Jump to content

Keslerrrr

Members
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Posts posted by Keslerrrr

 1. valdemar_small.png
   
  Arinar Savaşçıları!

  Ekim sonu neredeyse bitti ve o Korku Sirki, ana yıllık tatillerden biri, bu hafta ARINAR geliyor demektir! Zaten bunun için beklemekten sıkıldınız, değil mi?

  Bu yıl Median Night Holiday herkesin ilgisini çekecek. Gizemli Valdemar kulları zaten eğlenceli , korkunç Dungeons, kötü patronlar ve büyük hazineleri sizin için hazırladık! Tüm ayrıntılar sürümü gününde satışa sunulacak.

   
   
  Yeni Dungeonlar
   
  inst.png  inst1.png  inst2.png

  Bayramın iyi hazineleri adada gizlidir. Her seviyedeki oyuncular için altı zor ve karmaşık Dungeonlar herkesi ağırlamaya hazır, ama sadece en deneyimli olanların başarılı bir şansı olacaktır unutmayın!

  Yeni Patronlar
   
  boss.png  boss1.png  boss2.png

  Valdemar kulları için  yeni ada tehlike doludur. Büyünün yanı sıra fiziksel silahlarla becerikli olmak, hepsi macera arayanlar için soruna neden olacaktır.

  Rides
   
  ride.png  ride1.png  ride2.png

  ARINAR tüm bayramlar için hoş bir gelenek olduğunu biliyorsunuz. Biletleri hazırlayın. Ve yoksa, merak etmeyin! Vanavarlar, tam maceralar savaşı veya İkinci El Bayiden onları satabilir ve büyük ödüller için değiş tokuş edilebilirsiniz. İyi şanslar!

  Yeni maceraya katılmak isteyen herkesi bekliyoruz. Çeşitli araçları kullanmak ve kalabalıklar canavarlarla mücadele, hatta onlardan kaçmaya hazır olun!

  Tatil Görevleri

   
  circus.png  circus1.png  circus3.png

  Korku adasından bıkmanıza izin vermemek için görevleri eğlenceli bir zincir şeklinde hazırlandı! Tüm ARINAR, Valdemar kalesini ziyaret edip  onun sırrını çöz, kurtadam bir paket karşılamak, eski bir peygamberlik hakkında bilgi edinmek ve kaydetmek zorunda kalacak!

  Ayrıca vakit geçirmeniz için yine günlük görevler sizi bekliyor. Bir sürü hediye sizi bekliyor hazır olun!

  Valdemar

   
  vald.png  vald1.png  vald2.png

  Tatil adasını misafirperver sahibi bir kurnaz kötü adam olarak çıkıyor ve onun misafirperverliği başka bir şey ama korkunç bir tuzak. Onun planları ortaya çıkacak ve ceza ağır olacak, ama Valdemar bakan önce tehlikeli kavgalar zinciri hayatta gerekecek. Bunu sizin  başlatmanız gerekir, ama herşey beş aşamadan oluşacaktır savaşa katılmak mümkün olacak. Çeteler, güçlü patronlar ve Valdemar kendisi kalabalık - bunlar sadece bazı zorlukları aşmak için vardır. , Kendini hazırla ipuçlarını takip et ve zafer senin olacak!

  Hepsi şimdilik bu kadar, diğer şeyleri oyunda görebilirsin.

   

  AIGRIND TÜRKİYE TAKIMI

 2. nBvmucb.jpg
   

  Merhaba, sevgili oyuncular!
   
  Oyun sunucularımız güncelleme nedeniyle  29.09.2016 at 09:30 CEST tarihinde durdurulacaktır.
   
  Oyun yaklaşık 6 saat boyunca kapalı olacaktır.
   
  Bu sefer gerçekten de destansı ve önemli bir şey planladık, herhangi bir rahatsızlık için özür dileriz.
   
  İlginiz için teşekkür ederiz,
   
  AIGRIND TÜRKİYE TAKIMI
 3. CWRIGSM.jpg
   
  Arinar Savaşçıları!

  6.1 güncellemesi yakında geliyor, ayrı yeni skiller, mevcut değişiklikler, yeni saldırı sistemi , dinamik olaylar ve henüz görmediğiniz birçok önemli şeyler getirecek. Bunu yapma zamanı geldi, yeni oyun ögeleri ve eserleri (Relics) hazır. Mevcut karakter gelişimi sistemi tamamen değişecek.

   
  Güncelleme önümüzdeki hafta içinde yayınlanacak, bu yüzden sabırlı olun ve yakında Arinar'ın nasıl değişeceği hakkında daha fazla bilgi verelim.

