Jump to content

Arkdaşlar bır baksanız

Acemitürk

Recommended Posts

Arkadaşlar bu yeni versionla alakalı v2.8 oyunu indirdim ama oyun çalışmıyo oyunu indirdiğimde ya sertifikası eski diyo yada telefon ayarları ile alakalı bir şey yazıyo bu oyunu oynayan bir kisıye sordum sen nasıl oynuyorsun diye dedi kı ben telefonu kırdırdım ve oyuna öyle girdim diyo. Ben telefonumu nasıl kırdırcam bi yardım etseniz

Arkadaşlar bu yeni versionla alakalı v2.8 oyunu indirdim ama oyun çalışmıyo oyunu indirdiğimde ya sertifikası eski diyo yada telefon ayarları ile alakalı bir şey yazıyo bu oyunu oynayan bir kisıye sordum sen nasıl oynuyorsun diye dedi kı ben telefonu kırdırdım ve oyuna öyle girdim diyo. Ben telefonumu nasıl kırdırcam bi yardım etseniz

Telefonunun Tarih ayarlarına bir bak. Olmadıysa, Şuradan indir:

http://forum.warspear-online.com/filez/

Telefonunun Tarih ayarlarına bir bak. Olmadıysa, Şuradan indir:

http://forum.warspear-online.com/filez/

aga indirme yarıda kesiliyo hep bide telefonun versiyonu düşükmüş yükseltmem gerekiyo ama bilmiyorum tel markası n95 8gb aga bir el atın 2gundur oynuyamıyom kendimi kötü hissediyorum :-)

• 2 months later...

N95 8gb çalıştırır oyunu dert etmeyin tüm versiyonlarda.

Sertifika hatası için şu yolu izleyin. Ayarlar/Uygulamalar/Uyg. yöneticisi/Yazılım yükleme/Tümü yapın.

Yükleme sırasında da telefonunuzun tarihini bir yıl yada 6 ay gibi deneyerk geri alın.

Olmazsa tekrar yazın bakarız.