Jump to content

[2012.11.21] «Warspear Online: Crossroads of Destiny» 3.3 Zapowiedź


karolexiu

Recommended Posts

Drodzy gracze!

 

Zespół AIGRIND ogłasza aktualizację do "the best mobile MMORPG warspear online: crossroads of desitny 3.3" dla platform Android, IOS, Windows Mobile, i PC. Aktualizacja będzie najprawdopodobniej dnia 26 listopada 2012r. Z tej aktualizacji powinni być bardzo zadowoleni arenowi zapaleńcy, stworzymy wiele zmian w Arenie i rozpoczniemy tym nowy sezon. Gracze będą mogli się cieszyć nowym ekwipunkiem, bronią unikalnymi podarunkami, i wieloma zmianiami.

 

 

Nowy ekwipunek za AP w sklepie.

Sklep będzie posiadał nowe rzeczy dla 17+ poziomu. Cały zestaw rzeczy, broni będzie można kupić od handlarza.

Опубликованное фотоОпубликованное фотоОпубликованное фото5995005_left.png5995005_back.png56639576_front.png56639576_left.png56639576_back.png165300752_front.png165300752_left.png165300752_back.png187094300_front.png187094300_left.png187094300_back.png

 

 

Limit punktów AP.

W wersji 3.3 będzie obowiązywał limit arenowych punktów a tym limitem będzie 8000.

 

 

Twoje zdobyte punkty AP będą zmienione na złoto.

Wszystkie punkty arenowe zdobyte w poprzednich sezonach będą zamienione na złoto i wyzerowane.

 

 

Zmiany w ilości zdobytych punktów, zależnie od stylu walki.

Teraz walki z większą ilością wojowników będą bardziej opłacalne. Teraz za zwycięstwo w walkach 2x2, 3x3, 5x5 będziesz zdobywał różne ilości AP.

 

 

Zmiany dla predefiniowanych grup Areny

Jeśli masz zespół do walki utworzony z  przyjaciółmi i utworzyliście grupę do walki na Arenie, wyszukiwanie będzie aktualizowane i będzie się starało dopasować tych samych przyjaciół.

 

Nowa arena "Crater Of Volcano" czeka na odważnych bohaterów.

Wiele razy walczyłeś na tych samych mapach które na pewno znasz na pamięć. Ale nadszedł czas na podjęcie nowego wyzwania! Tylko wytrenowani i  z licznym doświadczeniem wojownicy będą w stanie wyjść cało z Krateru Ognia Wulkanu.

 

 

Koniec czekania.

Czekanie na walkę zostanie skrócone z 20 do 10 sekund.

 

Twój

Zespół aigrind

2.png1.png0.png

 

 

~~AP- Punkty zdobywane za wygranie/przegranie walki na arenie

 

Jeżeli gdzieś popełniłem błąd proszę mnie poinformować o tym.

Link to comment
Share on other sites

Mozna pisac ze gra jest "dojebana" itp ale lepszego tytulu sie nie znajdzie i sie wroci.

 

hmmm masz racje :rofl:

 

Wilku a w to Arcane Legends ciorasz? Wbiłem 8 lvl ale nie umiem się tam odnaleźć xdd

Link to comment
Share on other sites

juz synek po ptkocha mam wyzszy lvl ...

Wiecie w ws kurka ciezko sie lupie na tablecie :x

Ws moze w uj dlugo gram ale to co wyprawiaja przegina wszystko jeszcze troche i przesadza z grafika nastepnie bedzie wylacznie ws na pc :/

Link to comment
Share on other sites

wilku przecierz jak dodawali wpn z areny to te wpn bylo najlepsze pozniej dodali wiekszy lvl :D a pozniej lab wiec po dodaniu areny powiini po jakims czasie zwiekszyc lvl przynajmiej o 2 lvl :D

Link to comment
Share on other sites

Również gdzieś obiło mi się o uszy że podniosą limit lvl-owy. Ehhh w sumie człowieka to denerwuje że w coś inwestował signy, kuleczki, a po miesiącu wychodzi coś lepszego...

