Jump to content

[2019.10.28] Warspear Online Güncellemesi 8.1: Ölülerin Kutlaması. Ön izleme


HeartsBane

Recommended Posts

sam_guitar_1200x630.png

 

Savaşçılar!

 

Wow! Arinar'daki en uğursuz zaman, Median Night yaklaşıyor! Bu yıl, Sam Hain sizi yeraltının şenlikli antik geleneklerini öğreneceğiniz gizemli adayı ziyaret etmeye davet ediyor ve sakinlerle birlikte Ölülerin atmosferi içine dalıyor. Biraz eğlenmeye hazır mısın? O zaman başlayalım!

 

Screenshot_21.png

 

Kişi yalnız kalmamalı, böyle bir gecede ateşten uzak durmalı! Seni sirke yönlendirmeme izin ver! İster inan ister inanma, çok korkmuş hissettiğimden bu yana bir süre geçti. Kimse Barker'a korkak demeyecek! Ancak bu yıl Üstat, bu tanrıça saklı topraklarda Sirki buraya kurmaya karar verdi. Yerliler kasvetli hikayeler anlatıyor. Ölülerin Gününü duydunuz mu? Bende de yok. Ama burada herkes buna inanıyor, çocuklar ve yaşlılar! Yılda bir kez, Ortanca Gecesi'nde, ölülerin dünyalarını terk ettikleri ve bir süre daha yaşayan dünyaya döndükleri söylenir. Sence sadece eski karıların hikayeleri mi? Ölülerin dünyasının tüm sakinleriyle tanışana kadar kendim de düşündüm. Onlar heryerde! Her mezar taşında, her sunağın yanında ... Onlara komuta edenlere Baron Saturday denir. Tek kelimemiz, Efendimizin ona bir şey için borçlu olduğu ve Baron'un onun için genellikle geri dönmediği bir yerden geldiğidir. Solgun suratta ne var dostum? Sirke daha hızlı ulaşmak ister misin? Hemen koş! Ve hikayenin geri kalanını öğrenmek istersen, çok renkli çerçeveler arasında beni ara!

 

Bu tatilde heyecan verici yolculuklar, korkunç zindanlar, dinamik ve lonca olayları bulacaksınız - açık dünyada, özel ve GvG alanlarında, büyüleyici arayışlar, yeni başarılar, korkunç patronlar ve düşünülemez ödüller!

 

Tatil Görevleri

 

Mezarın soğuğunu hissedebiliyor musun? Ruh aleminin kapıları zaten açık ve Sam Hain,Baron Saturday'in onun için geldiğini biliyor. Ancak herkes kötü adamların kötü planlarından korkmalı, çünkü O Prince of Median Night'ın savunmaya karar veren birini yanına almayı umursamıyor… Dünyalar arasındaki kavşakların Efendisinin gizemini çözmelisin. Ölü ve yaşayanlar, ama kendinizi başka yolun olmadığı bir yerde bulmamaya çalışın…

 

22.gif

 

Baron’un geçmişini keşfedeceğiniz ve zayıf yönlerini bulacağınız ana hikayenin yanı sıra, Ölülerin Günü kutlamalarına bağlı yeni günlük görevler olacak. Ölü adamları öldürmeniz, çok renkli kafatasları ve ölülerin çiçeklerini toplamanız, canavarlara agav suyu ve gözyaşı yürekleri göğüslerinden atmanız ve ayrıca Zindan mahkumlarının armağanlarını kabul etmeniz gerekir. Festival görevlerini tamamlayarak ölüleri onurlandır!

Ayrıca olaydan bağımsız olarak, adadaki karşı İttifak oyuncularını öldürerek her zaman biraz eğlenebileceğinizi unutmayın!

 

48.gif

 

"Ölü Adamın Sırıtışı" Taverna

 

Ve eğer gerçek eğlenceyi istiyorsanız, kasvetli hanımın meyhanesini ziyaret etmelisiniz, çünkü bu yıl çok fırtınalı olacak! Daha önce sadece güç kazanan savaşçılar vardı, şimdi ise kapılar herkese açıktı. Arinar'ın en güçlü kahramanları bile savaştaki yeteneklerini ve yeteneklerini karşı İttifak ile karşılaştırabilir!

