Jump to content

Dodawanie umiejetnosci...?


Shizmo

Recommended Posts

Czesc! byc moze wiecie jak dodaje sie nowe umiejetnosci? Gram elfem, lucznikiem i mam tylko podstawowe skille, a mase innych umiejetnosci mam poblokowanych. Mam juz 3 range, znaczy trzy te strzaleczki skierowane w dol, a gram bez skilli!! Pamietam, ze jak gra byla tylko po rusku i serwer byl jeden skille jakos same sie dodawaly. Teraz to nie mam pojecia jak je odblokowac. POMOCY!

 

Acha i jeszcze jak to jest? Po 5 dniach konto mi zablokuja? Kiedys to chyba po 3 dniach mi postacie usuwalo z konta. Prosze o jak NAJSZYBSZA odpowiedz :)

 

Przepraszam za chaotycznego posta i mase bledow, ale pisze z telefonu i jeszcze sie spiesze ;) Dzieki z gory za kazda odpowiedz

Link to comment
Share on other sites

Nie ma skilli. Miały być w pierwszym patchu, miesiąc po wystartowaniu angielskich serwerów, a pierwszy update był po 2 miesiącach. Skilli nie ma do dziś. Głównie dlatego prawie nikt już pewnie nie gra.

 

Po 5 dniach nie masz możliwości zalogowania się, ale postaci nie kasuje. Nie jest to już beta, przynajmniej brak tego określenia w nazwie - nie powinno być już nigdy wipe, chociaż stan w jakim jest możliwość gry to "demo z płatnym abonamentem". Z całym szacunkiem dla tych, którzy ciągle grają, ale sam chyba bym musiał być idiotą, żeby spędzać sporo czasu dzień w dzień na tych samych daily questach, wiecznie na tej samej mapie tylko po to, żeby zdobywać reputację, która notabene nie daje nic, oprócz odrobiny hp i jego regeneracji, ze śladową ilością pozostałych - już bez kompletnie jakiejkolwiek przyjemności.

Link to comment
Share on other sites

Czyli na chwilę  obecną ta gra to śmieć :)

Ale nosz kurna, żeby za nią płacić? Mogli by dodać jakieś dodatkowe skille za pieniądze, a nie samą możliwość grania.

Eh, wykorzystam te pięć dni, może 4 rangę wbiję

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...