  Relics (Eserler)

  Relics ek beceri oluşturmak için kullanabileceğiniz ögelerin yeni bir türüdür ve olası seçeneklerden yüzlerce eşsiz kombinasyon yapabileceksiniz. Sadece savaş gücünü artırmak için değil, aynı zamanda kontrol ile şifacılar , tanklar gibi kesinlikle yeni rollere sahip karakterler oluşturabilirsiniz.

   
  1.png

  Güncelleme ile 40'tan fazla benzersiz türde eserler (Relics) getirilecek. Bunların tipleri farklı olabilir : atak, defans, geliştirici , aynı anda birden fazla ikramiye (bonus) ekleyebileceksiniz (Oyuna gelecek güncellemelerin birinde buna yer verilecektir)

  Emanetler (Relics) kendi arasında kalite ve (yaygın, nadir ve çok nadir) nadirlik açısından farklılık gösterebilir. Yaygın eserler 1. seviye eşsiz eserler 10. seviye olabilir. Eserlerin becerisine göre verimlilik, başarı şansı ve süresi değişir.

  İlk aşamada tüm temel beceriler için bu efektleri eklemek mümkün olacak. Şifa kalkanı? Problem yok! Düşmanı sersemletmek (Stun)? Buradasın. Engelleme şansını arttıran böcek sürüsü? İyi, bu değil (birisi neden onu istiyor?)

   
  8.png  9.png 

  Mevcut her yetenekten sınırlı sayıda var, onlar için yuva (slot) sınırlı sayıda.Aynı türdeki bir beceriyi iki kez kullanmak imkansızdır. Eserleri nasıl kullanacağına dair tüm bilgi ve etkileri açıklama sonunda yer alıyor.


  2.png  4.png

  Eser etkilerinin birçok çalışma şansı var, yani her mücadelede rastgele bir rol oynar. Ve bir eser ile beceri geliştirme şansı %100'dür.

  Relic bonuses (Eser bonusu)

  Tüm becerilerin oyun içinde olumlu ve olumsuz etkilerini geliştirebilirsiniz: saldırı hızı , sersemletme (stun), kanama, zehirlenme, uyku, korku, Kalkan, savunma , gücü, yavaşlama, kritik vuruş, enerji çizmek, vb gerçekleştire bilirsiniz. Onlardan ayrı, epeyce yeni bir etkileri olabilir, örneğin, beceri kullanım aralığı artarsa, hedefler veya anlık bekleme süresi şans sayısı artacak.


  5.png  7.png

  Beceri menüsünde bunları kontrol edebileceksiniz: Menu - Character - Skills - Relics.
   
  10.png

  Eserlere (Relics) nereden sahip olabilirsiniz

  Büyük ve küçük patronlardan. Normal seviye zindanlardan, günlük eventlerden, yeni dinamik olayları kazanarak. Benzersiz eserleri zor ve sert zindanlardan, Nadir ürünler Mucize Mağazasında satışa sunulacaktır. Ve tüm eserler görünür, İkinci el satıcısından satın alabilirsiniz

  Hepsi bu kadar, ve şimdi güncellemeyi bekleyin

  Eğer yeni uzman becerilerini ve yeni saldırı sistemi ile ilgili kapsamlı güncelleme konusu 6.1'i kaçırdıysanız,
  buradan bakabilirsiniz: [url=http://forum.warspear-online.com/index.php/topic/54828-20160913-warspear-online-61-g%C3%BCncellemesi-%C3%B6nizleme/


  AIGRIND TÜRKİYE TAKIMI

 4. XwjUQhL.jpg

  ARINAR Savaşçıları!

  Warspear Online 6.1 güncelleştirmesi önümüzdeki hafta olacaktır, mevcut becerilerde önemli değişiklikler , yeni geliştirilmiş saldırganlık sistemi, yeni dinamik olayların yanı sıra çok sayıda önemli değişiklikler olacaktır. Şu anda sadece bazılarını ele alacağız.

  Yeni Uzman Beceriler

  Bunların hepsi aktiftir ve mevcut oyun koşullarında son derece faydalıdır. Kesin sayıları ve hatta isimleri test edildikten sonra sağlanacaktır ancak tartışmak için zaten çok zamanımız var.


  Paladin
  paladin.png
  Protection of light. Belirli bir süre boyunca belli bir yüzde içinde, grubun tüm üyelerinin fiziksel ve büyülü savunmasını arttırır.

  Mage
  mage.png
  Ennoblement. Kontrol etkileri dahil tüm olumsuz etkileri kovar ve belli bir süre için onları görmezden gelir. Beceri seviyesi yükseldikçe, süresi artar.

  Priest
  priest.png
  Exacting burden. Belli bir yüzdesi için düşman hızını 5 sn boyunca yavaşlatır. Yavaşlamış düşman üzerine 'Armistice ' kullandıktan sonra, düşman bir süre Serseme (Stun) dönecek. Beceri seviyesine bağlı olarak, etkinliği ve sersemleme süresi artar.

