Jump to content

powrot do gry :D


Cienisty

Recommended Posts

Siemanko tu stary (pierwszy) owner terravity :D naszlo mnie znowu pograc w ws i chcialem sie dowiedziec czy na eu jest jeszcze ktos ze starej ekipy? :) tym razem bede gral rogalem nick Cienisty :D

 

 

 

 

Jednak robie loczka :P - moj konik ^^ nick Vavavoo

Link to comment
Share on other sites

Siema xd teraz to zobaczyłem, nwm czy grasz dalej lockiem i czy wgl dalej grasz, ale jak coś to ròb shamana lub rogala.

Te dwie klasy dostały zajebiste skille nowe. Pisz w grze jak coś. Lock to dno :crazy:

Link to comment
Share on other sites

może mi ktoś doradzić jak rozwijać skile u warlocka? Który najpierw maksować? I jak ogólnie sprawuje sie ten nowy skill?

 

Inf nie radzę Ci grać Warlockiem na arenie Priestem zawsze ubijam a nie jestem dobrym graczem.. nie dawno zacząłem grę... lepszy jest szaman jest niezniszczalny;p

Link to comment
Share on other sites

a tam gadanie..warlock słaby? To co można powiedzieć o magu? :lol: przecież połowa legionu to warlocki

z tego co czytałem to ten nowy skill działa podobnie do skila priesta ale dokładnie co i jak to nie wiem

a warlockiem w sumie nigdy nie grałem - wbiłem 3lvl i chciałbym spróbować, a jak nie wypali to przełoże itemy na shamana bo takie same nosi xD

Link to comment
Share on other sites

najwięcej graczy jakich spotykam to DK,Roque,Shaman nie wiem czy więcej jest Warlocków od tych co wymieniłem

Link to comment
Share on other sites

Wy locki nie macie szans ubić healera xD Było fajnie kiedyś, ale się skończyło. Idź graj w legendy :snorlax:

 

Snorlaxow nie ma ._. Ale sa psy, jaguary, wilki, smoki, smoki komodo, kostucha etc.  ;D

Link to comment
Share on other sites

siema odzyskalem stare konto na 4um wiec juz nie bd tamtego uzywal:D gram jednak shamem nick Worldcat (postac w budowie) jaki build lepszy na druidow 5heal,blind earth czy 5 heal,blind,ball?:)

Link to comment
Share on other sites

heal i blind na maxa, quake na 3. na koniec lightning shield na 3 sobie dasz. Ball to strata sp, nie tykaj go xd

 

Ja na początku też się pytałem co dawać itp.. ale ostatecznie zrobiłem po swojemu i kilka osób się pytało już mnie jak rozwinąłem swoją postać. Najlepiej ogarnąć ile daje każdy skill na 5 i wtedy się zastanowić co i jak.

Później jest przyjemniejsza gra jak używa sie skilli które się bardzo podobają  ;)

Link to comment
Share on other sites

quake jest slaby ball zawsze pamietam jak mialem locka robil dym na 1v1 a ten shield zostawie w spokoju bo i bez tego uwazam shaman ma niezly supp:P odpada wersja 3, 3 5 5 bo to szkoda skill pointow :P pytanie co w praktyce lepsze earth czy ball?:)

Link to comment
Share on other sites

To co pamietasz sie nie liczy. Teraz 1na1 healerow to pare minut czasem. Olejesz quake-->padniesz od melee z high ampem. Troche mi brak quake na 5lvl teraz, no ale musialem tego shielda dodac. Skille ktore ci podalem + full gt z arena staffem to przepis na shamana uniwersalnego. Lejesz wszystkich(wyjatek jakis rang +10 z fartownym blessem), leczych wszystkich, latasz wszedzie itp. xd. Nawet jak widze melee/rangow na arenie to nie chce mi sie zmieniac eq na big resi z normal defem. Serio tak cie to 200 dmg z balla wiecej rajcuje? :crazy:

Link to comment
Share on other sites

shield ma sens na 3lvlu dopiero bo trwa 30 sekund. W pve jak wbijesz sie w moby to doslownie zaczyna sie burza xD

W pvp shield na pszczoly, poison, chopa etc. to tez miodzio xd  wez w grze sie odezwij:P

Tu masz pokazik shielda z 3 mobami na sobie

Link to comment
Share on other sites

Grubo widze to nie tylko absorbuje ale tez odbija dmg :) to jednak zrobie tak jak mowisz :D napisze w grze pogadamy bo mam jeszcze pytania odnosnie eq bo sie pozmienialo :give_rose:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...