Jump to content

İSTANBUL GUİLDİ YAZİKLAR OLSUN

turkteam

Recommended Posts

arkadaslar ben daha son 2 gune kadar bu guilddeydim.cok cabaladim elimden gelenin fazlasini yaptim.150k gold ve 20 tlde gercek para harcadim ve 15 gunde 13k gp kastim en az.2 gun giremedim sadece oda amca vefat etti onun icin bunuda oyuna girip belirtmistim.beni attilar guildden dedim tamam eyvallah .aynen sunu dedim ahmet abim bugun son gun beni al da atma guildden son gun acikta kaliriz ben hakkim oldugu icin bunu dedim oda dediki siz kutumu dusunuyonuz hala ne hakkiniz var falan filan yok biz 5 tane turk arkadastan sade 2 sine verilcekmis kutu her neyse son gun aldi guilde 1 saatte 1508 gpkastim sabah bi girdim bi baktim yine atilmisim madem aticaktin niye guilde alip kastirdin dimi ama? o son gun bile gorevleri yetistiriyim diye 20 k param gitti gorev itemlerine bana dediki 2 gun kasmadin ben o 2 gunde neler cektim dedi bende soruyorum senin ailenden sevdiklerinden biri olse oturup oyunmu oynucaksin? yani yaziklar olsun ne diyim bu sabah gitti 12 sta verdi millet 11 k ya satiyo ona bile allah razi olsun demistim ta ki duydum ki benden daha az kasan adamlar yarim kadar para harcayan adamlar guilde alinmis ve slotlarini satmislar 350 k almislar adaletmi bu ? ben bunu duyduktan sonra yaziklar olsun dedim bunu yapmasalardi yuzde 50 zararim olmasina ragmen allah razi olsun demistim.simdi bilmiyorum allaha inaniyolarmi ama ben hakkimi GOKHAN abi disinda herkese haram ediyorum adama dedimki bizim turkleri alalim kimi aticam falan diyodu sabah bi baktim 6-7 slot satti guildden vicdaniniz rahatsa birsey demiyorum size

guya ben abi acikta kalmayalim diyince hakkimizi savundugum icin bana kizmislardi siz kutumu dusunuyonuz amac turk guildinin ismini duyurmak diyolardi madem siz bunu dusunuyodunuz duyurdunuz elikanliysaniz acikta kalan kisilere verindekutularinizi bende diyim helal olsun az birsey delikanliysaniz.bana verin demiyorum acikta kalan kisilere herkes arkamdan vurdu be bi oguzanla mucahid vurmadi bu arada bi kisi var o o verdiginiz parayi bolussun bende birsey bilmiyorum

Ahmet kardeşim durum anlattiğin kadar kolay değil.Türk guildi diyosun Türk gücü diyosun ama gordugun gibi adam gibi kasamadigimiz icin cikmak zorunda kaldik.Eger yardima gelen bir iki yabanci arkadas olmasaydi 2.lik hayal olurdu.Guild yönetmek zordur hele turnuvadaysan.Ahmet abiye hicbir sekilde kizmaya hakkin olmadigini dusunuyorum.Baskan bize slot verse bizim 5 katimiz gp kasan kisilere ne verecekti.Kendince hakli oldugun sebeplerin var biliyorum Allah rahmet eylesin amcana cok uzuldum duyunca ama boyle bir baslik acman cok ayip olmus.vesselam....

hakkim var kardesim eger bastan denilmiyosa sizi aticaz diye ve bende harcama yapiyosam  miss gibide hakkim var diyosun yabancilarimi atsin kardesim sen bugun girmedin sabah 6-7 slo yer satildi yer yokt madem nasil satildi .madem atilcam niye son gu alip kastirip yine sabahina atiyolar .diyosun ki kasmadik ben gunde en az 1 k kastim sunuda hairlatiyim yabancilara hergun ticket ve sta veriliyodu gunde en az 100 arena yapiolardi tabiki biz daha az kasicaz sade gorev yapiyoduk.yabancilar sade gorev yapsaydida gorseydk .keske sonuncu olsaydikta turklerle olsaydik umrumda olmazdi bende bu kadar diyom kuru kanka para icin demiyelim kendine yakin olanlari tuttu guildde bnden daha kotu kasanlari bizi atti bu daha dogru

Sen turk guilde para kasmayamı geldın yoksa yardım etmeyemı once onu merak ettım..arkadaş madem duzgunce kascaktın elin yabancılarına muhtac bıraktırmıcaktın ,3 gun yoktun tm haklısın cenazen vardı ama benımde herkezin emeginin karsılıgi ıcın bırşeyler yapmam gerekıyodu ve senı attım guılden ..ve turnuvayı kaybetmıştık bırakmıştık ama toplanıp geldınız bız odul ıstemıyoz yardım cagırak odul onların olsun yeterki turk guildın adı duyulşun dedıniz ve adam çagırdık..ve kazanıncada verdıgım sozu tutup adamlara odulunu verdım bu arada dısta kalan yardım eden arkadaslara da tamda olmasa odulun yarısını verdım..kusura bakmada adamlara tabı tic ve stam verıp gp kastırtcam senın +1 itemlerınle şenı aranayamı gonderem sacmalama...slot u da herkez kendi şattı hakkını ,yalan atmana gerek yok ...

