Jump to content

Mahzuni

New Members
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

About Mahzuni

 • Rank
  Barbarian
 • Birthday 09/28/1998

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location:
  Istanbul/Turkey

Game server

 • Realm
  EU-Emerald
 1. EU-EMERALD BÜYÜK TÜRK HIRSIZ

  Banlanmayacalarından artık o kadar emin olmuşlar ki, istediklerine küfür ediyorlar tehtid ediyorlar, git şikayet et diyebiliyorlar. Bu nasıl sistem? Tek ben de etmiyorum yani, server'da ki türklere sorarsanız bile artık adları çıktı. Herkesin eli kolu bağlı. Support geri dönüş yapmıyor, beni takmıyor bile, verdikleri cevap engelleyin oluyor. Ne diyebilirim ki, türk forumuna yazmakta buldum çareyi.
 2. EU-EMERALD BÜYÜK TÜRK HIRSIZ

  Video dosyasını yükleyemedim, youtube üzerinden size link vereceğim. Bu da Anıl adında ki oyuncunun işleri. Eu Serverında özellikle bu iki oyuncu 100'e yakın kişiyi soydu diyebilirim. İnsanlar bu oyuna emek veriyor para yatırıyor. Hem soyuyorlar üstüne küfrediyorlar. Ben soyulmadım ama çok küfür yedim. Bu oyuncular takibe alınmazsa, bu olaylar devam ederse ben elimde ki bazı telefon konuşmaları ve deliller ile savcılığa suç duyurusunda bulunmaya kararlıyım. Gereği yapılsın, şu oyunda para yatıran kim varsa öncelik onların oluyor, haksızlık baş gösteriyor.
 3. EU-EMERALD BÜYÜK TÜRK HIRSIZ

  Merhabalar öncelikle, konuya hemen gireceğim, 4 yıldır Warspear oynuyorum ve böyle rezillik görmedim. Serverda bazı türk olacak kişiler mob keser gibi hırsızlık yapıyorlar. Sizlere şikayetimi beyan ediyorum. Bu konu ile ilgilenmelisiniz. Strongheal asıl ismi ömer olan oyuncu, birçok arkadaşımın ve türk oyuncunun hesaplarını soymuştur. Yakın bir arkadaşımın 18 level rogue craft hesabını çalarak ismini Posionclaw yaptı. Tabi ki bunu kanıtlayamam. Bana attığı tehdit mesajlarını sizlere sunuyorum. World chat üzerinde bir kişinin Strongheal'in güvenilir olup olmadığını sorması üzerine o kişiye mesaj atarak uyardım. Ve derhal chat üzerinde spamlamaya başladım. Wtf! şeklinde bir yazı yazdı ve bana mesajlar atmaya başladı. Genelde world chat'te arkadaşım spam yapıyordu aynı kelimeleri kullanıp ben yazınca beni o sanarak, Rogueni ve barbarını çalarım bak bekle sen gör ne yapıyorum şeklinde ithamlarda bulundu. Bu sadece bir kişi, Oyunda anıl adında başka bir oyuncu daha var ki neredeyse herkesi soydu diyebilirim. Şu aralar kendisi ortalarda yok. Ben size onun videosunu yollayacağım. Kendisi beni soyamadığı için, aileme, şahsıma, onuruma ağır küfürlerde bulundu. Ben bu konuyu aylar evvel support'a yolladım fakat hiçbir şekilde dönüş yapılmmadı. Tartışmada bana şunu söyledi, Git şikayet et durma ben bu oyuna 2000tl yatırdım beni ***sen banlatamazsın. Ne yazık ki öyle ne yapabilirim ben? Savcılığa mı vereyim? Video dosyası şuan yükleniyor. 41.3 mb boyutunda, Anıl adlı oyuncunun küfür etmede kullandığı bütün karakterler bunda yer alıyor.
×