Jump to content

Türk serveri istiyoruz !

sorunsuz

Recommended Posts

Bu oyunun hatrı sayılacak kadar nüfuzunu türk oyuncular sağlamakta , neden bizim kendimize ait bir türk serverimiz yok ?

Bu oyunun hatrı sayılacak kadar nüfuzunu türk oyuncular sağlamakta , neden bizim kendimize ait bir türk serverimiz yok ?

brezilyalilar bizden daha fazla veya endonezyalilar. onlarin niye yok hic sorgulamiyorsun sanirim. ayrica serverlarin ülkeye degil de bölgeye ait oldugunu farketmeyi dene. neden rusya var diyorsan oyun rus yapimi birak da serverlari olsun

Sen dilersen oynamayabilirsin ben türk arkadaşlarımın toplandığı bir serverde oynamayı eğlenceli bulurum.

Sen dilersen oynamayabilirsin ben türk arkadaşlarımın toplandığı bir serverde oynamayı eğlenceli bulurum.

o zaman cabalarinda basarilar ki öyle bir serverin gelecek planlarda olmadigini kuzmitch bizzat olarak söyledi endonezyalilara..

LİGTH SENIN GIBILER DUNDEN VAZGECMISLERLE BIR IS YAPILMAZ SENIN GIBILER ANCA KOSTEK OLUR

tabi canim senin gibi arabozup sagdan soldan calip cirpanlarla isler yapilacak degil mi?

LAN SHİTZONUN YALAKASİ LİGHT ADAMDAN CALDİGİM PRİSTİN PARASİNİ ADAMA VERDİM ZATEN ADAM KABUL ETMEDİ TURKİYEXD VERMEYİ . COK LAGA LUGA YAPMA Bİ BOKU BİLMEDEN O CARİ GERCEKTEN CALSAM FORUMA ATMAZDİM  PARANİN YALAKASİ . OYUNDA SENDEN BASKA SHİTZONUN YALAKASİ OLAN TURK VARMİ? GİT ABC NİN PARASİNİ CAL CİRP

Adam icinde turk kelimesi gecen herseye  muhalefet , su eu.emarld da sevmedigim turk tipi : Her halti kendi bildigini sanan , atip tutmaktan sıkılmayan , utanmaz , kendini king sanan ,  selami almayan , Yalanci ve  paranin kopegi... Bu tipler beni sevmez bende bu tipsizleri.

Bida bir halti anlamadan Hakkimda konusma

shitzonun yalakasi ? abcnin parasini calip cirpmak? milleti kendinle karistirma kücügüm. kimin ne oldugunu bütün server biliyor. burada loca kurmaya calisma istersen developerlardan karakter loglarini isteyelim bakalim kim ne calmis.

private server mümkün degilmi

kaan daha önce endonezyalilar veya baska bir asya playerlari ayni soruyu sormuslardi. kuzmitch her milliyet icin ayri bir server acamayacaklarini söylemisti. öyle ki suan burada bana üstünlük cabalarinda bulunan arkadaslar bunu bilmeden ( her ne kadar yazdiysam da okumayi tam olarak ogrenemeyen bir arkadas) beni suclamak icin bunlari kullaniyor. ayrica eger bir millet icin server acalrsa bunu diger milletler de isteyeceginden ve bu sefer serverler bölüneceginden oyunun oynanabilirligi rus serverleri disinda büyük ölcüde düsecektir ki elinde sonunda yine herkes eski serverlarina dönecek ve serverlarda sadece caravandaki atlar ve oyundaki moblar cirit atacak

Kim , herkes kimin ne oldugunu biliyor dese Kendisi sorunlu cikiyor. İste o developer midir nedirlerdn Kim hangi crlari oynuyor gorelim hadi benim ne car oynadigimi iso da bekirde biliyor git onlara sor. Birde bu oyunu goztunde fazla buyutme , alti ustu oyun . Bnim senin gibi arkadaslara ihtuyacim yok 3-5tane adam gibileri senin abcdekilerden 200kat daha gonlu zengin iyi adamlar , aramin kotu oldugu 1turk kalmisti senle beraber 1.5oldu :) , En tahammul edemedigim sey haksiz yere suclama almak . Cok laf yalansiz cok mal haramsiz olmaz sen benden 100kat daha zwnginsin taktigin itemlere bakilirsa

Kim , herkes kimin ne oldugunu biliyor dese Kendisi sorunlu cikiyor. İste o developer midir nedirlerdn Kim hangi crlari oynuyor gorelim hadi benim ne car oynadigimi iso da bekirde biliyor git onlara sor. Birde bu oyunu goztunde fazla buyutme , alti ustu oyun . Bnim senin gibi arkadaslara ihtuyacim yok 3-5tane adam gibileri senin abcdekilerden 200kat daha gonlu zengin iyi adamlar , aramin kotu oldugu 1turk kalmisti senle beraber 1.5oldu :) , En tahammul edemedigim sey haksiz yere suclama almak . Cok laf yalansiz cok mal haramsiz olmaz sen benden 100kat daha zwnginsin taktigin itemlere bakilirsa

arkadaslarindan biri olan bekire sorabilir misin o itemleri nasil yaptim ve ampladim.. ayrica bana kalirsa bu sacma didismeye son vermemiz gerektigini düsünüyorum yoksa bu birimize agir hakaretlere dogru gidebilir. senin son postundan önceki postumu okursan neden böyle bir caba icerisinde olmadigimi anlayabilirsin. kuzmitchin sözleri her ülkeye göre neden server acamayacaklarinin gerekcesine kadar. gerisi benim fikrim ki yaklasik olarak 8 senelik bir mmo oyunu tecrübem var ve her asiri server bölünmelerin de ayni sonuc ortaya cikiyor. oyunu türkcelestirmeye karar verirlerse orada tercüme bakimindan destek veririm orasi tamamen ayri bir konu.