 

 

Zindanlar

 

Baron'un gelinin hikayesi çok trajik, ama bu yanlış yönlendirilmiş bayanın gözyaşlarına kanmayın! Nefretle doluydu ve şimdi sadece onunla acı çeken insanların hayalini kuruyor. En kısa zamanda hem kendisinin hem de onunla birlikte Zindan'a götürdüğü masum sakinlerin işkencesini durdurmaya çalışın.

 

Baron Saturday'in kalbinin bile sevgiye sahip olduğu bir yerdi. Yıllar önce, her şeyden daha çok sevdiği nişanlısı olan güzel Katrina ile evlenecekti. Ancak tören günü, Baron sunağa gelmedi ve geline ihanet etti. Katrina’nın aşkı, ölümüne kendisi teklif ettiği ilk fedakarlıktı. Ancak Baron, hanımını unutmadı - bu güne kadar sert bir zindanda hapsedildi. Orada, zindanına kandırdığı diğer mahkumların yanı sıra, artık yalnız kalmak için ihanet ettiği aşkı için ağlıyor. Katrina ve onun tutsaklarının çektiği acılar, Baron'un gücünü arttırıyor. Bu sefalete son verecek herhangi bir kahraman olacak mı?


Zindan'ı başarıyla tamamlamak için sadece Baron’un gelini öldürmekle kalmayacak, aynı zamanda gideceğiniz şehitlerin isteklerini yerine getirmeniz gerekecektir. Ancak uyanık olun, çünkü yanlış yönlendirilmiş kadınlar dünyadaki en tehlikeli yaratıklar! Ve sadece öfkeli Katrina’dan korkmayanlar inanılmaz ödüller kazanacak.

 

46.gif

 

28.gif

 

Dünya dinamik etkinliği “Baron'un Hileleri”

 

Tatilin ana etkinliğini kaçırmayın! Arinar sakinleri bugün için iyi hazırlanmışlar, hem ölüleri hem de yaşamı eğlence ve hoş sürprizler bekliyor. Bunun dışında Baron Saturday, her zaman olduğu gibi her şeyi mahvetmeye karar verdi. İşlemelerini engellemelisin ki, eğlence felaket tarafından gölgelenmesin. Dikkatli olun ve her adımınızı izleyin: tuzaklar her yerde olabilir!

 

 

İlk aşama “Şımarık davranma”

 

Çok eski zamanlardan beri, ölülerin dünyasından gelen misafirlerle paylaşılan Ölülerin Günü'nde özel ekmekler pişiriliyor. Baron Saturday, ölülerin umudunun kırmak için un çuvallarını zehirlemeyi planlıyor.Eski kilerde zehirli un torbalarını bul ve hepsini yak!

 

32.gif

 

 

İkinci aşama “Hayaletli yollar”

 

Ölüler özel fenerlerin rehberliğinde yaşayanların dünyasına girerler. Sefil Baron Saturday kölelerini yoldaki ölüleri gözaltına almak için yolladı.Ataların ruhlarını fenerlere ulaşması için koruyun.

 

33.gif

 

Üçüncü aşama “Ateşle oynamak”

 

Sinsi Baron Saturday, bazı kabusları kışkırtıcı bombaları getiren,iskelet demomenleri ölüler dünyasından çağırdı! Eğer durmazlarsa, iskeletler Karanlık Kenardaki şovmen çadırına ulaşacak ve zemini yakacak!

 

37.gif

 

Dördüncü aşama “Doldurma sürprizi”

 

Baron Saturday, tatilin ana sembollerinden biri olan Pinata'yı zehirlemeye karar verdi. Kötü adam onun üzerine korkunç parazitler salıverdi. Hasar görmüş oyuncağın, enfeksiyonun Sirk boyunca yayılmasını önlemek için imha edilmesi gerekecek!

 

36.gif

 

Beşinci aşama “Boynuzlu delilik”

 

Baron Saturday'in hileleri daha da deliriyor! Sürüye çılgınlıkla saldıran bir bufalo gövdesine güçlü bir iblis yerleştirdiğinde şenlikli rodeoyu bozdu. Sadece en usta boğa güreşçileri deli boğayı yenebilir!

 

47.gif

 

Altıncı aşama “Ölümcül oyuncak”

 

Baron Saturday, büyükannesine bir numara yapmaya karar verdi ve onun yaptığı çekici bebeği acımasız bir katile dönüştürdü.Ve şimdi oyuncak canlandı ve yaşayanların kanını arzuluyor. Kötü bebek yok edilmeli!

