Jump to content
Sign in to follow this  
AliceMoon

Warspear -> O&C

Recommended Posts

Hejka

chcialbym zapytac kto z obecnych i bylych graczy ws gra obecnie w Orderka

chodzi mi byscie zamiescili swoje nicki w ws i obok ten w orderku

moze tez kim gracie

Mam mozliwosc juz grac w orderka ale jakos tak solo nie bardzo mnie ciagnie a chetnie bym skorzystal z pomocy

chociazby transferu golda z mojejgo warriora (Melfice) na nowa klase,btw tylko kim grac bo niestety order ma w HUx wiecej mozliwosci

no i ciezko mi jeszcze to ogarnac a chcetnie bym popykal.

Moze inaczej napisze ak chcialbym grac i doradzici XD

Now wiec jak wiadomo nie lubie zgrywac bohatera ani zbytnio umierac.

Nie wiem czy monk ma mozliwosc przywolywania summonow minionow wie  ze ma heal i ze moze tez zadawac jakis tam dmg.

Moze ktos kto gra w to dluzej napisze swoja opinie na temat kazdej klasy cos tresciwego.

Dziekuje z gory za wasza pomoc  :friends:

Nick:

Brisign -> Brisign/Brisigns

Graj monkiem. Jest mega zapotrzebowanie na heali, a do  expa mozesz wybrac drzewko mili(dps). Przyjemnie sie nim expi. Do divine(heal) mozesz wrocic na 60lvlu, zbierajac uprzednio jakies itemy pod heal. Od 60 do 70 lvla wbijesz w kilka dni samymi dungami. Jako heal nie powinienes miec problemow ze znalezieniem teamu na nie.

Ja pogrywam na Hall of Blade, jestem w jakiejś polskiej gildi która zazwyczaj pomaga lub podexpi nawet nick to musze musze sprawdzic bo sie zapomniało.

co myslicie o tabku kiano elegance 9.7 by zanetti 3g

czy bedzie dobry do o&c? bo mam mozliwosc kupic go za 200zl w media expert biorac dodatkowo neta z orange 35gb za ok 70zl/msc. podzielcie sie opinia

OK moja opinia

jesli naprawde za 200 pln to bierz parametry ma dobre,nawet bardzo dobre w sumie az za dobre.Bedziesz miec jeden malutki problemik,mianowicie zrobic root na starcie dlatego ze wewnetrznej masz tylko 2gb na apki a to raczej nie starczy na order bo z reguly 500mb idzie na jakies apki systemowe,bedziesz potrzebowac aplikacji z andro marketu ktora rozszerza ta pamiec na karte pamieci wiec karte pamieci kup miniumum klasy 4 bo moze sie ciag gra im szybsza tym lepiej ale 12 szkoda by bylo.Wczesniej dowiedz sie jak dziala kwestia zasiegu wifi czy tez 3g popros o testy by go odpalili jaki ma andek aktualny czy producent  e wrzucil jakiegos scierwa,no i czy sie to zrootowac w ogole XD (wgrac su chociaz)to tyle odemnie ja swojego galaxy taba kupilem w lombardzie za 400pln ale ten tabek co podales wedlug opini i opisow (forach i prywatnych userow) wydaje sie naprawde byc dobry mimo iz skladaly go male chinskie raczki XD

- Android 4.2 Jelly Bean,

- 8GB pamięci wewnętrznej

z tego co znalazlem

edit niby 1.97GB na apki z tego co wyczytalem a nie chcial bym rootowac nowego sprzetu odrazu

http://www.tabletowo.pl/2014/02/03/recenzja-tabletu-kiano-elegance-by-zanetti-97-3g-wideo/ duzo info tu jest co o tym sadzicie

Jelly uwazam ze na tabka jest lepszy ogolnie mowisz ze 8gb a 2 gb na apki czyli order i jesli nie masz mozzliwosci przenoszenia apek na memorke to masz jakiesz 300mb free na inne apki a to malutko.Root daje ci maksimum mozliwosci a przy gwaracji moesz go usunac i tak naprawia :)

A co powiecie na ASUS Memo Pad HD 7?

juz samam nazwa mowi duzo :) wiesz w razie awarii znajdziesz pomoc :)

Kood a kim bedziesz grac XD?

bo ja mam monka gralem warem i dalej nie wiem kim :/

spaczenie przez necro w ws

Dobra teraz czekam az beda mieli czas podlaczyc neta.

Mam pytanko na jakim serwerze gracie i pare porad co robic na poczatku?

Dobra teraz czekam az beda mieli czas podlaczyc neta.

Mam pytanko na jakim serwerze gracie i pare porad co robic na poczatku?

Sam za dlugo nie gram ale porada,jesli chcesz byc tankiem to wybierz ta groge w tallentach mianowicie "Guard" i tam bedziesz mies skille pod ten tryb prowadzenia postaci.

Ja obecnie nie gram bo szczerze nie mam pojecia kim ,fajnie by wygladala gra rogalem z 2 swordami ale w hu takich osob juz jest,natomiast granie hilerem tylko dla dung tez jest toszke nudne.Co do rasy to w hu elfow ...doslownie jak w ws wszedzie elfy,wojownicy,magowie,rangery.....wszystko elfy pewnie dlatego ze wysokie i chociaz human wyglada jak szczuplejszy kuzyn pudziana to i tak jest przy tym niski.Rasy maja swoje bonusy,wiec radzilbym Ci human badz ork.

Co jeszcze mzesz expic na q a jest ich sporo i rozne badz na spotach gdzie atwiej zabic op moba jest taki w lokacji oldring ale czest pelno tam ludzi gra no i tez to latwy zrobek kasy.

Jak zrobisz char to napisz tutaj nick tylko dokladnie...

Ja chyba wezme undeda :P ne wiem czemu ale przez ws zryta czacha XD milego grania kood mam nadzieje ze dzis sie spotkamy w grze.Obecnie nie mam chara bo nie wiem kim chce grac i jak...help

Ja juz pykam troszke

ja nie gram nie mam weny na ta grę poprostu wydaje mi się nudna i to do bólu, mało klas to jest bolaczka, co z tego ze 2sciezki, nudaaaaa... Hu z mmo, obecnie tylko offline gram no i na ps3 online. Czekam aż order da nowe klasy...