Jump to content

Nowi Moderatorzy


Flaszek

Recommended Posts

Bez zbednych grzecznosci, co macie do tematow o O&C w offtopie ? Offtop jest offtop, to po kiego grzyba zescie to skasowali ? Ledwo dwa dni a juz sie rozpedzaja..

Link to comment
Share on other sites

Cicho siedz bo zaczne myslec ze wolalem Ciebie jako moderatora. A to by znaczylo ze cos jest nie tak.

 

A obecni MODERATORZY za dyche chyba nie kwapia sie na wyjasnienia. Bomba.

Link to comment
Share on other sites

Chciałem poczekać aż guwer wyjaśni to ja bym już nie musiał.

W każdym razie, jestem pewien że zablokowałem 2-3 tematy w Ogólnej dyskusji. Nie kasowałem nic. Nie wiem czy to guwer czy snorlax może nawet?

 

Link to comment
Share on other sites

Snorlax zapewne czystki robi ażeby nikt nie czmychnął do konkurencji  ;D

 

Chyba tak jest. Zniknęła większość mojej sygnaturki, a ja jej nie wywaliłem.

O dziwo temat o Dofusie nadal jest w Tawernie.

Link to comment
Share on other sites

Bez zbednych grzecznosci, co macie do tematow o O&C w offtopie ? Offtop jest offtop, to po kiego grzyba zescie to skasowali ? Ledwo dwa dni a juz sie rozpedzaja..

 

nie wiem ;D
Link to comment
Share on other sites

Bez zbednych grzecznosci, co macie do tematow o O&C w offtopie ? Offtop jest offtop, to po kiego grzyba zescie to skasowali ? Ledwo dwa dni a juz sie rozpedzaja..

 

Bez zbednych grzecznosci : po kiego grzyba oskarzasz, jak nie masz podstaw? Co mnie obchodza tematy w OFFTOPIE? Jak sama nazwa brzmi można tam pisac co sie chce, takze ja nie ruszam tego dzialu. Chcesz zostac modem nie ma sprawy, tylko zebys potem nie plakal ze Cie oskarzaja bez niczego...

Milego dnia

Link to comment
Share on other sites

a ja dodam 3 grosze bez owijania w bawelne...  Nie wiem po co naciskacie na nowych moderatorow jak oni powinni miec to gleboko w dupie bo sami wiedza co maja robic a czego nie..  A my jako userzy od czego jestesmy by w odpowiednim momencie zlozyc skarge wyzszej wladzny na owego moda jak robi ..... Z forum i sam lamie regulamin

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...