 

39.gif

 

Yeniden başlatma süresi: programa göre

 

GvG bölgesinde “Treasures of Count Onofre” konulu Turnuva Guild etkinliği

 

Yıllarca lanetli Kont ve onun ateş canavarları yerlilerinin halkını kimse kurtaramazdı, ama Arinar savaşçıları bu şeytana dayanabilecek olanları değil mi? Loncalarının gücünü kanıtla, silahlarını kaldır ve git! Savaş, kavga etmeyi vaat ediyor çünkü ana savaşçıları karanlık köşelerden çıkarmak için sadece diğer savaşçılarla ve çeşitli canavarlarla savaşmak zorunda değilsin, mezarlıktaki tüm anıt kaplarını da yak. Ve sadece en iyilerin en iyileri, Kont'un zengin hazinesinden bir ödül kazanacak!

 

Uzun zaman önce bu topraklar, kendisine korkunç bir lanet tutan Count Onofre'ye aitti. Geceleri dev boynuzlu bir iblise dönüştü ve çığlığı ateşten av köpeğine çekti. Bu paketlere liderlik yapan Kont, yakındaki tüm köyleri korkutuyor. O zamandan beri, yıllar geçti ve Kont’un kalesi artık yok. Ancak yılda bir kez, Median Night sırasında, Count Onofre, şeytan biçiminde mezarına geri dönerek insanlara geçmiş büyüklüğünü hatırlatır. Talanın sayısız hazinelerinin mezarlıkta bir yere gizlenmiş olduğu söylenir. Aşılmaz karanlık, mezarlığın acımasız çitlerini kaplıyor - yalnızca Onofre'ın ateşli paketine saygıyla yakılan taş kaselerde yanan ateş, sonsuz karanlığın perdesini kaldırabilir. Fakat kim bilir, bu yangının dikkatini kim çeker?

 

41.gif

 

Lonca için bu etkinliğin asıl amacı, yolda karşılaşacağınız maksimum canavarı yok etmektir. Öldürülen yaratığın gücüne bağlı olarak her biri için puan alacaksınız. Normal, güçlü ve elit canavarlar Loncanı 2 ila 25 puan arasında getirecek ve yeniden doğma zamanları 20 ila 100 saniye olacak. Ancak, turnuva masasında daha ciddi rakamlarla ilgileniyorsanız, çok çalışmalısınız.

 

Etkinliğin topraklarında anıt kaseleri olan özel yerler olduğunu belirtmek isteriz. Bu bir kaza değil. Canavarları her öldürüşünüzde karakteriniz bir buff alacaktır. Bunlardan 5'ini topladığınızda, karakterin başının üstünde, bu özel tutkuya sahip olduğunuzu gösteren bir mum yanacak. Artık etkinliğin bölgesinde bulunan anıt kaselerden birini aydınlatabileceksiniz. Kaselerin miktarına göre, bölgede çeşitli güçteki canavarlar ortaya çıkacaktır.

 

Ancak dikkatli olun, çünkü PvP bölgesinde bu tutkunu kaybetme şansı çok yüksektir: başının üzerindeki mum herkes tarafından görülebilir ve karakterin ölümünden sonra özel tutkunu öldüren oyuncunun karakterine aktarılır.Yani av sadece canavarlar için olmayacak!

 

Mini-boss'lar Yelchu, üç kasenin çağrısına gelecek ve öldürüldüğünde Loncanıza 500 puan kazandıracaktır. Kaseler köşelerde konumlandırılmıştır.

 

En sağa ve en sola doğru olan yerlerde,Count's Soul'un çağırılacağı beş anıt kasesi bulacaksınız.Öldürüldüğünde Loncanız 2000 puan kazanacaktır.

 

Ve Count Onofre’yi yenmek için merkezi konumda yedi kase yakmanız gerekecek. Loncalar, baskın patronunun imhası için 7500 puan alacak.

 

Bosslar yanan kaselerin çağrısı için her seferinde geri gelecek, bu yüzden mümkün olduğunca çok puan kazanmak ve lider olmak için buffları toplamaya çalışın!

 

Yeniden başlatma süresi: programa göre

 

“Tomb of La Llorona” Adlı Alanda Lonca Etkinliği

Katrina'nın kendisi kininin bu kadar aşikâr olacağını ve masum insanların ruhlarını çalabilen umutsuz bir feragat üreteceğini hayal edemezdi. Kurnaz Baron Saturday, Arinar kahramanlarına karşı mücadelede ölülerin ordusunu güçlendirmek için bu öfke kaynağını kullanmaya karar verdi. Ancak, yaratıcısıyla buluşup maksimum gücü elde etmek için hapsi bırakmasına izin vermeme şansınız hala var.

