Jump to content

Dyskusja co do zachowan polakow


WILK

Recommended Posts

Wiec zastanawiam sie nad powrotem do gry na eu...

Ale wolalbym z gory zapytac poprawilo sie cos z polskimi rozumami i nie tyracie siebie lub nie robia tego ewenementy? Oraz czy nie ma ala polonistow :x

Link to comment
Share on other sites

Wilku po co ten temat? Zeby wrocic do gry musisz naprawde o to pytac na forum? Wiesz jak jest. Duzo sie nie zmienilo. Tzn jesli juz to tyle ze duzo pl odeszlo z gry.

Link to comment
Share on other sites

tak musze .. Pytac bo nie bede tracil czas np 24h by sprawdzic czy w lbach sie zmienilo... Czy nadal wszyscy niby polonisci i wieksze ego

Link to comment
Share on other sites

A co moglo sie zmienic...Kto sie ku*** urodzil to kanarkiem nie zdechnie.Lepiej nie bedzie napewno.WS schodzi powoli na dno.Wiekszosc tak w piorka obrosla,ze sie w drzwi nie miesci.Mlodzi wyszczekani sa jeszcze bardziej niz przed nieszczesnym Up'em.

Co do samego Up zamiast widziec uklon w strone graczy to widze szyderczy usmiech Aigrid.Up powstal tylko by nabic $$$ kieszenie (nowe eq to popyt na sign,kulki i inne pierdoly).Gra zamknela sie na nowej wyspie i ciaglym bieganiu po teleportach.Runspear duzo stracil na grywalnisci.

Link to comment
Share on other sites

DOkladnie tak, teraz pustki na Irsy, nie ma kto pomagaC NEWBIE. Ciezko zrobic shadowsy, bo wszyscy wala questy i ida od razu na Swamps i tam cala elita siedzi i nabija rekordy w ilosci eq na 18.

Link to comment
Share on other sites

DOkladnie tak, teraz pustki na Irsy, nie ma kto pomagaC NEWBIE. Ciezko zrobic shadowsy, bo wszyscy wala questy i ida od razu na Swamps i tam cala elita siedzi i nabija rekordy w ilosci eq na 18.

  Właśnie przed chwila wyzej krytykowales ten temat a teraz sam odpowiadasz bo ktos odpowiedzial O.o

 

Dygresja  zalozylem po to topic by nie tracic czasu cennego na staniu w city w serwie eu i patrzenia czy zmienilo sie w mentalnosci (skoro ''wy'' tam online to mozna spytac)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie krytykowalem, ja sie zapytalem grzecznie ;D

Ano my .. tzn na pewno ja jestem online i musze przyznac ze mamy spokoj na Irs :crazy:

Bo wszyscy , albo wiekszosc na Swamps... Zbieraja zbieraja, a jak juz zbiora to odchodza bo nuda ;)

Link to comment
Share on other sites

A co moglo sie zmienic...Kto sie ku*** urodzil to kanarkiem nie zdechnie.Lepiej nie bedzie napewno.WS schodzi powoli na dno.Wiekszosc tak w piorka obrosla,ze sie w drzwi nie miesci.Mlodzi wyszczekani sa jeszcze bardziej niz przed nieszczesnym Up'em.

Co do samego Up zamiast widziec uklon w strone graczy to widze szyderczy usmiech Aigrid.Up powstal tylko by nabic $$$ kieszenie (nowe eq to popyt na sign,kulki i inne pierdoly).Gra zamknela sie na nowej wyspie i ciaglym bieganiu po teleportach.Runspear duzo stracil na grywalnisci.

 

So true
Link to comment
Share on other sites

Czyli senia i inferno godo wierze wam ;)

Wiec ok stoje na huncie wracam vn :D

Moze cos poleci teraz :D :* pa kotki :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa misiaczku :**

Szczerze nie wiem czy chodzi o "nas" czyli pro elity z mmomobile, czy o polaków i ogólnie graczy na emeraldzie

Jak to pierwsze to jest znośnie, a tych drugich mam w głębokim poważaniu, chyba że musze czegoś wyhandlować.

Link to comment
Share on other sites

A co moglo sie zmienic...Kto sie ku*** urodzil to kanarkiem nie zdechnie.Lepiej nie bedzie napewno.WS schodzi powoli na dno.Wiekszosc tak w piorka obrosla,ze sie w drzwi nie miesci.Mlodzi wyszczekani sa jeszcze bardziej niz przed nieszczesnym Up'em.

Co do samego Up zamiast widziec uklon w strone graczy to widze szyderczy usmiech Aigrid.Up powstal tylko by nabic $$$ kieszenie (nowe eq to popyt na sign,kulki i inne pierdoly).Gra zamknela sie na nowej wyspie i ciaglym bieganiu po teleportach.Runspear duzo stracil na grywalnisci.

 

senian dobrze ujal teo co chodzi w tym upie tez mam takie zdanie ja tak gram z nudow nie robie tych swamp bo to jest strata czasu a za jakies dwa miesiace to co drugi bedzie latal w takim secie no zall.. To moze teraz zmeinic up z wiekszymi lvlami i nowymi eq za hunt. Sory wilku ze nie gram na vn bo to niema sensu i w ogoelenie chce mi sie grac bo i tak skonczy sie podobnie jak na emerald ze bede musial robic swamp...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ehhh ten nieszczesny up, gdy ide przez miasta az lza w oku sie kreci gdy o godzinie 16 widze wolnego lake. Kiedys to bylo zadkoscia. Przed upem kupowalismy mc i najwidoczniej nie po to aby aigrind wprowadzil cos fajnego tylko zeby jeszcze mocniej ciagnac kase. To jest tak latajac po teleportach jak masz maly lvl to szybko padasz wiec kupujesz scrolle, zdobedziesz best itemke szybko (defy kupujesz i signy). Totalne olanie graczy ktorzy od dawna sa z aigrindem. Niby teraz jest latwiej o itemy, ale powinna byc granica miedzy noobem a juz grajacym troche graczem, ona juz zanikla noob moze miec best eq "for free".

W warspear jest juz zasad 100%lucky 0%skill. Bardzo mi przkro ze ta fajna gierka w ktora na pewno bym pykal z przyjemnoscia gdyby nieszczesny update. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

teraz to juz nie wiadomo kto gra dluzej z pl kto nie...

Bo rozdaja konta za free albo sellaja a nastepnie ci ownerzy odchodza co jest smutne bo byli zajebistymi ludzmi... A nie jak tłok byle eq lepsze co to nie ja wtedy mysli ''ja moge wszystko'

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...