Jump to content

''Azebu'' Głosowanie na Moda


WILK

Azebu powinien zostać moderatorem?  

8 members have voted

  1. 1. Azebu powinien zostać moderatorem?

    • jestem za tym
      3
    • jestem przeciwko Temu
      2
    • wstrzymuje swój głos
      4


Recommended Posts

sry z gory azebu

Zalozylem ankiete gdyz po czesci zlozyles deklaracje czy ludzie chcą ciebie na moda ;)

 

Ma rada opisz cos o sobie tu wiecej czy to doświadczenia z moderowaniem oraz jak byś podchodził do tej sprawy ''moda'' ;)

Link to comment
Share on other sites

ok.

A więc, jestem fajny :3

Staram się jak mogę żeby odratować tę grę, planuje założyć wszystkie 12 klas, wyexpić, i wybalansować. Już mam jako takie zdanie o rangerze i roguu.

 

Dlaczego ja - władam polszczyzną i ortokrawiom całkiem good. Mam subiektywne poczucie humoru (wszelkie 'memy', ragefejsy i emoty nie robią na mnie wrażenia, wręcz odwrotnie), ale to nie znaczy że jak ktoś zażartuje to banan i kasuje posta.

O ile ktoś nie łamie zasad,  to nie kasuje postów.

 

Oczywiście głosuję neutralnie.

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałem dodać że nie będe kasować postów z bluzgami, tylko cenzurować / zamieniać, (ale jak ktoś przegnie to nie będzie litości).

Każdemu może się zdarzyć.

 

czy masz jakies dosw w prowadzeniu tego czy jestes bezwezgledny oraz konsekwentny dla każdego

 

Owszem, doświadczenie mam

Bezwzględny i konsekwentny nie jestem, na pewno nie to pierwsze, ale każdego traktuje równo. Mam prawo do opinii o wszystkich, ale nie mają one większego wpływu na decyzje.

Ilość postów, 'fajna sygnaturka', dwa lata na forum, 1500100900 karmy, te rzeczy dla mnie nic nie znaczą. O człowieku świadczy jego post, a nie opakowanie. I post, to głównie treść, a język ma małe znaczenie (łamany angielski, literówki itp.). TREŚĆ!!

 

Na dole : Szczerze? 17. Ale, czytaj wyżej, nawet zacytuje

o człowieku świadczy jego post

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wiem że zakończenie było ale Azebu na moda a Wirek na prezydenta ^^

 

 

Jeszcze jedno odkopanie niepotrzebne a postaram sie o konkretniejszą nagrode...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Haha... mi to szczerze obojętne jest kto bedzię moderatorem, grunt żeby dbał o ład, porządek i trzymał się zasad na forum. Reszty nie musimy o nim wiedzieć. :)

 

 

Jestem za!  :pleasantry:

 

Kolejny górnik...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...