Jump to content

bananovvy

Members
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by bananovvy

 1. something like 3vs3 or 5vs5 battles that are limited with time like dungeons and some other conditions to make something like king of hill, capture the flag defend the point or defend person (team count point if they kill selected guy from team) Everyone have respawn time. Just kickass pvp, with premade parties.
 2. Hi my 20 lvl rogue Mieczslaw needs help with gariel, can someone help?
 3. Przydałaby się pomoc z garielem, ktoś chętny? Mój char to rogue lvl 20 MieczSlaw.
 4. bananovvy

  Where is key

  Do someone know where is a key to the ice queen's castle? Pls help me
 5. Hi guys i have an idea to hide names on arena battle then u have hide under the tree or use other many tactics.
 6. ah ktoś mnie wyprzedził :) ale dzieki. EDIT: PS: ten skarb jest dla każdego czy dla pierwszej osoby? bo poszedłem do tawerny tam gdzie kazali w tamtym topiku i go nie bylo :/
 7. Mam taką propozycje, żeby codziennie w tym wątku pisać gdzie jest skarb no i datę obok lokacji skarbu.
 8. właśnie 90% wygranych mam z tankami i innymi rougami a shamany lamią bądź ja nie potrafię grać z nimi w 1 teamie. Zawsze stunuje tanka bądź rouga a atakuje jako pierwszego rangera lub szamana. tyle, że szaman z mojego teamu przeważnie ginie po pierwszych 5 ciosach. jakieś rady jak go chronić lub coś. Wydaje mi sie, że problem tkwi w czymś innym mianowicie moich skilach... na tym charze mam już końcówkę 15 lvl a gdy zaczynałem nim grać byłem noobem ta gra to w ogóle mój pierwszy i jedyny mmorpg i w jakiego grałem i bede grał więc nie ogarniałem tego za bardzo i moje skille wyglądają nieciekawie... mianowicie: kick in the back: 3- co zauważyłem jakieś 5 lvli temu, że jest niepotrzebne mericless strike: 5 dogging: 3 a 2 ostatnie, najbardziej potrzebne zaniedbałem ale wtedy nie myślałem o robieniu chara na pvp bardziej na moby. gouge, stealth mam po 1
 9. Nauczcie mnie jak grać na arenie pvp rougiem. wygrywam wiele walk ale też wiele przegrywam ok. 2-3 dziennie wygrane. Jakieś triki, jak atakować itd. chciałbym się was poradzić !
 10. bananovvy

  Sugestion!

  xd they only bust do antispam to this
 11. bananovvy

  Sugestion!

  Hi i have an sugestion: add button next to menu. after click u see something like "fast chat menu" and u can select text to the chat then select what chat: party area etc. and u can select what text add to fast chat menu. it would be useful on arena or boss fights.
 12. Wyczyściłem ciasteczka i jest dobrze.
 13. Six shadows ktos musi? Pisac do mieczslaw albo na forum zgadamy sie ^^
 14. Tak wlasnie robilem takim idiota az nie jestem. Chodzi o to ze jak chce pobrac mam blad 404 EDIT: Pobrałem z laptopa dziewczyny i wszystko działa swoją drogą to jest bardzo dziwne, że u mnie ta strona wygląda tak:
 15. Witam skąd moge pobrać pctową wersję warspear 3.0.3? na warspear-online.com pobrać nie mogę strona wygląda jak wygląda (0 grafiki tylko tekst) a gdy wchodzę w download i klikam w link do pobrania to nie można wyświetlić strony... Jest jakiś inny link?
 16. Siema wszystkim. Mam taką małą propozycje do zmiany na razie pisze to tu bo nie chce mi sie męczyć z pisaniem po angielsku, a może to być głupie. Ja w mmorpg nie gram prawie wcale. tylko warspear, runescape i jak mam kasę na abonament to w wowa. Chodzi o to, że jak są dwie frakcje i mają statuy spawnu i np górale wbiją do elfów to sobie mogą tą statuę zdobyć no i żeby nie było takiego czegoś że każdy debil kamikadze pobiegnie i weźmie statuę to gdy kliknie się przejmowanie to trzeba poczekać do 10 sekund i nie można przejmować podczas walki. No i wiadomo, że na spawnach jest zawsze dużo typa więc trzeba mieć naprawdę silne party bądź nawet wiele partów ;p i też zeby nie było akcji typu 20 lvl przejmie sobie statuę z miejsca gdzie są same 1, 2, 3 lvle to trzeba przejmować statuy po kolei. wiecie o co chodzi wtedy im więcej statuł ma dana rasa tym trudniej przejąć kolejne. Jak dla mnie byłaby to fajna zabawa oczywiście kiedy dobiję na lepszy lvl ;p Ale jak mówiłem na mmorpg'ach się nie znam węc może ktoś kto siedzi w tym dłużej się wypowie
×
×
 • Create New...