ben turk guildine para kasmaya gelmedim ama kendin diyosun +1 item diye zarar etmeyede gelmedim itemlerimi sattim sende biliyon neyim varsa koydum ortaya fazlasini bile koydum niye koydum bunlari kazanacagimza inaniyodum ve ordan gelicek kutuyla karsilarim dedim bu 1. ben zaten duzgunce kastim bu 2. 2 gun zorunlu kasamadim sadece ben asla odul onlarin olsun demedim allah yukarda ole birsey demis olsaydim hic kendimi sıkıp o kadar para harcamazdim  millet gibi hic para harcamamis olsam cok umrumda olmazdi turk guildinin 2. olmasi guzel birsey ama bana cokta birsey saglamicak oyle birsey demem icin uzerimdekilerin hepsi full item +7 den asagi olmamasi lazim sen yabancilara verin odulu yeterki 3. olalim diyenlere vermicektin ama onlar aldi cok komik kim yalan atiyosa allah yukarda ( sizin icin onemliyse)

günde 15 gorev yapıp ahmet abi pot ver ahmet abi arena tic. verle gp kasılmıyo aslanım okadar delikanlısın o zaman zararını karşılamak için sana verilenleri de yazacaksın seni madur etmemek için teline kontur yuklemeyi teklif edildiğinide yazacaksın senin ne için guilde geldiğin belli camur at izi kalsın herkez kimin ne MAL oldugunu çok iyi biliyo bu oyunda, ben AHMET KURT kadar adaletli olacak 2. bi kişi gormedim bu guildde babamın oglu değil ama şimdi cok daha iyi anladım ki neden seni atmıs...

ben asla yalan konusmam eger ben demis olsam yabancilari alalim 3. olalim kutu almasakta olur deseydim o kutuyu almazdim sozumu tutardim (ki yinede kutu falan alamadik ta) ama hem bu lafi diyip hemde kutu alanlar var bence siz onlara yapin bu kelimeleri  cunku ben demedim oyle birsey ben biraz once girdim  onkolik abi bana gelmis diyoki karaktersiz ve sereflinin tersi varya soyluyemiyorum direk cunku oyle hakaret ediyo niye ? gercekleri konustugumuz icin senin o lafi demen icin benim kutu alip almadim demem gerekir  guilde elimden gelenin fazlasini yaptim en dar zamanimda borc 20 tl alip sirf gokhan abi ahmet acil ihtiyacimiz var dedi diye bunlari yapmayip yaptim dersem en bu hakareti bana edebilirsin yalan konusursam bu hakareti edebilirsin goster bi yalanimi (ama sende yalan karistirmadan) bende dicem ki evet oyleyim ama ben yalan konusmuyom abi ben bana yapilan iyilikleride kotulukleride asla unutmam mesela emaraldda oynarken ben KURUTR BEKİRDİ İSMİN GALİBA KARDESİM BEN AAWA DEATHKNİGH VARDİ YA İSTE BU KARDESİM BEN MEHMET ABİ FALAN ELF LABA GİTMİSTİK ORDA TAM BANA LAZİM OLAN DESERT ARMOR DUSMUSTU KURUYA COCUK GOZU KAPALJ BANA VERDİ 1 sene oldu sorun belkide kendi unutmustur . ozledim hepsini mehmet abim bkir omer bi abi daha vardi cok sevdigim ismini tam hatirlamiyom oda vardi suleymandu galiba oyunda simdiye kadar tanidigim en iyi insanlar DERHAn da var bnde mehmet abi 100k lik item gozu kapali vermistim yani biz boyleydik ve sorun onlara bugune kadar en ufak yamugum oldumu bu arada MUCAHİD KARDESİM SABAHTA DEDİM AHMET ABİYE ABİ MUCAHİDİ UNUTMA O COCUGA SOZ VDRDİM BEN HAKKİNİ VER DEDİM BİLMİYOM VERDİMİ AMA VERMEDİYSE ARA HAKKİNİ

en basi okudunmu onkolik ilk bi okumayi ogren be bana verilmis olanlari yazdim ben telefon numarami verdim nerde kontor ? o bos muhabbetti o o kontoru atcak ha ?  ben hicbir zaman tick istemedim onu isteyenlere soyle sor bakiyim cok adaletli olan abine 1 tick kullanmismiyim tam tersi 15 set tick koydum bankaya ama seni tebrik etmek lazim yaglama yikamada iyisin hani diyodun turk guildin ilk 3 e sokun yeter baska birsey istemiyom diye tut sozunu niye aldin o zaman ? kimse burda bos laf etmesin iste arkadaslar ben 5 kisi hakkini korurken acikta kalanlarin millet boyle yapti guildin yarisi yok soyle boyle diyerek uzerime gldi gokhan abim bile ozelden dediki aslansin ben dedim cunku abi arkadaslarla paylascam kutuyu alirsa ben kutuyu alsaydim biriyle paylascaktim kim daha adil ? dedigim gibi onkolik ilk bi oku dogru duzgun ben bana verileni soyledim zaten sizin guildde bi gokhan abim var benim icin bide 2-3 kisi daha

