Jump to content

PL SERVER!?


mrDramma

Recommended Posts

Witam wszystkich

Jakis czas temu wpadl mi do glowy pomysl. W zwiazku ze w ws jest naprawde wielu polakow chcialbym zaproponowac rozpoczecie sie staran o utworzenie polskiego serwera. Na poczatek pytanie , czy jest ktos za tym?

Link to comment
Share on other sites

Nie ma sensu i tak wszyscy by grali na swoich postaciach na eu (chyba że była by możliwość przeniesienia postaci ale pewnie nie wszyscy też by chcieli)

Link to comment
Share on other sites

Nie zgadzam się, na Sapphire gra teraz po stronie mc około 20polakow, a po stronie elfow z 30-40. Wiem też, że na ruskim jest  kilkunastu. Osobiście uważam, że to niezły pomysł, ale wątpie by admini zechcieli nam przenieść postacie. Choćby z tego względu, że tworząc taki serwer mogliby nieźle na niektórych zarobić. :pleasantry: :diablo: 

Link to comment
Share on other sites

Gdyby istniał serwer-PL i była by możliwość przeniesienia postaci to z chęcią  bym na nim zagrał.

Lecz takowego niema

Link to comment
Share on other sites

Po co wam tlumaczenie na pl jak i tak wiekszosc nei czyta tego co jest tam napisane, a zwroty typu new game itd sa wam na pewno znane.. Ludzie uczcie sie angola, warto!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...

I jak, bedzie ten polski serv?:) Ktos probowal pisac do snorla?

 

Prawdopodobnie bez zmian. "Jak będzie dużo dużo polaków, zrobimy serwer".

Może jakiś postęp będzie, jak snorlax/roland odpowie w sprawie tłumaczenia.

Link to comment
Share on other sites

 

jak bedzie pl server to moge grac na eu nawet word chatu nie ma co czytac bo zal

 

Od tego jest opcja Ignore xD

Swego czasu miałem 27 pl elfów w ignore, którzy spamowali World Chat xD

Bardziej od pl serva wole przetłumaczonego Ws'a. Jestem przekonany, że wielu nowych graczy by do nas dołączyło.

Link to comment
Share on other sites

Od tego jest opcja Ignore xD

Swego czasu miałem 27 pl elfów w ignore, którzy spamowali World Chat xD

Bardziej od pl serva wole przetłumaczonego Ws'a. Jestem przekonany, że wielu nowych graczy by do nas dołączyło.

 

Oby tylko Warspear nie podzielił losu Tibii.
Link to comment
Share on other sites

Od tego jest opcja Ignore xD

Swego czasu miałem 27 pl elfów w ignore, którzy spamowali World Chat xD

Bardziej od pl serva wole przetłumaczonego Ws'a. Jestem przekonany, że wielu nowych graczy by do nas dołączyło.

 

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Myslsiz ze dla graczy plusem jest to  ze moga sobie poczytac czy ze moga sobie pograc? Mi sie wydaje ze to drugie raczej.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Również jestem za przetłumaczeniem gry : ) Choć angielski znam dosyć dobrze , to Polski by się przydał . Wcale ażtak dużo tłumaczenia w tej grze nie ma . Jakaś jedna kompetentna osoba znająca bdb. język angielski przetłumaczyła by to bez problemu , ale to już jest problem finansowy .

Link to comment
Share on other sites

Okej, ustalone.

Jak dostanę 100zł to przetłumaczę Warspeara. :^)

 

ok mogę zapłacić,pytanie czy jest sens pl serca,grac to samo,od nowa tylko z większą grupa Polaków i raczej nieznanych skoro większośc i tak zostanie na aktualnych serverach,ci którzy maja juz jakieś znaczące chatki.Minus to sami pl...wydany wyobrazacie sobie gre tylko z PL?Ja juz raczej nie...
Link to comment
Share on other sites

ok mogę zapłacić,pytanie czy jest sens pl serca,grac to samo,od nowa tylko z większą grupa Polaków i raczej nieznanych skoro większośc i tak zostanie na aktualnych serverach,ci którzy maja juz jakieś znaczące chatki.Minus to sami pl...wydany wyobrazacie sobie gre tylko z PL?Ja juz raczej nie...

 

OMG słownik andro.... ;D
Link to comment
Share on other sites

A zacząłeś już coś?:D  w tym co przesłałem były moje wypociny. Sądze że można by było przetłumaczyć z 10 q i do nich uderzyć już.

 

Mało czasu, ale jutro w ramach rozgrzewki do matury z anglika coś potłumaczę.

 

nie

 

:(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja się tak zastanawiam czy jest coś do czego mi się SMSy przydadzą.

Chyba Dofus ma Pacca za esy.

 

 

W każdym razie, Santor, poradź mi czym edytować te pliki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...