Jump to content

SPQK3Y

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

  Never

About SPQK3Y

 • Rank
  Barbarian
 • Birthday 01/04/1998

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location:
  EU-EMERALD :)
 1. Szkoda, że ta teoria się już nie sprawdza, ponieważ dawniej na ulepszenie broni lub armora od 0 do +3 mieliśmy 100% szans na ulepszenie ( mam nadzieję, że dobrze pamiętam ), a teraz mamy możliwośc ulepszenia tylko z 0 na +1 ze 100% na ulepszenie. Dawniej grało się lepiej ;( .
 2. Zdawało się mi, że to było w listopadzie 2011 roku. Jedna para została zamieniona za [ Chosen Black Suit ]. Został tylko jeden [ Wolverene Claws ] do sprzedania. Przepraszam za małą awanturę z dniem kiedy je można było zdobyć. Chętni niech piszą oferty na drugi sword tutaj. Myślę, że sprzedam go za 50k.
 3. Yyy, a Hallowen kiedy jest?
 4. Czyli, że gdy jest jakieś wydarzenie w Warsperze np. Hallowen i wykonam tamte questy, które będą do zrobienia, to będę mógł wygrać Miracle Coins'y czy nie? Jestem człowiekiem słabo kapującym ;D. Z góry dziękuje za odpowiedź.
 5. Witam wszystkich serdecznie, mam na sprzedaż [ Wolverene Claws ] na poziom 5. Posiadam 2 sztuki tej broni, więc jest możliwość kupna 2 sztuk zamiast jednej. Używam tych broni, więc są one Personal , czyli za Unbind pierwszej płacę 1 Miracle Coin , a za Unbind drugiej płacę 399 Miracle Coin. Oznacza to niestety, że za drugą broń będę rządał więcej pieniędzy niż za pierwszą, tak więc kto pierwszy, ten ma taniej ;). Swordy wspomniane wyżej posiadam w Frakcji Mountain Class. Są to najlepsze swordy dla Bladedancera/Rogue na arenę lvl 4-6. Można je było zdobyć ponad półtora roku temu, więc są bardzo rzadkie do zdobycia. Dostałem propozycję od Arutar'a (2 miejsce w Arena Rating), że jest w stanie dać za jeden miecz 30k w goldzie, chodźby zaraz. Powiedziałem również Moją ofertę memu koledze Soulstab'orowi, który zaproponował 35k. Ja osobiście kupiłem te swordy 200-160 dni temu, więc naprawdę dawno temu. Ręcze, że nikt nie ma na sprzedaż tych swordów :). Jeśli kogoś zainteresowałem, niech napisze Posta pod Tym tematem, bo w grze to nie ma jak się skontaktować (nie ma opcji wysyłania wiadomości na skrzynke, choć byłby to niezły pomysł). Zachęcam do kupowania. Mogę się również za coś zamienić (nie za postać).
 6. Ja bym mógł Ci dać 8k Golda u Elfów za 8k Golda u Montain Class, jesteś chętny na taki układ? Mam nadzieję, że oferta jest nadal aktualna. Jeśli jesteś chętny na taką zamianę, to najlepiej napisz tutaj posta, ponieważ używam Komórki i tylko z niej patrzę na to forum. Czekam na Twoją odpowiedź.
 7. Dziękuję za szybką odpowiedź. Mam jeszcze do Ciebie pytanie w sprawie "App". Co mogę zrobić, aby wygrać Miracle Coins'y nie licząc oczywiście Konkursów? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.
 8. Witam wszystkich bardzo serdecznie. Nie patrzyłem czy jest już taki problem na forum, ponieważ patrzę z telefonu. Mam nadzieję, że szybko otrzymam odpowiedź. Wchodząc w Miracle Shop , pod Buy Miracle Coin zauważyłem napis "Earn Free Miracle Coin". Przetłumaczyłem to jako "Zarób Darmowe Miracle Coin". Poklikałem parę razy, lecz nadal była taka sama ilość Miracle Coin'sów. Pomyślałem, że nie będę przysłowiowym idiotą i nie będę klikał tego napisu ze 100 razy na darmo :D. Popytałem paru Polaków, lecz nie uzyskałem jednoznacznej informacji. Jeśli ktoś wie, jak zarobić te Miracle Coin za darmo, niech napisze w odpowiedzi. Będę wdzięczny i czekam na odpowiedź. Jeśli popełniłem jakiś błąd wyrazowy, to z powodu pisania na telefonie.
×
×
 • Create New...