 

Baron Saturday, uzun bir süredir Arinar'ı işgal etmeyi planlıyor, gücüyle elindeki her şeyi ölülerin yaşadığı dünyaya taşıyor. Baron'un insanlığa işkence etmek için gönderdiği en korkunç yaratıklardan biri hayalet La Llorona idi. Baron, gelini Katrina'yı terk ettiğinde ortaya çıktı. Kadının öfkesi çok güçlüydü, umutsuz bir feragat haline gelen bir ismi ve hayalet bir vücudu vardı. O zamandan beri, La Llorona, yaratıcısı ile tanışmak isteyen şehirler ve köyler arasında dolaşmak zorunda kaldı. Yol boyunca, onunla tanışacak kadar talihsizlerin ruhunu çaldı. Arinar'ın eski kahramanları bir zamanlar onu bugün kaldığı bir mezara bağladı. Ancak Baron Saturday işgali ile, La Llorona'yı bağlayan büyü zayıflıyor ve her an dışarı çıkabilir! Kahramanlar mezar odasına inmeye karar verdi ve bunun bir kez daha olmaması için onunla ilgilenmeye karar verdi.

 

 

Mahzen açıldığında, yaratıcısı Katrina ile tekrar birleşmeye çalışacak! Arinar'ın cesur kahramanları bunun olmasına izin vermemelidir, ne de olsa Katrina, o yıllarda La Llorona'yı dolduran kötülükle zehirlenir. Hayalet avcısı yenilmelidir!

La Llorona’nın şifresine girmenin o kadar kolay olmadığını size bildirmek istiyoruz. Yaslı La Llorona'ya bir geçit açmak için girişin yakınında 3 mühürü etkinleştirmeniz gerekecektir. Ancak bunun için vahşi canavarlarla dolu korkunç koridorlardan geçmeniz ve her iki tarafın ek mühürlerini kullanmanız gerekecek. Dikkatli olmalısınız çünkü mühürlerin güçlü savunucuları vardır, bu da sizi görmekten mutlu olmayacak ve yolculuğunuzu kısaltmaya çalışacaktır. Her aşamada koridorlar giderek daha tehlikeli ve daha uzun olacak ve canavarlar daha güçlü ve daha kötü olacak. Bu korkunç mezarda, korkmamanız gereken tek şey sisdir: konumdaki koşulları tamamladıktan sonra, doğru yöne gösterilen şekilde kaybolacaktır.

 

45.gif

 

La Llorona'ya ulaştığınızda, mezarı dolduran bütün bir yaratık kitlesini öldürmeniz gerekecek. Fakat tek tehlike onlar değil. Önce saldıramayacak, ancak zamanında durduramazsanız, suçunuzu paramparça edebilecek Bhut'u yakından izleyin.

 

 

Aktivasyon şartları: Horror Circus'da 10 zindan tamamlamalısınız.

Yeniden başlatma süresi: Etkinlik sona erdikten 8 saat sonra.

 

Açık dünyada lonca etkinliği “Afterlife Quintet”

 

Bir festivaldeki müziğin ölümcül olabileceğini kim bilebilirdi? Ama bunlar yeraltı dünyasından popüler bir grubun melodileriyse, sizi şaşırtmamalıdır.Tehlikeli beşli ciddi bir konsere hazırlanırken onları durdurun ki bu adadakilerin tatilini bitirmesin.

 

Birkaç yüz yılda bir, “Afterlife Quintet” in tamamı, yaşam dünyasına bir tura çıkıyor. Ve yaşayanlar için bundan iyi bir şey çıkmaz - “Afterlife Quintet” müziği gerçekten ölümcül! Bu yüzden beşlinin performansı ne pahasına olursa olsun gecikmeli! Ve şimdi bunu yapmanın en uygun zamanı. Müzisyenler orkestra çukurlarındaki parçalarını prova ediyorlar - her birini şaşırtmak için en iyi an. “Afterlife Quintet” in her üyesini yen - ve Baron Saturday öfkeyle dolacak!

 

Aktivasyon şartları: 5.000 Lonca puanı.
Yeniden başlatma süresi: Etkinlik sona erdikten 6 saat sonra.