Link to comment
Share on other sites

nie musisz mi o tym mowic ... Ten rok identyczny jest do poprzedniego podobne wychodza abdejty gry oraz podobne miesiace chodz teraz wiecej problemow technicznych niby ...

 

Lvl co mi po lvl wbijesz szybko i sen ?

Hmm a co z rankingiem skoro max 8 k ... Wszyscy numer 1 O.o glupota teraz postac women w dupe moge wepchnac sobie :x

Link to comment
Share on other sites

nie musisz mi o tym mowic ... Ten rok identyczny jest do poprzedniego podobne wychodza abdejty gry oraz podobne miesiace chodz teraz wiecej problemow technicznych niby ...

 

Lvl co mi po lvl wbijesz szybko i sen ?

Hmm a co z rankingiem skoro max 8 k ... Wszyscy numer 1 O.o glupota teraz postac women w dupe moge wepchnac sobie :x

 

8k to pkt które możesz wydać na eq, poty i szafiry. Ranking się zeruje ale będzie identyczny jak obecny
Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się, jak mają mi wrzucać jakies idiotyczne uptade co kilka tygodni to wole w to nie grać. Nie mam zamiaru co 5sekund robić na nowy eq. Powariowali Ci ruscy już całkiem.

Link to comment
Share on other sites

Jak robili jeden update na kwartal/pół roku to tez sie nie podobalo. Dobrze jest jak jest. To tylko gra, sposob na odppczynek dla nas i sposob na zycie dla nich (czyt. Aigrind). Jak sie cos nie podoba to nie graj(cie).

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie, to jest tylko gra: dla niektórych sposób na relax, i rozrywke po swoich dziennych obowiazkach a dla niektorych farmienie od rana bo nie mają co robić ;) ...

pozatym można pierw powoli ampic sobie to nowe eq a chodzic w starym bo pewnie dużo lepsze nie będzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie, to jest tylko gra: dla niektórych sposób na relax, i rozrywke po swoich dziennych obowiazkach a dla niektorych farmienie od rana bo nie mają co robić ...  pozatym można pierw powoli ampic sobie to nowe eq a chodzic w starym bo pewnie dużo lepsze nie będzie

 

Kiedys gre mogles nazwac rozrywka gdy sie liczyl gold a waluta za eq nie byl sign teraz rozrywka nazywasz wtapianie kasy w gre > realnej kasy w nie istniejaca rzecz

Link to comment
Share on other sites

A propo ględzenia o tym że znowu trzeba hajs zbierac na eq. Przecież best eq jest dostępne od lutego... Tyle że straciło troche na elitarności...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kiedys gre mogles nazwac rozrywka gdy sie liczyl gold a waluta za eq nie byl sign teraz rozrywka nazywasz wtapianie kasy w gre > realnej kasy w nie istniejaca rzecz

 

 

 

Nikt Ci nie karze wysyłać smsow na signy czy co kolwiek a tym bardziej grać , a jeżeli inni sobie wysylaja no nie powinno Cię to obchodzić... oni jakoś muszą zarabiać na tej grze bo inaczej by jej nie utrzymali nawet... Muszą to robią  nic się nie poradzi;)

Link to comment
Share on other sites

Na 5vs 5 po 20 osob zapisanych jest bez przerwy. Nadchodzi era krwawej sieki na arenie.

 

Trzeba będzie party urządzać na arene bo na randomie trudno trafić w 5x5
Link to comment
Share on other sites

  Nikt Ci nie karze wysyłać smsow na signy czy co kolwiek a tym bardziej grać , a jeżeli inni sobie wysylaja no nie powinno Cię to obchodzić... oni jakoś muszą zarabiać na tej grze bo inaczej by jej nie utrzymali nawet... Muszą to robią  nic się nie poradzi;)

  Btw ogarnij sie czy ja dochodze kto wysyla... Tylko stwierdzam fakty... Aa fakt ty bluzgasz na grze gorzej jak ... Szkoda ze tu ignora takze nie moge ci dac yo :P
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...