Jump to content

Endurance set!!!!!!!!!!!

mrtxxxx

Recommended Posts

Bende endurance set var.Normalde kafalıkta ve göğüslükte 1.set bonusu yani defans bonusu açık.Biraz önce endurance botunuda buldum.Ama bi sorunla karşılaştım.Bottaki 1.def bonusu açık görünüyo ama ordaki 397 def benim genel defime işlenmiyo.Linklerden kontrol edebilirsiniz ne yapacağım?Опубликованное фотоОпубликованное фотоОпубликованное фотоEn alttaki resimde botu takmış halim var arka terafta şeffaf bi şekilde görebilirsiniz defimi

Sorun gerekli yerlere iletilecektir.

@Izmircoast: Defanslara iki resimde dikkat ederseniz sorunu anlarsınız. Defans düşmüştür.

Sorun gerekli yerlere iletilecektir.

@Izmircoast: Defanslara iki resimde dikkat ederseniz sorunu anlarsınız. Defans düşmüştür.

duzelttim sonradan dikkat ettiyseniz Kaan Bey. :bad: :bad:

ayrica o sorun degil bilginize. seti tamamlayinca gorundugu kadar ozelligi veriyor set eksikse bir kismini veriyor.

ben 2. bonustan bahsetmiorumki.1. bonustan deffans bonusundan bahsediyorum.Birde açık olarak gösteriyor defans bonusunu ama işlenmiyor

Şöyle bi durum ortaya çıktı!önce göğüslüğü sonra botu takarsam hem göüğüslüğün hemde botun def bonusu geliyor.Sonra kafalığı takıyorum bu seferde kafalığın bonusu gelmiyor.Önce kafalıkla botu taktığımda da göğüslüğün bonusu gelmiyor :wacko: :wacko: :wacko: (edit:hangi iteminkinin gelip hangi iteminkinin gelmediğimi bilemeyeceğimi farkettim ;D çünkü zaten hepsininki açık gözüküo)

bende ikinci bonustan bahsetmiyorum zaten ilk bonusun tamamini alabilmen icin gene seti tamamlaman gerekiyor.

O zaman neden ilk bonus açık gözüküyor?

O zaman neden ilk bonus açık gözüküyor?

vallahi onu oyunun yapimcilarina sormak lazim ben oyunda gordugum farkettigim ayrintilari paylasiyorum bir oyuncu olarak sen de moderator olarak bi arastirip bizi bilgilendirirsen seviniriz. simdiden tesekkurler. :) :give_rose: