Jump to content

Mahzuni

New Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

About Mahzuni

 • Rank
  Barbarian
 • Birthday 09/28/1998

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location:
  Istanbul/Turkey

Game server

 • EU-Emerald

Recent Profile Visitors

618 profile views
 1. SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞLERİM İnşallah iyisinizdir, yeni başlayan, bir süredir oynayan veya uzun soluklu oynayan kişiler Türkçe foruma hoş geldiniz. Ben 5-6 yıldır bu oyunu oynuyorum bazen ara verdim bazen hiç durmadım. Toplanmak, yardımlaşmak, sorular sormak, veya şu forumu da birazcık canlandırmak için buraya toplanın :) Yakın bir zaman sonra oyuna döneceğim, hali hazırda bir loncamız da mevcut. Birkaç arkadaş elf tarafında oynuyoruz. Yabancılarla oynamak bazen sorun oluşturduğu için, gece vakitleri saat 1'de oyunun günlük görevleri yenileniyor. Hiç beklemeden Ayvondil haritasında ki 85k/
 2. Evet, Türkçe forum öldü diyebiliriz. Geçenlerde strongheal, adında ki türk'ün hesabının silindiğini öğrendim. Hak yerini bulmuş. Birisi bunu çıkıp üstlenince yani "Ben yaptım" diyerek en ince ayrıntısına kadar anlatınca mutlu oldum. Herhangi bir isim değişikliği dahi yapmadı, eğer yapsaydı ignore listemde olduğu için, bunu anlardım. Üstünde ki tüm o emeksiz itemlerle birlikte karakterine de elveda dedi. İyi olmuş diyorum.
 3. Banlanmayacalarından artık o kadar emin olmuşlar ki, istediklerine küfür ediyorlar tehtid ediyorlar, git şikayet et diyebiliyorlar. Bu nasıl sistem? Tek ben de etmiyorum yani, server'da ki türklere sorarsanız bile artık adları çıktı. Herkesin eli kolu bağlı. Support geri dönüş yapmıyor, beni takmıyor bile, verdikleri cevap engelleyin oluyor. Ne diyebilirim ki, türk forumuna yazmakta buldum çareyi.
 4. Video dosyasını yükleyemedim, youtube üzerinden size link vereceğim. Bu da Anıl adında ki oyuncunun işleri. Eu Serverında özellikle bu iki oyuncu 100'e yakın kişiyi soydu diyebilirim. İnsanlar bu oyuna emek veriyor para yatırıyor. Hem soyuyorlar üstüne küfrediyorlar. Ben soyulmadım ama çok küfür yedim. Bu oyuncular takibe alınmazsa, bu olaylar devam ederse ben elimde ki bazı telefon konuşmaları ve deliller ile savcılığa suç duyurusunda bulunmaya kararlıyım. Gereği yapılsın, şu oyunda para yatıran kim varsa öncelik onların oluyor, haksızlık baş gösteriyor.
 5. Merhabalar öncelikle, konuya hemen gireceğim, 4 yıldır Warspear oynuyorum ve böyle rezillik görmedim. Serverda bazı türk olacak kişiler mob keser gibi hırsızlık yapıyorlar. Sizlere şikayetimi beyan ediyorum. Bu konu ile ilgilenmelisiniz. Strongheal asıl ismi ömer olan oyuncu, birçok arkadaşımın ve türk oyuncunun hesaplarını soymuştur. Yakın bir arkadaşımın 18 level rogue craft hesabını çalarak ismini Posionclaw yaptı. Tabi ki bunu kanıtlayamam. Bana attığı tehdit mesajlarını sizlere sunuyorum. World chat üzerinde bir kişinin Strongheal'in güvenilir olup olmadığını sorması üzerine o kişiye mesa
×
×
 • Create New...