Jump to content

Spis graczy


Recommended Posts

A można wiedzieć dlaczego?  :unknw:

 

 

 

Smiem twierdzic ze z powodu braku aktywnosci w grze. :(

 

Dokladnie tak jestem nieaktywny i juz raczej aktywnie grac nie bede bo trzeba sie zajac czyms powazniejszym niz granie w gry dla dzieciuf,powiem tak : kupilem se chate i zapiepszam od rana do nocy by uzbierac jeszcze na konkretny remont ::)

Widac Crim zajety w AOHO ^^

 

A aoho to najwiekszy syf (bez urazy)w jaki kiedykolwiek gralem ze wzgledu na czestotliwosc aktualizacji (od 3 lat nie bylo zadnej konkretnej) i ekipy moderatorow prawe jak z przedkszola poza niektorymi wyjatkami
Link to comment
Share on other sites

Co do AOHO to nie gadaj :D Dobre bylo jakies.... !.5 roku temu ^^

 

Powodzenia w ciulaniu hajsiwa na remont  :give_rose:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

nie chce przedłuzac kilka słow i odchodze

ten update  :'( :'( :'( :'(

odchodze, całkiem sie załamałem. Wszystko zniszczyli w jeden dzień nigdy nie spodziewalem sie takiego dnia, ale to nie jest juz warspear

dobra to tyle ode mnie

Wroce jeśli zwieksza lvle i dodadza bossy z ktorych bedzie mozna dropic itemki lepsze nie dostepne z questow jak zrobili to w tym update, te questy strasznie ciezkie do zrobienia i z gry juz sie nie utrzymam

 

Z powazaniem Magmos

pozdrawiam all polakow i życze miłej gry

Link to comment
Share on other sites

nie chce przedłuzac kilka słow i odchodze

ten update  :'( :'( :'( :'(

odchodze, całkiem sie załamałem. Wszystko zniszczyli w jeden dzień nigdy nie spodziewalem sie takiego dnia, ale to nie jest juz warspear

dobra to tyle ode mnie

Wroce jeśli zwieksza lvle i dodadza bossy z ktorych bedzie mozna dropic itemki lepsze nie dostepne z questow jak zrobili to w tym update, te questy strasznie ciezkie do zrobienia i z gry juz sie nie utrzymam

 

Z powazaniem Magmos

pozdrawiam all polakow i życze miłej gry

 

No co Ty odwalasz, przestan sie mazac, wkladaj zbroje i do walki zolnierzu!

Link to comment
Share on other sites

No co Ty odwalasz, przestan sie mazac, wkladaj zbroje i do walki zolnierzu!

 

latwo powiedziec ale ja juz koncze i jak powiedzialem nie calkiem bo wroce po dodainu jakiegos update bo to nie jest juz ten warspear i wszystko zniszczyli

szanuje polakow w grze i zawsze staram sie pomagac, po prostu odchodze, moze w tym czasie pogram w tibieme albo w cos w miare ciekawszego jeszcze raz zegnam i zycze all polakom powodzenia bo w polsce sila xd

Link to comment
Share on other sites

latwo powiedziec ale ja juz koncze i jak powiedzialem nie calkiem bo wroce po dodainu jakiegos update bo to nie jest juz ten warspear i wszystko zniszczyli

szanuje polakow w grze i zawsze staram sie pomagac, po prostu odchodze, moze w tym czasie pogram w tibieme albo w cos w miare ciekawszego jeszcze raz zegnam i zycze all polakom powodzenia bo w polsce sila xd

 

No dzieki, ale graj z nami, zawsze mozesz przeciez jeszcze huncic, farmic, i lac elfow az im sie uszy trzesa:P

Link to comment
Share on other sites

Ja z resztą też odchodzę.  Powrócę przy jakimś ciekawszym upie i zgadzam sie w 100% z tym co mówił Magmos. 2 konta przekazuje pod opiekę znajomemu, ja zaś idę poszukać innej gry...

Link to comment
Share on other sites

ta gra to ruina po prostu szkoda takiej gry ale jak tak to tak :diablo: :diablo:

w ciagu tygodnia ludzie bedą mieli sety od 18 lvli i ceny pospadaja, nie dość ze niema z czego juz zarobic to trzeba kase im wydawać teraz na wszystko :wacko: :wacko:  na moim koncie obecnie gra brat albo forgottens ja oczekuje na update i moze wroce

Link to comment
Share on other sites

ta gra to ruina po prostu szkoda takiej gry ale jak tak to tak :diablo: :diablo:

w ciagu tygodnia ludzie bedą mieli sety od 18 lvli i ceny pospadaja, nie dość ze niema z czego juz zarobic to trzeba kase im wydawać teraz na wszystko :wacko: :wacko:

 

+1
Link to comment
Share on other sites

A gowno prawda. O kase i itemy teraz latwo. Wystarczy byc zorientowanym.