  Ranger
  ranger.png
  Bow kick. Okçu bir melee saldırı ile hedefi vurur, o sersemler(Stun). Beceri seviyesine bağlı olarak, sersemletme süresi ve tahribatı artması ile birlikte. Ayrıca hasar karakterin fiziksel dayanımı ve seviyesine bağlıdır.

  Druid
  druid.png
  Healing barrier. Müttefik etrafında bir bariyer oluşturur. Belirli bir miktarda hasar tüketir ve sağlık aynı miktarda geri yüklenir. Beceri seviyesine bağlı olarak etkinliğini ve süresini arttırır.
   
  Blade Dancer
  blade_dancer.png
  Hurricane of thrusts. Belirli bir süre için karakterin hızını ve beceri bekleme süresi hızını artırır.

  Barbarian
  barbarian.png
  Barbarian’s nature. Barbarian olumsuz etkileri engeller ve kontrol etkilerini göz ardı eder.

  Shaman
  shaman.png
  Earth Strength. Belirli bir zaman dilimi içinde, belli bir yüzde için bir karakter veya müttefikin sağlık miktarını arttırır.
   
  Rogue
  rogue.png
  Subtle thrust. Rogue fiziksel hasar verir ve savunması azalan düşmana belirli bir süre içinde vurur. Bu hasarda karakterin fiziksel gücüne ve seviyesine bağlıdır.

  Death Knight
  death_knight.png
  Aura of hatred. Death Knight'ın Fiziksel ve büyülü atağını yükseltir, bir süre fiziksel ve büyülü saldırılara karşı savunmasını arttırır.

  Warlock
  warlock.png
  Withering. Belirli bir süre için düşmanın hareket hızını yavaşlatır. Yavaşlayan düşmana 'Pool of Darkness' becerisi kullanılırsa düşman bir süre sersemler.

  Necromancer
  necromancer.png
  Dark force. Belirli bir zaman dilimi içinde belli bir yüzdesi için grubun açtığı büyülü ve fiziksel hasarı arttırır. 

  Yeni oyuncular için bilgi. Seviye 18'e ulaşıldığında uzman beceri kitaplarını Arınar kütüphanelerinden satın alabilirsiniz.
   

  mage_skill.png  warlock_skill.png  druid_skill.png


  Saldırganlık sistemi

   
  Mevcut mekanik tamamen değiştirilmiştir. Beceriler daha önce şu şekilde çalışıyordu: Bir beceriyi kullanıyordunuz, O belirli miktar etki ediyordu ve tanktan gelen saldırıya hasar veriyordu. Beceri etkisi sona erdikten sonra, saldırganlık da kaldırılıyordu. Artık her şey değişti diyebiliriz.
   
  Beceri etkisi sırasında bir düşman uğradığı tüm zararlar sözde "Agro-bonusu" alacak. Örneğin, bir tank 1000 hasar oluşturur, ama bir canavar 3000 saldırganlık alır. Etki tamamlandıktan sonra, bu saldırganlık sadece kısmen kaybolur. Uzaktan patronu çekmek için, tank tek başına takım arkadaşlarından fazladan beceri ile daha fazla atak vermek zorundadır
  Tanklar düşman saldırılarına karşı öncelikli hedef olmaya olanak sağlayacaktır. Etki çalıştığı sürece ve kaybetmeden hemen sonra etkisi bitecektir. Sistem tek kişi ilede çalışabilecektir.
   
  Buna rağmen etkinliğin tutulması açısından tankların canavarlara dikkati artacaktır. Diğer oyuncular tankı hala rahatsız edebilir.  Ne kadar hasar verdikleri ve sağladıkları iyileşmeler üzerine göz tutmak gereklidir. Yeni mekaniğimize göre, Aktif şifacılar da kendilerini patron saldırılarına hedefi yapabilir.
   
  Daha ilginç bir özellik, Saldırıda düşüş varsa. Parti içinde bir patronla mücadele edersen, bir noktada ona saldırmaz yada takım arkadaşını iyileştirdikten bir süre sonra patronun saldırganlığı sıfıra düşecek. Teknik olarak, saldırı bitmiş olacak, böylece saldırı sırasında kullanamadığınız ögeleri ekipman vb. şeyleri kullanabileceksiniz. Partinin geri kalanı mücadele ediyor olsa bile.
   
  Şimdilik bu kadar. Önümüzdeki güncelleştirme görüşmek üzere!
   
   

  İyi şanslar oyunda görüşürüz!
  AIGRIND Türkiye Takımı

×
×
 • Create New...