 

42.gif

 

“Afterlife Quintet”i hiç duymadınız mı? Oh,Onlarla tanışma zamanı geldiğinde hazırlıklı olmalısınız.

 

 

Twangy Jose

Jose, “Afterlife Quintet” in en iyi gitaristi. En iyisi çünkü o tek kişi o. Jose’nin müziğe olan aşkı yalnızca fötr şapkaya olan sevgiyle karşılaştırılabilir.

 

Ernesto Trumpeter
Yeraltı dünyasının gerçek müziğini dinlemek istiyorsanız, sadece Ernesto'nun trompetini çalmasını dinleyin. Müdahale öncesi ölmek isteyeceksiniz! Ernesto garantili!

 

Garcia Paganino
Garcia’nın kemanı ölü adamı bile dans ettirir. Ve bu abartı değil! Bu nedenle “Afterlife Quintet” cenazelerden men edildi.

 

Thundering Alvaro
Alvaro, “Afterlife Quintet” in ana şakası. Marakaslarının en eski hayranlarının kafatasları ile dolu olduğunu söylüyorlar. Merak etme, çünkü bütün beşli birkaç yüz yıldır Arinar'da dolaşıyor!

 

Federico Mercurio

Kim sonsuza kadar yaşamak ister? Sesi her iki dünyada da ses çıkaran - ölülerin ve yaşayanların. Federico bilir - gösteri kesinlikle devam etmeli! Ve onu durdurmayı bile deneme.

 

Orkestra çukurlarında, bu müzisyenleri bulabilir, ölülerin dünyasının saçmalıklarını ve eşsiz hazinelerini yenebilirsin. Notu alamadıysanız: öldürmeye izin verilir!

 

Orkestra çukurlarının kendileri, yalnızca bosslara ulaşmanızı sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda adada seyahat ederken biraz zaman kazanmanıza yardımcı olabilecek beş yeraltı seviyesinden oluşan benzersiz bir sistemdir. Ancak dikkat: Onlara adanın herhangi bir yerinden girebilirsiniz, ancak yalnızca sizin tarafınızdan çıkabilirsiniz. Ek olarak, yolda buluşabileceğiniz uğursuz canavarlar ve düşman oyuncular uygun beyler olmayabilir, bu yüzden meseleleri kendi elinize almalı ve kendinize bir yol göstermelisiniz.

 

“Etkinleştir” düğmesi

 

Horror Circus'un gelişiyle, tüm Arinar için önemli bir değişiklik olacak: şimdi, etkinliğin aktivasyonu tamamlandıktan sonra, herhangi bir zamanda sadece düğmesine tıklayarak başlayabilirsiniz. Ancak etkinliğe yalnızca lider ve mirasçıların başlatabileceğini unutmayın.Buna göre planlayın ve önemli Lonca savaşlarını kaçırmayın!

 

Rides

 

Tabii ki sürmeksizin tatil olamaz! Çılgın savaşlar ve tehlikeli dövüşler arasında, festival adasında biraz eğlenmek için zaman bulun. Sam Hain, bu yıl özellikle Ölülerin Günü için inanılmaz sürüşler hazırladı: ölüleri kazın, günahkârların kafataslarından totemleri imha edin, zombileri yakın veya kabak bombaları atın, Baron Saturday'in ceset yiyenlerini patlatın! Ama eğlence parkında eğlenmek için özel biletlere ihtiyacınız olacak, bu yüzden onları çantalarınızda bulmak için acele edin ya da Skull Jewelry Box'larından yenilerini almak için acele edin. Ayrıca dinamik olaylar için bosslarda veya sandıklarda bilet bulabilirsiniz. Souvenir Merchant'tan harika ödüller almak için Good Luck Jetonlarını takas edebileceğinizi unutmayın.

 

Atraksiyon “Mezarlık Koruyucusu” (her seviye için solo)

 

Baron Saturday, amacına ulaşmak için ne yaptığı umurunda değil: kaosu çoğaltmak istiyor ve ölüleri birbirleriyle serbest bırakıyor. Bir mezarlık bekçisi rolünü deneyin ve mezarlarını mezarlığın kuzey tarafına bırakan en şiddetli ölüleri gömün. Mezarlığın güneyindeki mezarlardan gelen ölüler size bu konuda yardımcı olacaktır. Ölülerin bile güçlü ve zayıf yönleri vardır: zombiler özellikle iskelet okçularla savaşırken güçlüdür, okçular ölü büyücüleri yenmekte harikadırlar ve büyücüler sırayla zombileri kolayca yok ederler. Senin ölümünle ne kadar çok Baron'un ölü adamları ölürse,ödülünde o kadar etkileyici olur.

