Jump to content

karakteri geri getirme

Deathdance

Recommended Posts

bu siteye kayıtlı yobar adında bir oyuncuya şifremi istediği,türk olduğu ve kendi carını kaybettiği için verdim

ve o bnm ru-amberde oynadığım 20lvl bdancerim ve 16lvllik rangerimi sildi

bu kaybettiğim iki karakterimi geri getirebilirmiyim  :cray:

lütfen yardım edin  :unknw: :cray: :unknw: :cray: 1 seneden beri oynuyorum ve çok uğraş verdiğim için geri istiyorum.

kardesim gercekten bir turkun bir turke bunu yapmasi ozur diliyerek soyluyorum serefsizliktir gercekten cok uzuldum ama geri getirme imkani yok bnm bildigim kadariyla legion da cewap werirse o daha ii bilir

bu siteye kayıtlı yobar adında bir oyuncuya şifremi istediği,türk olduğu ve kendi carını kaybettiği için verdim

ve o bnm ru-amberde oynadığım 20lvl bdancerim ve 16lvllik rangerimi sildi

bu kaybettiğim iki karakterimi geri getirebilirmiyim  :cray:

lütfen yardım edin  :unknw: :cray: :unknw: :cray: 1 seneden beri oynuyorum ve çok uğraş verdiğim için geri istiyorum.

malesef sifreni güvenmediğin birine vermem en büyük hata ve karakterin geri gelmez üzgünüm :(

ru amberdeki karakterim silinince eu emeralda geçtim orda yeni arkadaşlar buldum . Bir arkadaşın arkadaşı içkiliyken karerterlerini silmiş sonra bunu admine mi moderatöremi söylemişler karekterinı geri almış nasıl yaptılarsa bnde istiyorum moderatörüm.  :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

bu olayda moderatörün yapabileceği pek bişey yok bence en kısa zamanda supporta ticket at şu zaman da şöyle şöyle oldu diye ingilizcen iyiyse mutlaka sana geri dönerler kurtarılır ya da kurtarılamaz diye.

• 2 years later...

arkadaşalr ben formda yeniyim amber oynuyom tek başıma canım sıkılıyo adım dandikdede msj atın

Hoşgeldin :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...