Jump to content

Mlodziak

Members
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

  Never

About Mlodziak

 • Rank
  Hero from Nowhere

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location:
  POLSKA!
 1. ok. start 20:30 (poland time) 14:30 (usa time)
 2. no tylko że do 80 levela trzeba by wprowadzić jeszcze setki eq, a może nawet tysiące, a jak oni mają nawet 15 tych samych potworów tylko z innymi nazwami to widać ich zawzięcie do pracy, i widać dlaczego jest tylko 18 lev. teraz niech się zajmą prostymi update takimi jak depo czy też klany a nie upami do 80 lev.. muszą zrobić tą grę taką żeby szybko się nie nudziła, żeby ciągle było co robić a nie hunty albo arena.
 3. Tomorrow we start by 17:00 (poland time). Before you start, please write to the Trade "we have a group to kill six shadow, come!", I'm sure someone will join
 4. @up hmm, jakby mieli zrobić tą grę do 80 levela, to ta gra powinna nosić miano "beta", a tak pozatym wyobraź sobie to że oni by ci po kolei robili, np. teraz update i możliwość wbicia 25 lev, później 35 itd.. a pomyśl co by mieli osoby które dopiero by zaczynały a byłaby możliwość wbicia 80 lev.. porażka.. mi by się nie chciało, bo wszystko w tej grze jest monotonne...
 5. może łącze się w wifi przerwało i ci pobrało pieniądze z konta.. bo za to nie mogło ci pobrać, bo numery sms'ów są polskie i 2 końcówka to 6 czyli 6zł + vat, tak to już jest wbudowane i nie mogłeś za to więcej zapłacić..
 6. ostatnio sprzedałem 2 gladiusy, sprzedawałem 1 po 25k i 70 ticket : )
 7. crimson, na komendę z tym idź : )
 8. @REFRESH dodane google.translate
 9. tak jak wyżej. ale jak masz dość dużo gold to możesz kupować eq od ludzi, lub posiedzieć na bossach i sam coś dropnąć. polecam hunt na granite, z niego leci falchion, możesz sprzedać za 70-150 ticket + 20k i jeszcze tickety sprzedać. (10 ticket 3-6k) i pokupować eq. 1 rzecz o kolorze purpurowym na 13-15 lev stoi po 5-15k.
 10. nawet jakby kupił 3x 300 mc to by mu zostało na koncie jeszcze 15zł.. może miałeś źle ustawiony internet i zeżarło ci z konta na połączenie sieciowe?
×
×
 • Create New...