Jump to content

Hesabımı kaybettim , nasıl geri alabilirim ?

Citlak

Recommended Posts

Arkadaşlar hesabımın id ve şifresini birşeylerden korktuğum için değiştim , fakat işin kötüsü yeni id ve şifreyi bir kenara not almayı unuttuğum için hesabıma giriş yapamıyorum . Fakat hesapla ilgili her şeyi biliyorum , sadece ne zaman açtığımı hatırlayamıyorum . içerisindeki karakterler itemler , acc nin eski id ve pw leri her şeyi biliyorum . Hesabımı geri almak için ne yapmalıyım ? Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar hesabımın id ve şifresini birşeylerden korktuğum için değiştim , fakat işin kötüsü yeni id ve şifreyi bir kenara not almayı unuttuğum için hesabıma giriş yapamıyorum . Fakat hesapla ilgili her şeyi biliyorum , sadece ne zaman açtığımı hatırlayamıyorum . içerisindeki karakterler itemler , acc nin eski id ve pw leri her şeyi biliyorum . Hesabımı geri almak için ne yapmalıyım ? Şimdiden teşekkürler.

knk hangi charın şifreyi kaybettin  :shok:

aynen supporta ticket at ta , neden 2tane paladin ? (arena icin paladin kasilmaz yani :( ) ??

skill pointleri farklı verilmiş charlar ayrıca darkpaldin de full great charm lı dark defence itemler var eye sürerken onu kullanacaz  8) ;)  ayrıca herkesin birden fazla charı olduğu için ne zaman tank gerekeceğini bilemeyiz değil mi??ya eyede kamp kurmuşken gerekirse?? :rofl:  :crazy: