerini yanlış yere atımsa lütfen bağışla sürç-i lisan ettğsem affola.

Saygılarımla 

Legion moderatorlugu bıraktı sanırım  artık forumdada sahipsiz kaldık arkadaşlar cevap veren yok baksanıza. :cray:

Oyuncuya özel muamele yapıp destekle görüşmek diğerlerine haksızlık olur.

Burda anlattığınıza göre size bir haksızlık yapılmış ancak olanlar sadece burda anlatılanlardan mı ibaret bilemiyorum.

Desteğe ayrıntılı bir şekilde anlatmanızı tavsiye ederim ama hala bir sorun oluyorsa konuşmayı deneyebilirim.

Lütfen legion gerçektende çok fena bir sorun bu .

Hesabımin takas ,satış vb. Kurallara aykırı kullanımı asla olmadı.

Lütfen yetkililer ile iletişim kurmami sağla.

En azından hesabımı tekrar kullanıma acsinlar .çünkü 600 tl den fazla ödeme yaptım yazık .

Bukadar vurdum duymaz olduklarını bilseydim para yatirmazdim.

Acil olarak yardımlarini bekliyorum.

Saygılarimla

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...