 

DLatego tez duzo ludzi odejdzie, bo po co robic pvp? Nie ma zadnej motywacji..

Link to comment
Share on other sites

 

Prosze (juz drugi raz) o dodanie Tarczy lvl 19  :diablo: :aggressive:

 

 

 

 

Siwers: Proszę bardzo  ;D

 

 

Santor: :bad: :bad:  Jak masz jeszcze jakies ciekawe uprawnienia to daj mi admina, zbanuje jakiegos deva:D i tak koncze z ta gra juz

 

 

Siwers: prawie wszystko tu jest :D ale nadawania uprawnień nie znalazłem ;] jak kończysz to przekaż komuś moda np guwerowi :)

Link to comment
Share on other sites

brat robi mi questy ja wchodze tylko na arene nie ma co robic wiecej w tej gre puki nie dadza upa z zwiekszeniem lvli i bossami z lepszaymi itemami dostepnymi tylko z huntu bo jak bedzie tak jak teraz to zwariuje a teraz pogram sobie w tibieme juz wole zamulac expiac lvl bo ta gra to ruina :wacko: :wacko: :wacko:

moze  jak uzbieraja sie punkty na axe arenowa to sprobuje pograć barbarianem, ale magmosem gra brat

 

Link to comment
Share on other sites

Siema dopisz moje dwie postacie Killever barb 18 i Ketonal loczek 17 oczywiście eu emerald.

Magmos ja też tak nie chętnie ostatnio wchodzę bo też mnie wnerwia ten up nie ma to jak było się trochę pomęczyć na huntach żeby zdobywać powoli jakiś dobry ekwipunek ale oni to spiepszyli niestety było dobrze jest gorzej no ale cóż trzeba czekać na jakiś dobry up bo ten mi niestety nieprzypadl do gustu i zaloze sie że większości z was się też nie podoba hmm proponuje zrobic małą ankietę hehe.

Dobra lecę spać cya xd

Link to comment
Share on other sites

a ja wroce na eu :D jak polakom wroci rozum do lba co to za gra skoro kazdy sie tyra... Polak polakowi nie pomoze .. Tylko ''ee idziesz huncic'' ale jak ja czy ktos chce pomocy to nie bo przeciez hunce cala dobe i trzeba z noobami robic wszystyko

Juz nie ma normalnych rozmow ''kazdy sie zrobil polonista jezyka polskiego bez matury''  dorobi sie eq :x robi sie wielki pan co to nie ja albo doslownie krzyczy co to ja mam za dobre eq ej popatrzcie :X  powodzenia na eu syskim oraz tym mniej fajnym zycze

Link to comment
Share on other sites

No witam witam ^^  , ja szczerze mówiąc nie widzialem za co przepraszam :D

 

Jeszcze raz proszę o dodanie mnie do listy , zapomnialem podać serwer ale jest to Eu - Emerald oczywiscie :) i jest lvl 17 już:D

 

Wszystkich którZy potrzebuja jakiej kolwiek pomocy w grze piszcie smialo ;) .. jeszcze raz dla przypomnienia>>>

 

nick : Matekkk (17 roque )

Eu Emerald

 

Z góry Dziekuje :)

 

 

 

 

Siwers: Dodane

Link to comment
Share on other sites

Może nie ma czasu :) nic, wazne że dodał wkoncu nie ten lvl co prawda ale mniejsza ^^ dzieki ;) :blush:

 

 

Siwers: na wcześniejszy post popatrzyłem :P poprawione.

Link to comment
Share on other sites

Za ten temat jest odpowieddzailny Marcin i nie pamietam zeby prosil mnie o pomoc. Wszystkie placze odnosnie tego tematu kierowac do niego.

 

Siwers wszechmogący :D

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

by nie bylo ... Wilczek ,shop , lives... Gra nim brachol gracza ''altay'' to btw Marcin zamiesc info jakies kolo mego nicku :D np ( gracz turek) lub delet z listy ;)

Powodzenia syskim w game

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...