Sen tip tip konusmasan benim senle hic sorunum yoktu gelmis pardon ne bekliyon.begenmiyorsan onu yap .. Ulan benim fikrim Asil sen begenmiyorsan sus otur yerinde yada adam gibi bnce olmaz soyle olur falan filan anlican adam gibi konus hitabina ozen goster biraz ,  Ve beni tanimadan hakkimda yorum yapma , kendine 3-5taraftar bulma cbasina girme.

Sen tip tip konusmasan benim senle hic sorunum yoktu gelmis pardon ne bekliyon.begenmiyorsan onu yap .. Ulan benim fikrim Asil sen begenmiyorsan sus otur yerinde yada adam gibi bnce olmaz soyle olur falan filan anlican adam gibi konus hitabina ozen goster biraz ,  Ve beni tanimadan hakkimda yorum yapma , kendine 3-5taraftar bulma cbasina girme.

tamam seni tanimadan yorum yapma konusunda hataliyim. bu arada taraftar bulma cabasina gerek yok sonucta kimse burada savasa girmiyor.

Bende 4gun once sanirim son kez girip herkese sovdum , arkamdan kotu konussunlar die :) sanada 2-3kelam ettim kusra bakma

yok onu o kadar önemsemedim hatta kahkaha bile attim diyebilirim o yaratici lafa :lol:

oyuna bi sürü yenilik geliyor. Türk server gelirse oyunu bırakanlar döner. Çünkü bizde 300mc 6tl adamlarda 600mc 1 dolar böyle olunca türkler eziliyor birazda. Bence türk server en iyi yenilik olur. Oyunun kaderi değişir. Türkler oyuna devam eder.

Kucuk turnuvalar olsa kendi karakterlerimiz ile katilablcgmZ haftalik veya günlük bir server.. orda tum turkler randevulasip Faliyet yapabilirdik .. birinin rugue si ile karksilasirdim belki :[

Kucuk turnuvalar olsa kendi karakterlerimiz ile katilablcgmZ haftalik veya günlük bir server.. orda tum turkler randevulasip Faliyet yapabilirdik .. birinin rugue si ile karksilasirdim belki :[

Birçok kere tavsiye edildi ancak reddedildi.

Her millete server açılması durumunda oyun sıfırlanir karakterler silinir ve drop oranı azalır serverde player az olduğu için  illa server açılacak diye birşey yok örgütlenmek zor değil!

LAN SHİTZONUN YALAKASİ LİGHT ADAMDAN CALDİGİM PRİSTİN PARASİNİ ADAMA VERDİM ZATEN ADAM KABUL ETMEDİ TURKİYEXD VERMEYİ . COK LAGA LUGA YAPMA Bİ BOKU BİLMEDEN O CARİ GERCEKTEN CALSAM FORUMA ATMAZDİM  PARANİN YALAKASİ . OYUNDA SENDEN BASKA SHİTZONUN YALAKASİ OLAN TURK VARMİ? GİT ABC NİN PARASİNİ CAL CİRP

Liqhtr en güvenilir arklardan biri bu oyunda hic kimse onu tanimadan ön yargi yapmasin :diablo:

Baris enginabinin cok guzel lafi var yirtik dondan firlamis hiyar gibi atlama hemen , seni cok seviyorum baris biliyosun demi :) alpere soyle seni cok simartmasin :)

forumda kavga ediyorsunuz server istiyorsunuz...böyle problem çıkaracak kaç kişi olacak haberiniz var mı??10-12 türk olan servera türk hırsız dadandı bir de Türklerle dolu sw düşünsenize! :fool:  ben almayım atalarımız çok güzel söylemiş; nerde çokluk orda b*kluk! :facepalm:

Turklerle oynamak zevkli olur , her onune gelene guvenmiyceksin , eu da 3-5kisi ile telle konustum 4u saglam biri curuk cikti . O da 1-2item ve parami caldi zaten , neyse turkle oynarsan ucuza item satmaz kimse(baris haric:D) , hani el emegi sw olur , ampsiz itemlerle droptan ne geldiyse gecinip gideriz zaten , bi bizim kadar yabancida her turlu sw ye gelir

Baris enginabinin cok guzel lafi var yirtik dondan firlamis hiyar gibi atlama hemen , seni cok seviyorum baris biliyosun demi :) alpere soyle seni cok simartmasin :)

Vallahi engin abi doğru demiş anlayan anlar  ;)

Beni seven cok sevmeyende sevenler için herzaman kapım açıktır savmeyenede Haters gonna hate ;)