Jump to content

pandas team

sonsigaram

Recommended Posts

Accemiturk isimli oyuncumuz nagasireni savundugum icin bana demedigini birakmadi ve ayrica arkadaslarina haber vererek bana kufur ettirtti ve argo sozler soyletti ayrica bir daha labda farm yapamayacagimi soyleyerek ve herkezi dusman edecegini soyleyerek tehdit etti bu oyunda dusunce ozgurlugu bu kadar mi az kendisinin aldigini soyledigi ssleri koymasini istiyorum

Accemiturk isimli oyuncumuz nagasireni savundugum icin bana demedigini birakmadi ve ayrica arkadaslarina haber vererek bana kufur ettirtti ve argo sozler soyletti ayrica bir daha labda farm yapamayacagimi soyleyerek ve herkezi dusman edecegini soyleyerek tehdit etti bu oyunda dusunce ozgurlugu bu kadar mi az kendisinin aldigini soyledigi ssleri koymasini istiyorum

birincisi seni sonsigaram die taniolar bide gercek nicki solede kim oldugunu millet ogrense alpe anila ve bana ana avrat duz giden yarroctr isimli oyuncusun birak ta bunun panda teams alakasi yok bu bnm sahsi davranisim sizin birisi ananiza babaniza kufur etse siz ne yaparsiniz bnde onu yaparim ayrica sen  ayrica lab da farm yaptirmamayi degil oyunu oynamayi hak etmiosun

nedeni ilk senin bana kufur etmen ve nagasirene sen ozru haketmiyosun

Nagasirene sot bakiyim bn ona ne zaman ozur dilemisim ptden ciktim yan chara girdim ozurdiledim en azindan ben ana avrat kufur etmedim ayrica.piskinlik yaparakta hata mi anlyaipta ozur dilemmezlik yapmadim herkez hatasini bilicek kapastisi vardir insllah ama ben sana nagsiren olayindan dolayi kufur etmedim senin yarroctr oldugunu soylence kufu ettim hatta seni okan sanmistim sen kendi agzinla soyleyince ben yarroctr yim deyince kufur ettim cunku sen benim anama babama kufur ettin ana babnin kufrunun ozru olmaz ama ...

ayrica forumu yararli bir sey kullancagina kendi menfaat icin insanlarin dikkatini cekmek icin sacma sapan bi konu acmis ve konustukca batiosun

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...