Jump to content

Rogue Yardım (Genel Yardım)

Synerqix

Recommended Posts

Merhabalar

Ben yeni başladım ve rogue açtım bana yardım edebilcek varmı acaba?

1 - En çok türk hangi sw de var

2 - En iyi char sizce hangisi?

3 - mcoins almayı düşünüyorum alınca nerelere harcamalıyım

4 - Rogue skill dizilişi nasıl olmalı ve arenada sırasıyla hangi skiller vurulmalı son olarakda skiller ne işe yarıyor türkçe açıklamaları neler?

Bu 4 sorumu yanıtlarsanız çok sevinirim

Teşekkürler Herkese İyi Forumlar...

En çok Türk oyuncu Sapphire sunucusunda gibi gözüküyor.

Sana Rogue becerilerini Türkçeye çevirebilirim. Ancak şuan biraz yoğunum bana biraz zaman vermen gerekecek.

• 2 weeks later...

Rogue kullanıcısıyım ben taktik v.s verebilirim

Skiller:

Mercilles strike: Rakibe fiziksel hasar verir. Roguede ilk lv 5 yapılması gereken skill.

Gouge: Rakibi bir süre etkisiz kılar. Eğer rakip hasar alırsa gouge etkisi geçer. Ayrıca stealth açıkken gouge kullanılırsa stealth etkisi devam eder. (Roguelerin can simidi olan skillerden biri. Arenada rakibin tekini etkisz bırakıp diğer rakibe odaklanılabilir. Ayrıca 1v1 de hp azken gouge atıp stealth ile kaçılabilir. Tavsiyem arena için 2. lv 5 yapılması gereken skill)

Stealth: Roguenin avantajlarından biri. Stealth aktifken atak belli bir miktar artar. Skillin seviyesi arttıkça ekstra atak ve stealth süresi artar (Rakibe vurulduğu anda stealth otomatik kapanır. Ve saldırı süresince (hasar aldığın veya verdiğin sürece) stealth kullanılamaz. 1v1 de goge kullanıldığı zaman stealth kullanılabilir.) Tavsiyem arena için 3. 5lv yapılması gereken skill.

Dodge: Kullanıldığı zaman bir süre ekstra dodge şansı verir.

Kick in the back: Rakibin isabet oranını düşürür. 

skill point dağılımları 1-8 mercilles strike 10-14 gouge 16-20stealth.

öncelikle cevabın ve ilgin için teşekkürler söylediğim gibi yeni olduğumdan daha pek bişey bilmiyorum bir sürü char denedim en son ranger 11 lwl de bıraktım sevmedim şimdi bd açtım çok hoşuma gitti sanırım bunu kasıcam bd ile ilgili yeni bi konu açtım bilgin varsa oradan yada özel msjdan yazarmısın bana

teşekkürler...