Jump to content

PVP SERVER

burq

Recommended Posts

Arkdaslar sizcedevoyunun pvp versiyonu ciksa guzel olmaz mt2pvp, knight online pvp gibi doom yapmak kolay + basmak zor olsa oyunun dosyalariyla yapamazmiyiz bu isi mt2 pvp gibi

sadece pvp atmak mc elf arasında buyuk savaslar acmak doom un kolay yapıldıgı ama + nın zor basıldıgı bı pvp server olsa guzel olurdu dıye dusundum aslında mobıl ıcın deılde pc ıcın bıle olsa guzel olurdu tarafımca modum :give_rose:

modum bırde galıba bu pvp server ısını normal oyun sırketı yapmıyor bıldıgım kadarıyla bu ıslerden anlıyan normal oyuncular oyunun dosyasında bı kac degısıklık yapıyorlar ınsallah boyle bısey olur :'( :give_rose:

• 3 months later...

Ben bir ara uğraştım öyle bir şeyle gerçekten zor işin içinden çıkamadım online olmayan halini yapabilirim indirip single player oynayabilirsiniz ama online yapmanın bir yolunu bulamadım hamachi falan olayları yok metin2 pvp sine arkadaş çagırır gibi milletide çağıramam yani tek başınıza oynayıp ben zevk alırım yinede derseniz bir daha uğraşırım.

Ben bir ara uğraştım öyle bir şeyle gerçekten zor işin içinden çıkamadım online olmayan halini yapabilirim indirip single player oynayabilirsiniz ama online yapmanın bir yolunu bulamadım hamachi falan olayları yok metin2 pvp sine arkadaş çagırır gibi milletide çağıramam yani tek başınıza oynayıp ben zevk alırım yinede derseniz bir daha uğraşırım.

Sabırsızlıkla bekliyoruz :) Her şekilde bir deneriz.

Tamam o zaman okullar açılınca bizim üniversite evindeki coderlerle bi iş başı yaparız  ;)

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...