Jump to content

Najbardziej "w porządku" gracze


Abraxass

Recommended Posts

W związku z tym iż wiele jest tematów krytykujących innych postanowiłem stworzyć taki w którym możemy napisać o tych, którzy są naprawdę spoko graczami, niezależnie od ich stanu uampienia czy lvla. PROSZĘ nie kłócić się w tym temacie, każdy ma swoje zdanie i właśnie tutaj może podzielić się nim z innymi.

Link to comment
Share on other sites

Siemka ja napisze kto mi pomagał i na kogo mogę liczyć,

Pierwszy pomocny z Ligą bez niego bym chyba nie zrobił LAPSUUU  dzięki bardzo

Drugi to mój przyjaciel w świecie gry to HAJEREEK

Jest wielu graczy dobrych graczy niestety wszystkich nie znam albo nie miałem okazji dłużej pogadać. 

Link to comment
Share on other sites

US-Sapphire. Moje nicki to:

Sorandor, Subzerox, Norgar.

 

 

Santor:

W tym temacie polecamy innych:) przedstawiamy sie w innym, odpowiednim dla frakcji

Link to comment
Share on other sites

Ludzie których dobrze pamiętam i spędziłem świetne czasy z nimi to:

chuckey (brisign) - do dziś mam z nim kontakt w ws bardzo pomocny ziomek zawsze czułem do niego respekt nie zależnie od jego eq itp

stigma (magmos) - też bardzo pomocny nie mam nic mu do zarzucenia

narwany (warheal) - spoko ziomek pamiętam jeszcze event zimowy ehh to były czasy

kekumata - jak wyżej tyle że poznałem go później jak przeszedłem do mc ale to już dłuższa historia :)

Jest jeszcze wielu innych ludzi których pamiętam ale kontakt się urwal są to: Abraxass (założyciel tematu ps: co tam u ciebie? :D), Lilianna, Damiandwa, i dużo dużo więcej ;P

Edit jeszcze kilka w porządku ludzi: Rogerpl, Alicemoon, Berniq, Rzeszow, Kamilxdafi, Lunatyk, Senianpl.

Link to comment
Share on other sites

ja poznalem mnostow ludzi w tej grze. Duzo obcokrajowcow i mnostwo polakow. Najwiekszy szacunek dla gharisa dziekki niemu gra zyskala sens. Jest bardzo w porzadku i w ogole swiety czlowiek, taki moj aniol. Poza tym mnostwo ktorych zdolam wymienic ale jak cos gdybym nie wymienil to nie oobrazcie sie. Killever kekumata bardzo rowni goscie. Eregion baaaaaardzo stary gracz znam go ogromnie dlugo i zostal w grze. Nastepnie uxie, bardzo fajna kobita xd ma pojecie o grze ale mnostwo ludzi o niej plotki ze nie sluchajcie bzdur. Senianpl liliana senator brisign rezerwin szczegulny szacun dla jeszcze jednego zioma od elfow ale naprawde spoko ziom : blackz ma tez paladyna bederu. Glownie w grze poznalem ogrom fajnych ludzigram od wersji 0.6 niektorzy sie zmieeniaja nic nie sugeruje nie chce obrazacnk bo polacy sa wporzo. Obecnie nie zamierzam ciagnac w warspear. Usunalem go z tenaprawde szkoda bylo takiej super gry ale to nie zalezy ndevsy nie patrza zeby ludziom gralo sie lepieji cie ale glownie chodzi o kase i ogromne zniszczeniur pzdr. Grywam w tibieme jak mam chwile wolnego c (dragonek wee) szacunek dla wszystkich p. Mcie sie zawszeazem po prostu nadzieja w wspolpracy. Szacun

szacun abrax takze dla ciebie

Link to comment
Share on other sites

Magmos - mozna na luzie pogadac,

Xerito - pomocny, ogolnie wporzadku gosc,

 

Poza tym bylo wielu fajnych graczy, ale pozmieniali nicki i trudno sie teraz mi polapac bo dawno nie gralem. ALe dzieki za dobre chwile w grze, pozdrawiam wszystkich. :drinks:

Link to comment
Share on other sites

I wzajemnie Will!  :drinks:

 

Jak moglbym zapomniec o Koszernym, dzieki niemu zdobylem swoj pierwszy loot:)

Alicemoon - niesmialy ale pomocny gosc.

Flaszek - Z nim zaczalem te przygode, spoko ziom  :drinks:

KamilxDafi - poczatki , wspomnienia  :drinks:

Marcin - zawsze pomocny :drinks:

 

Mozna by tak wymieniac i wymieniac, ale wlasnei dzieki wam ta gra nabiera rumiencow, bez ludzi ta gra byla by pusta.

Link to comment
Share on other sites

Większość z tych, z którymi miałem przyjemność pograć byli (są) w porządku, jednak jeśli miałbym wybrać tych naj, to wskazałbym na Viro i Łopatę. Szacunek dla tych panów za to, że zawsze byli gotowi do pomocy czy to w questach czy czymś innym i generalnie za osobowość :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...