Vallaha yaziklar olsun senden hic boyle birsey beklemezdim Ahmet abinin hakkini yemissin o adam adamin dibidir daha 1 kisinin hakkini yidigini gormedim sen para pesinde kosturan bi adammissin bi kutu icin dustugin hallere bak yaziklar olsun dicek bisey yok ama Ahmet abiye saygisizlik etmissin ve oyunda filan bana pm atma ignore eder gecerim...

senin daha bildigin ufacik sey yok konusma bosuna konuyu bile okumamis gelmis madem delikanlisin verilenleri yaz diyo zaten yazdim kontor gonderseydi ben senin dedigin gibi bi insanmiyim kontor almis olsaydim onuda aldim diye yazardim ki boyle konu acmazdim cunku o zaman zararlarim karsilanmis olurdu ve guildden atilmam umrmda bile olmazdi sen sag ben selamet derdim alin butun kutular hatta allah daha cok versin hepsi sizin olsun derdimm ben hakkim olandan 1 kurus fazla istemedim eksigide kabul edemem kusura bakmayin

yav utku birak ya anlasilan ahmet abi milleti orgutlemeye baslamis utku sirf bunun icin uye olmus tebrik ederim soyledigimin hangisi yalan ? sen aldin 170-209 k para belkide harcadiginin 2 kati (ne kadar harcadigini bilmiyorum onda soyluyimde hak gecmesin) nooldu hani 2 kut alip 5 kisi paylascakti yalan oldu basta oyle konustuk ahmet abide tamam oyle olsun demisti onu bile kabul etmistim be nooldu ? yalansa yalan de 20 tl senin icin onemli olmayabilir ama benim 1 haftalik yol ve yiyecek param 20 tl mi verdilermi ? ne oldu gitti o o hak degilmi peki hakkimi yemis lmadilarmi 2 haftalik emegim pardon 2 gun cenaza vardi 1 hafta 5 gun ? bunlar hak degilmi ben parayi dusnmuyom atilcaksam niye alindim parami harcattilar ben hakkimin pesindeym FARKİNDAYSANİZ KİMSE SOYLEDİKLERİME YALAN DİYEMİGO SADECE AHMET ABİYİ SAVUNABİLİYLAR HİC BOSUNA YORMAYİN KENDİNİZİ BEN BİRSE İSTEMİYORUM ARTİK AMA HAKKİMİDA HELAL ETMİYOM

bu ahmetkurt oyunda pm atana bıle cevap vermeyen bı kısı kardesım sen bu kurtt un guıldıne gırmekle hata etmısın adamlar cıkarları ıcın donunu bıle satar

+1 itemlerinle senı arenayamı gonderecktım dıyo kardesım sana madem bastan  almasaydı senı guılde, gp kastır kastır at varmı boyle bısey

siz yemin ederim bu oyundan zerre kadar anlıyosanız.turnuwaya katılan bır guildın arena ptsi +1 itemi olanlarımı gonderir amaç gp kasmak...seni guilden niye attım ? İki gun mazeritın vardı 2 gun de gorev bırıktırip potla 600 gp kastın die kasamıyosun dıe ama atıpda şenı ortadamı bırak tım? Zararını da verdım daha ne istıyon? Burg sana gelınce pm ye cevap vermemişim ,belkı mesguldum belkı o an afk idim ,belkı gormedım?

kardesim ilk once durumu iyi anladigin icin ve anlatmak istedigim kavradigin icin tesekkur ederim ama ahmet abi icin kendi cikarini dusunuyo kesinlikle diyemem cunku oyle birseye sahit olmadim en azindan benim bildigim kadariyla pm konusunu yasamissinki biliyon bunuda turklerin birbirine yardimci olmasi gerektigini ve allahin selami alinmasi gerektigini dusunurum bu konuda bireysel degil genel olarak soyluyorum kesinlikle bireysel anlasilmasin kastir kastir at derken gold paramin cogu karsilandi fakat 20 tl bosa gitti ve tabikide elimden geldigince kstim emegim var 13  gunluk ama o helal olsun ona lafim yoksadece 20 tl benim 1 haftalik yol ve yemek param ona yazik oldu onu haram ediyorum

rabi bajk oyundada dedim kac kere ben potla 1k dan asagi kasmadim hic sinirim bozuluyo bunu dedikce sen mucahie dedin ki buneya 2 gunde potla 1k kasmis diyip attin cocugu karistiriyon ben potla 1k dan az kasmadim gunde ayrica sadece oyunda harcdigim goldumun buyuk bi kismi karsilandi fakat 20 lira benm 1 haftalikmasrafim yemin ederim ona nooldu?