 

14.gif

 

Atraksiyon “Gaz Saldırısı” (her seviye için solo ve grup)

 

Sadece ölülerin dünyasından canlı çıkan zehirli mantarlar zehirli mantarlardan daha kötü olabilir. Öbür dünya sporlarının zehiri, yalnızca veba zombilerinin zehirli miyasması ile nötralize edilir. Onlara yanan bir meşale atarak kokuşmuş ölüleri ateşe verin! Yandığında, zombiler zehirli miyasma bulutlarını geride bırakacak - ve çoğalan ölümden sonraki spor sporseverler içlerinde ölecek. Ve böylece kendine zarar vermemek için - şovmen sana maskeyi verdi! Ne kadar çok zombi öldürürseniz, yetenekleriniz o kadar artacaktır, bu da yangın hasarını artıracak ve daha sık bir meşale atmanıza izin verecektir. Ancak dikkatli olun, zombileri kızdırabilir ve kötü zombiler daha fazla miyasmaya neden olabilir! Şovcunun size vereceği jeton sayısının kaç mantar öldürdüğünüze bağlı olduğunu unutmayın!

 

Ride süresi boyunca,karakter zombileri tutuşturmanız için gereken yeni bir yetenek - “Ateş Atma”ya sahip olacaktır.

 

4.gif

 

Atraksiyon “Demoman” (her seviye için solo ve grup)

 

Baron Saturday'in ceset yiyicileri Circus yakınlarında ki birçok mezarlığa doluştu. Şov yapanların onlarla savaşmak için özel balkabağı bombaları var. Pumpkins? Hayır,bombalar! Bu Sam Hain'in hediyesini de kullanmalısın. Tecrübeli bomba atıcıları ateş yakma iskeletlerini avlamayı tercih ediyorlar - bombalar büyük bir kuvvetle patlayıp yakınlardaki ceset yiyiceleri parçalarına ayırıyorlar. Bu korkunç yaratıkların çoğunu yok ederseniz, ödül sizi bekletmez - hızınız artacak ve bombalar daha hızlı yeniden yüklenecek! Senin görevin kötülüğün mezarını temizlemek. Daha fazla bomba atıldı, daha fazla Baron'un köleleri paramparça oldu - bu da daha iyi şans jetonları anlamına geliyor! En hızlı ceset yiyenlere verilen ödülün daha yüksek olacağını unutmayın!

 

Bu ride süresi boyunca, oyuncunun “Kabak? Bomba!" ceset yiyenleri avlamasında kullanması gereken bir bomba.

 

3.gif

 

Atraksiyon “Tomb Raiders Atraksiyon” (partili,17-24 / 25-32 seviyesindeki oyuncular için)

 

Baron Saturday'e hizmet veren Voodoo büyücüleri, günahkârların yanan kafataslarından çıkan totemleri toplar. Bu totemler imha edilmeli. Dünyalar arasındaki kavşaklardan gelen yaratıkların sizi durdurmaya çalışacağı ve büyücüler totemlere yeni kafatasları gönderecekleri için hazırlıklı olun! Ne kadar çok ucube öldürürsen o kadar çok jeton kazanacaksın. Ama büyücülerin yarattıklarını yok ederek en büyük ödülü alacaksın..

43.gif

 

Tatil Becerileri

Yardım için Sam Hain, tüm savaşçıları Arinar'ın kahramanlarını korumaya hazır özel canavarları toplayan iki şenlik becerisi ile güçlendirmeye karar verdi. Bunun yanı sıra, dünya etkinliğine aktif katılım için ek bir ödül olarak, başka bir yardımcı alabilirsiniz!

 

44.gif

 

пастехват.pngJaw-Grabber'ın Yardımı

Onu boşuna Jaw-Grabber olarak çağırmıyorlar - ağzı inanılmaz kavrama yeteneklerine sahip ve canavar her rakip için ana hedef haline geliyor.

 

чупа.pngChupacabra'nın Yardımı

Kana susamış, ancak temkinli ve tehlikeli canavar, kendisini karşılayan herkesi korkutmaya devam ediyor. Yenilen Düşmanın Kanı Chupacabra için en iyi ödüldür.

