Jump to content

Selamlar

bybenjo

Recommended Posts

Selamlar arkadaşlar, ben bu oyunu önceden oynuyordum ama son level 4 sanıyordum :D daha dün öğreindim 20ymiş. başladım tekrar. Forumda turklerın bulundugu bi server varmıs sanırım. US-sapphire- firsborn orda actım bende. nick: kizilok.

oyundan ulasabilirsiniz.

birde forsakendeki deathknight nasıl ? iyimi sizce ?

Nerde oynuyorsanız orda oynayacağım.

hosgeldin kardesim evet turklerın coğu elfte ama her adım attıgın yerdede turk yok valla kardesim istedigin sevdigin karakteri oyna hepsine bi bak hosuna gideni kullan deathknight  konusuna gelirse ben deathknight kullanıyorum ve bence guzel sana bir tavsıye kardesim kendi gorusume gore yok paladin yok barbar yalan onlar sana tavsiyem mage necromancer barbar rogue paladın kullanma zevk almazsın ama sen genede hepsini dene:)

kardesim iyikide fb de açmışsın. Çünkü çoğu Türk orda. Küçük bi öğüt veriyim mc'lere felan asla acıma çünkü onlar sana acımayacak. 2 ye tek olunca direk dalarlar. 2 ye tek dalmada Kemalizm'in tecrübesi var. Ona sorabilirsin oyundan bana ulaşabilirsin  ismim Sonsuz

Teşekkür ederim arkadaşlar. Okadar bilmiyorum bu oyunu zaten, yani savaş falan varmı onu blmiyorum. birde oyun parası alınıyormus sanırım.

Ne işe yarıyor kısaca bahsedebilirmisiniz ? Aldıktan sonra nasıl kulllanabilirim yani.

Teşekkür ederim arkadaşlar. Okadar bilmiyorum bu oyunu zaten, yani savaş falan varmı onu blmiyorum. birde oyun parası alınıyormus sanırım.

Ne işe yarıyor kısaca bahsedebilirmisiniz ? Aldıktan sonra nasıl kulllanabilirim yani.

Miracle coins alabilirsiniz.

Aldıktan sonra kullanabileceğiniz tek yer Miracle Shoptur.

• 1 month later...