Jump to content

proszem o pozyczkeeeeee


Recommended Posts

mianowicie ziomki zieloni ;) macie pozyczyc eq na lvl 13 ranger??dla mnie  Bo zaraz lvl up na 13 a jak eq dropne oddaaaaam

 

Link to comment
Share on other sites

TYYYYYYYYYYYYYYYYY !!!!!!!!!! Miałeś nigdy u uszojebnych nie grac...... Widac, ze mozg ktos ci wypral.

Link to comment
Share on other sites

TYYYYYYYYYYYYYYYYY !!!!!!!!!! Miałeś nigdy u uszojebnych nie grac...... Widac, ze mozg ktos ci wypral.

  Wiesz co co mam robic w mc ... Skoro polowa spoko ludzi nie gra... a co do mozgu to wole miec wyprany niz wogole go nie miec a i tak gram dwoma frakcjami teraz i nie szukam nigdzie zwady podnies bron na mojego noobka to ehh

 

 

Aaa fakt ty masz rangera i jestes ,,zdrajca,, jak mowia bo masz wyjebke na elfy.. A ja w przeciwnym razie do cb mam krew gorola wiec  nawet broni nie podniose na swoich..

Link to comment
Share on other sites

Nie bo ma wyjebke na elfy tylko obrażał Elfy.

  Santor kazdy w gebie jest mocny gdy end jedna frakcja to drugiej sie podlizuje bo mysli ze tamci sie nie dowiedza lub wchodzi obca frakcja by ciskac innych to jest norma  :D wazne ze ja nie mam - bo nie ciskam nikogo jak mnie nie ciska ktoś

 

wrr wychodzi pogadanka z topicu :X

 

PRZYPOMINAM  mianowicie ziomki zieloni  macie pozyczyc eq na lvl 13 ranger??dla mnie  Bo zaraz lvl up na 13 a jak eq dropne oddaaaaam

Link to comment
Share on other sites

batlmen mial luk +6 od 12 lvl z shiftem w srodku musisz sie go zapytac i miale tez jakies eq na 13 lvl na sell popytaj go moze ci da

Link to comment
Share on other sites

nie wiem jaki ma nick na game

 

Ta osoba nie ma... A jak pytam o eq wkleja info o dmg :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...