Jump to content

czarek32

Members
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

  Never

About czarek32

 • Rank
  Hero from Nowhere
 1. Czareekk Druid lv13 Jeśli ktoś ma ochotę na arenki low lv Lonos Pal lv10 Terag BD lv6 Ferwor BD lv6 Jagusia Ranger lv6
 2. Mieszkam w Mazowieckim ale studiuje w Łodzi.
 3. drowning poll super killerpilze żeby to nie był niemiecki I jeszcze The Offspring
 4. No ja też rock i tego typu np. metal LP ofc, Nightwist Within tepmtation, dragonforce, Hammerfall, Disturbed, Sabaton, Green Day w sumie też. Tak naprawde to wszystkich zespołów po kawałku (to co wymieniłem w większej ilości)
 5. To jest chyba żart, przyjaźni? To może nie US? Ja założyłem sobie 1 postać tak żeby mieć rozeznanie co i jak na US. Wytrzymałem do 6lv i skasowałem postać. Żeby h... na h... stawał to ci nikt nie pomoże. Jak coś to elfy raczej, najszybciej quest się robi szybko lv więc jet sporo ale i w innych frakcjach nie można narzekać na brak polaków.
 6. Head, chest i bronie najlepsze do areny 4-6lv (buty i rękawice lepsze za AP) A dodatkowo ma się skórkę.
 7. http://forum.warspear-online.com/index.php?topic=332.0
 8. Napisałem moim zdaniem więc jest to mocno subiektywne. A dlaczego tak uważam? -ma dwie bronie które robią dobry mele dmg -nosi ciężką zbroje przez co jest bardzo twardy -naprawdę dobre skile (oczywiście nie najlepsze w grze ale chyba nie ma zbytnio na co narzekać) -i na koniec właśnie jeśli chodzi o ubieranie i koszt tego to jest jedna z tańszych postaci(chyba że ktoś chce mieć obie bronie +10). Stosunkowo za niewiele można się ubrać żeby robić coś poza umieraniem. Sory za offtopic . Powodzenia DK. Mam nadzieje że nie odpadniesz po x questach.
 9. Zawsze jak tam kto woli mimo że np mag jest w plecy na arene na niskim lv lub ze słabym eq to i tak lubie nim grać i potrafię coś nim zdziałać(jak ma się op eq to i najgorszą postacią można kosić). O szamanie zapomniałem rzeczywiście bardzo dobry. Co do questów to chyba oczywiste że jeśli masz taki sam quest za tyle samo kasy i expa ale zamiast zabić 10 stworków masz zabić 10 stworków i odwiedzić jeszcze do tego 3 miasta to Firstborn wymiatają pod tym względem co za tym idzie są dobrzy jako pierwsza postać. Idąc dalej tym tropem jako że gra dla większości jest jakimś małym przerywnikiem
 10. Jak dla mnie to dwie sprawy -Questy w ''Forsaken'' są strasznie długie i nudne (ale przede wszystkim długie). W Firstborn chyba z dwa razy szybciej się expi. -Na arene najlepiej sprawdzają się (moim zdaniem op) BD (BladeDancer), Rogal, Warlock w nast kolejności dopiero gdzieś będzie DK. A do PvE postacie supportowe są najbardziej oblegane Monk, Drut, Necro, Shaman
 11. Where I could farm sapphire of defense or damage?
 12. :( no i cały misterny plan strzelił w łeb. No trudno czyli wychodzi na to że najlepiej zakładać to co dostane codziennie+te za MC (oczywiście kupione za g). Napisałeś lv runy czy tych kryształków też się to tyczy?? Edit Jaką klasę uznali byście za najbardziej nieużyteczną na niskim lv (ew ogólnie) w 2vs2 najbardziej?
 13. Czyli wyjdę na tym gorzej? Więc lepiej opłaca się dać jakiemuś wyższemu lv aby wstawił ci do itemu normalny crit? A czy ten bonus jest możliwy na takim niskim lv? A jeśli tak to czy przewyższy on wartość normalne runy?
 14. Nie ukrywając najbardziej interesuje mnie lv6 ew 10 i tak mniej więcej jak to wygląda na tym lv? Czy jest to więcej niż ta normalna runa? Powiedzmy dla crit ataku normalne dają chyba 1,2% czego mogę się spodziewać na 6lv z tej za MC??
 15. No to kolejna nurtująca mnie sprawa. Dotyczy kryształów i run. Mianowicie czy zakładanie ich niesie ze sobą jakieś niebezpieczeństwo jak w przypadku zwiększania defa? I czym się różnią te normalne od tych za MC? W tych za MC nie ma napisane ile dostaniemy danej statystyki to znaczy że jest ona w jakimś randomowym przedziale?? Jeśli tak to mniej więcej na jakimś przykładzie prosił bym o zobrazowanie sytuacji.
×
×
 • Create New...