Jump to content

Modum bi bilgiye daha ulastim charim hakkinda

yesex

Recommended Posts

Modum suan charimin id si ayni ama Adam ona bi gmail hesabi acmis Nasil geri alabilirim itemlerini sayabilirim İlk İd mi bilmiyorum İtemlerim i biliyorum

Benim ingilizcem cok kotu..:D sadece Ana kelimeleri biliyorum yardimci olurmusunuz modum?

Tabi, atacağın mesajı bana özel mesaj olarak yolla.

Lanet olsun :( Char ban yemis... modum ban acilamazmi ? Sucsuz oldugumu kanitlarsam bani acarlarmi id lerimin cogunu biliyorum onlarca mcoin cektim hepsinide kendi telefonumdan

Modum, çalındığını kanıtlarsak eğer süresiz ban yemiş char geri açılır mı ?

Modum benim carimda ban yedi ama onemli olan char degil daha buyuk bir sorunum var telim ip ban yedi ama benim yuzumden deil benim arkadas bnm telden arada bi oynuyordu acaba bana ticket konusundan yardim edermisin baya duygusal bi mesaj yazarsak char degilde ip ban acarlar belki bende sana her vakit dua ederim bak O:-) ;D

Modum, çalındığını kanıtlarsak eğer süresiz ban yemiş char geri açılır mı ?

Evet, mümkün.

[/size]

Modum benim carimda ban yedi ama onemli olan char degil daha buyuk bir sorunum var telim ip ban yedi ama benim yuzumden deil benim arkadas bnm telden arada bi oynuyordu acaba bana ticket konusundan yardim edermisin baya duygusal bi mesaj yazarsak char degilde ip ban acarlar belki bende sana her vakit dua ederim bak O:-) ;D

Malesef bu pek mümkün değil gibi.

Char onemli degilde modum ip ban acilmazmi diyorsun yani :cray:

ip ban hiçbir zaman açılmaz burak

Krdesm bnce ip ban cok sacma ip ban yiyen kisi zaten pc den oynar ordan yediyse tel alir yine oynar cogu kisinin zaten 2 teli var birinden yise yine birinden oynar

camel 6 buçuk lira olduktan sonra iki arkadaş hep camel almaya başlamışlar bir yerde buluşup otururken paketleri karışır olmuş ondan sonra adam arkadaşına senin paketin de camel benimkide bundan sonra seninkinin adı mustafa camel olsun demiş

bi gun oyundan atti id ve sifre yanlis dedi support attim ban attilar Kusura bakmayin ama Salakmi bunlar chari versinler diye support atiyrm chari banliyolar. Aksam aksam gunaha sokacaklar . bu oyunu oynamak zaten bastan bi hata Ama neyse

modum char degılde su ıp ban actırmanın hıc bır yolu yokmu cıdden cok sacma olan bı yanı var bana ıp bana attılar ama ben pc den yıne oynuyorum ona atmamıslar ban yedıgım cardan ben kendı pc ımdende cok gırdım ama sadece tele atmıslar

bi gun oyundan atti id ve sifre yanlis dedi support attim ban attilar Kusura bakmayin ama Salakmi bunlar chari versinler diye support atiyrm chari banliyolar. Aksam aksam gunaha sokacaklar . bu oyunu oynamak zaten bastan bi hata Ama neyse

bazen oyle oluyo banada cogu kez oldu oyunu kapatip acmadan duzelmiyo

Cari vermediler ki :/ Attiklari e-mail Suresiz ban yedigimi anlatiyordu Verseler keske artik mumkun degil sanirim

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...