 

векуфе.pngVekufe'nin Yardımı

Vekufe, kötü davranışlardan bıkmış durumda ve şimdi cesur savaşçılara hizmet ediyor, düşmanları zayıflatıyor ve savaşta hayatta kalmalarına yardımcı oluyor.

 

Baron Saturday

Baron Saturday, Sam Hain'in eski borcunu iade etmek istemediğinin farkındaydı, bu yüzden Median Night Prince'in son hayatını bizzat üstlenmeye karar verdi ve yaşam dünyasında tek yönetici olmak için onunla kalıcı olarak yer değiştirmeye karar verdi. Her şey size kalmış, savaşçılar. Ne de olsa, ölülerin dünyaları ile yaşam arasındaki kavşak efendisi Sam Hain'i ele geçirirse, Arinar'da artık Horror Circus olmayacak…

 

Baron Saturday, yaşayan dünyalar ve ölüler arasındaki kavşakların gizemli ustasıdır. Dünyalar arasında kapılar açabilir ve her birinde seyahat edebilir. Fakat ölen adamların eşliği ona sıkıcı geldi, çünkü kendisi sadece yaşam için mevcut olan eğlence ve eğlenceler içindi. Kapıları açtıktan ve yeraltı dünyasının en tuhaf yaratıklarından birini serbest bıraktıktan sonra Baron Saturday, onunla yer değiştirmek için Sam Hain'i yok etmeye karar verdi: Sam, ölülerin diyarının bekçisi olacak ve Baron, yüreğine çok değer veren hızlı bir şekilde kaosun ve kara deliliğin krallığı olacak yaşam dünyasının tek yöneticisi haline gelecek. Eldeki görev zor görünmüyor çünkü Sam'in eski gücünden hiçbir iz yok. Onun için geriye kalan tek şey Horror Circus'u tekrar tekrar Arinar'a getirmek.

 

Baron Saturday'in hayatını alarak onu tekrar tekrar öldürmene izin vermeyecek kadar akıllı olduğunu göz önünde bulundur. Her ölümüyle daha kırılgan olacağının ve bu nedenle her yenilginin ardından kavşağın Efendisinin gücünü geri kazanmasının ve ancak Arinar kahramanlarıyla savaşa katılmasının ardından, bir daha asla kaybetmeyeceğinin farkındadır.

 

Dipnot

Diğer şeylerin yanı sıra, Horor Circus'da 4'ü efsanevi olacak şekilde 16 yeni festival başarısı bulacaksınız! Ve müziği açmayı unutma - onunla Ölülerin Günü hakkında daha iyi hissedeceksin 🙂Şimdilik bu kadar. Ödüller, hediyeler ve tatil sürprizleriyle ilgili ayrıntılı bilgiler güncelleme yayınlandığı gün açıklanacaktır.

 

AIGRIND

Edited by HeartsBane
Link to comment
Share on other sites

öncelikle hayırlı olsun.

bu forum oyunun en güzel dönemlerinde aktifti.yine en güzel dönemleri yaşamak dileğiyle.

Edited by HeartsBane
Türkçe forum olduğu için ingilizce kelimeler kaldırılmıştır.
Link to comment
Share on other sites

On 11/6/2019 at 8:23 AM, hayalet said:

Mükemmel çeviri ,,, hoşgeldin horror 👍👌

 

On 11/6/2019 at 10:06 AM, barakuda said:

öncelikle hayırlı olsun.

bu forum oyunun en güzel dönemlerinde aktifti.yine en güzel dönemleri yaşamak dileğiyle.

Teşekkürler arkadaşlar. Forumu canlı tuttukça eminim dayanışmamız güçlenir. Ve belki o güzel zamanları yakalayabiliriz.🙂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hollywear said:

Mükemmel ugraşılmış çeviri. Oyun hakkında bilgi alabilmek güzel oldu uzun zamandır bu şekilde ceviri yapılmıyordu ellerine saglık. Hayırlı olsun. 

Teşekkürler, Umarım zamanla daha da güzel şeyler yapabiliriz. 🙂

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, tutorials said:

bir hikayeden bu kadar zevk alacağımı tahmin etmiyordum. eline , yüreğine sağlık. iyi çeviri.

Seni sevindirebildiysem ne mutlu bana Ömer abi,iyi forumlar. :pin2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...